gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  elveda rumeli 24.BÖLÜM ÖZETİ

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  elveda rumeli 24bölüm özeti 24.BÖLÜM ÖZETİ

  VAHİDE VE MUSTAFA RAMİZ’İN SÖZLERİYLE YIKILIR !


  Mustafa Ramiz ve Fatma’ya Vahide ile evlenmek istediklerini söyler. Vahide ve Mustafa Ramiz’in sözleriyle yıkılırlar. Ramiz artık Mustafa’nın o evde kalmasını istememektedir. Ramiz ve Fatma bu evliliğe ikna olacaklar mıdır?

  Mustafa Ramiz ve Fatma’ya Vahide ile evlenmek istediklerini söyler. Herkes büyük bir heyecanla Ramiz’in tepkisini beklemektedir, ancak Ramiz Mustafa’nın artık o evde kalamayacağını söyler. Mustafa ve Vahide yıkılmıştır. Ramiz ve Fatma’nın bu evliliğe ikna olup olmayacağını kimse kestirememektedir.

  Aleks ve Zarife Dimitri ve Ivan tarafından kulubede kıstırılmışlardır. Dimitri onları sağ bırakmayacağını söyler. Aleks ve Zarife’nin ordan kurtulmak için tek umudu Namık’tır. Ancak Dimitri ‘den kurtulsalar bile artık Aleks ve Zarife’yi geri dönüşü olmayan bir yol beklemektedir.


  Diğer taraftan Osmanlı İmparatorluğu Yunanistan’a savaş açmak üzeredir. Rumeli de artık geri dönülmez bir sonun başlangıç zilleri çalmaktadır.
   
elveda rumeli 24.BÖLÜM ÖZETİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Elveda Rumeli 54.Bölüm Özeti

  Elveda Rumeli 54.Bölüm Özeti

  Ramiz ve Mustafa, Mazhar Paşa’nın da onayıyla Dimitri’yi Vahide ve Feride ile takas etmek üzere harekete geçerler. Ramiz, Fatma’ya verdiği sözü tutup Vahide’yi geri getirmek için elinden geleni yapacaktır. Mustafa ise, Dimitri’nin bir oyun daha oynamasına izin vermeyecektir. Diğer yandan, Abdül yakalanarak babası Mazhar Paşa’ya teslim edilir. Nevreste ile Namık’ın ise mutlu evliliği devam...
 2. Elveda Rumeli 59.Bölüm Özeti

  Elveda Rumeli 59.Bölüm Özeti

  Pürsıçan Kasabası’nda düzenlenen piyango çekilişini Namık kazanmıştır. Hasan ise kıl payı kaçırdığı ikramiye yüzünden büyük bir sarsıntı geçirmektedir. Bu sırada Mustafa’ya, Girit’e gitmesi için yola çıkması gerektiği haber gelir. Ancak Vahide’nin başvurusu kabul edilmemiştir. Vahide, Mustafa’nın onsuz gitmesine razı olmayacaktır.
 3. Elveda Rumeli 61.Bölüm Özeti

  Elveda Rumeli 61.Bölüm Özeti

  Pürsıçan'da yaşanan hırsız telaşından Hasan da payını alır. Çok sevdiği dikiş makinesi çalınınca; hırsızın peşine düşmeye karar veren Hasan'ı, Ramiz ve Cabbar yalnız bırakmazlar. Diğer yandan Vahide, Mustafa'dan haber beklerken büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Aleks ve Zarife ise, Aleks'in, yaralı halde onlara sığınan çeteci yeğeni yüzünden, sıkıntılıdır.
 4. Elveda Rumeli 69.Bölüm Özeti

  Elveda Rumeli 69.Bölüm Özeti

  Meryem’in eski kocası Ömer’in dönüşüyle, hayatları alt üst olan Meryem ve Dilaver çocukların babalarıyla vakit geçirmesine izin vermektedir. Ancak Ömer, Pürsıçan’dan giderken çocukları da yanında götürmek istediğini söyler. Dilaver, Ömer’le konuşmaya çalışsa da Ömer’in kararı kesindir. Diğer yandan Vahide, Mustafa’nın yokluğunda bütün ailede büyük sevinç yaratacak bir haber verecektir. Mustafa...
 5. Elveda Rumeli 78.Bölüm Özeti

  Elveda Rumeli 78.Bölüm Özeti

  elveda rumeli 78bölüm özeti elveda rumeli 78 bölüm özeti Balkan topraklarındaki karışıklıkların arttığı, İttihatçi’lerin, Meşrutiyet hazırlığı içine girdiği dönemde, Mustafa( Tolgahan Sayışman ) hürriyet mücadelesinin içinde, bir kahraman olarak Rumeli’de nam salmıştır. Ancak Ramiz ve ailesinden de kopmaz.. Ramiz’in küçük kızı Emine ( Hare Sürel) ve Aleks ile Zarife’nin kızları Küçük...

Sayfayı Paylaş