1. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  Elveda Rumeli'nin Mustafa'sı

  Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

  elveda rumelinin mustafası elveda rumelideki mustafanın gerçek adı rumelinin hayatı rumeli mustafanın gerçek adı rumeli mustafa ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman kendisini bakalım kiminle yakıştırmış....


  HAYALİMDEKİ PARTNER KATE WİNSLET
  [​IMG]
  YÖNETMEN MURAT ŞEKER TARAFINDAN NATHALİE PORTMAN İLE BİR FİLMDE ROL ALACAĞI AÇIKLANAN TOLGAHAN SAYIŞMAN KENDİSİ İÇİN EN İDEAL PARTNERİ AÇIKLADI: 'OKUYUCU'YU İZLEDİM. KATE WİNSLET İLE OYNAMAK İSTERİM ..

  atv'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Elveda Rumeli'de canlandırdığı Mustafa karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Tolgahan Sayışman yakaladığı başarıyı 'Hayallerimi yaşıyorum' diye tarif etti. Önümüzdeki günlerde yeni sinema projeleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan Sayışman'la dizinin Makedonya'daki setinde buluştuk

  * Makedonya'da hayat nasıl gidiyor?
  İyi gidiyor vallahi. Burada yaşamaya mecburen alıştık. Zorlukları oluyor mu? Evet, oluyor. Gün geçtikçe İstanbul'u özlemeye başlıyorsunuz. Kendime ev tuttum burada, gayet rahatım yani.

  * Mustafa karakterini canlandırıyorsunuz... Peki Mustafa'nın gidişatı nedir?
  İnanın onu sadece senaryo grubu biliyor. Onlar kafalarında bir şey oluşturuyorlar. Şu anda 1898 yılında. Artık hekimliğe geçmiş ve bir de çeteleri defetmeye çalışıyor. Bunun dışında Vahide'ye de aşık bir adam. Ama ilerleyen bölümlerde neler olur, başlarına ne gelir hiçbir fikrim yok.

  * Oyunculuğunuzu geliştirmek için neler yapıyorsunuz?
  Çok film izliyorum. Bir de dizi çekiyor olmanın avantajlarını kullanıyorum. Mesela karakterin dışına çıkmadan, çaktırmadan bazı şeyleri deniyorum. İzliyorum, okuyorum.

  * Kısa hikayeler yazıyordunuz. Onlar ne alemde?
  Hala yazmaya devam ediyorum. Dizinin senaristi Alican Yaraş'la fikir alışverişinde bulunuyoruz. Dram da, romantik komedi de yazıyorum. Şu anda da yazdığım bir hikaye var. Hatta onun tarzı da romantik-komedi.

  * Kendinize bir kariyer planı çizdiniz mi, yoksa gelişigüzel mi hareket ediyorsunuz?
  Aslında her ikisi de. Beş yıl öncesinde hayal ettiğim yerdeyim. O zamanlar sinema benim için büyük bir hayaldi.

  * O yıllarda verdiğiniz röportajlarda da sinemadan ve tiyatrodan bahsetmişsiniz...
  O zamanlar oyunculuğa geçmek istediğimi, sinemanın benim için çok büyük hayal olduğunu söyledim. Ama şimdi çok şükür Allah'a, hem oyunculuk yapıyorum hem de sinemaya adım attım. O yüzden bugün hayallerimi yaşıyorum; hayal ettiğim noktayım.

  * Bundan sonrası için planlarınızda neler var? Yurtdışıyla ilgili planlarınız vardı...
  Workshop'lara katılmak, oyunculuk eğitimi almak, kafamı boşaltmak için gitmek istiyorum. Gerçi biz burada zaten yurtdışındayız. Unutmuşum. (gülüyor) İlerideki hedeflerim aslında hem beni tatmin edecek hem de beğenilecek sinema filmlerinde yer almak. Yine Murat Şeker'in bir projesi var. O bir röportajında ondan bahsetmiş. Zaten Nathalie Portman ile benim düşünmüş. Zaten onun açıklamasından sonra telefonum susmadı. (gülüyor)

  * Bu fikir aşamasında mı, yoksa hazırlıkları yapılan bir proje mi?
  Kendi adıma ön hazırlıklarına başladım.

  * Portman kabul etmiş mi peki?
  Bu konuyla ilgili bir bilgim yok. Ama girişimlerinin olduğunu biliyordum. O zaten uzun zamandan beri Almanya'da, Berlin Film Festivali'nde, oradan da ABD'ye gidecekti. Zaten hayalindeki fikirden bahsetmiş. Keşke olsa. Ama Nathalie olmasa da olur. Çünkü Murat'ın anlattığı hikaye çok hoşuma gitti. Eminim ki güzel bir şey olacaktır. Şu anda ciddi bir şekilde konuştuğumuz tek sinema filmi bu. Yine bunun gibi birkaç hikaye var senaryolaşacak.

  * Murat Şeker sizin için hayalindeki partneri söylemiş. Peki siz kimi isterdiniz?
  Bilmem... Ama her film izlediğimde, 'keşke bununla oynasaydım' diyorum. En son 'Okuyucu'yu izledim; 'keşke Kate Winslet ile oynasaydım!' dedim. (gülüyor)
   
Elveda Rumeli'nin Mustafa'sı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Elveda Rumeli'nin hikayesi

  Elveda Rumeli'nin hikayesi

  Elveda Rumeli" hikayesi Hikayemiz, 19OO’lerde, Osmanlı’nın yönetiminde olan Makedonya’da geçen; fakir bir baba ve kızlarının hikayesidir. Sütçü Ramiz ve ailesi; Manastır’ın Pürşıçan köyünde yaşarlar. Osmanlı’nın son demleridir. Balkan topraklarında iç karışıklar başlamış; Makedonya’da ayrılıkçıların çıkardığı huzursuzluk yavaş yavaş artmakta ve yakın gelecekte patlak verecek büyük...
 2. Elveda

  Elveda

  Ben; bu gece inadına seni düşündüm,ellerini düşündüm, gözlerini düşündüm taparcasına, bana verdiğin mutluluğu düşündüm. Sonra; istemeden seni bir başkasıyla düşündüm kıskançlık damarlarımda dolaştı sabaha dek. bir görmeliydin nasıl perişandım. Ben; bu gece sana geldim. Yokluğun öyle koydu ki yüreğime; dayanamazdım. Ne karanlık nede korku dinledim. Sadece sendin bu gece gözlerimde...
 3. Elveda..

  Elveda..

  Elveda.. Yol ayrımı çoktan gelmiş de..geçmiş bile.. İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım.Camın ardındaki renkli dünyalara daldım.. Kaçırdım ineceğim yeri.. Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beni.. Yolculuk çok güzeldi sağol.. Hiç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni (YALAN…Söyleyebileceğin…üstelik...
 4. elveda rumeli'nin aşıklarının aşk kokan resimleri

  elveda rumeli'nin aşıklarının aşk kokan resimleri

  elveda rumelinin resimleri elveda rumeli facebook rumeli ne zaman başlayacak ne zaman başlıyor we diğerleri..

Sayfayı Paylaş