1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Emel Müftüoğlu - Deli Dünya

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dertli dünyaya ettiğinden bıkmadın mı felek Kim kopardı seni benden ayrılık ne demek
    Bir gün orda bir gün burda duygular karışık
    Kalbim talimli tam yerinden kopmaya alışık

Git işine yıkıl karşımdan
    Ne hayır gördüm aşkından
    Yar toprağından taşından
    Ne istediysem boş

Ne yazık ki aklım şaşmış
    Nasıl Allah korkun varmış
    Deli dünya kimlere kalmış
    Ne istediysem boş

Deli dünya dünya şansım yok
    Kimi sevsem kıymet bilmez
    Zümrüt olsan yakut olsan
    Gücün aşkımı almaya yetmez

Emel Müftüoğlu - Deli Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Hoşgeldin Hüzün

Emel Müftüoğlu - Hoşgeldin Hüzün

Hoşgeldiniz nerdeydiniz ey sevgili hüzün Anladım o çekmecede gizliydiniz Hoşgeldiniz kağıdınız kırık kaleminiz Hadi yazalım biz hazırız Dayan kalbim dayan İçine çevir gözünü Ne olur daha derinlere dal senindir ask Uyan geceden uyan Güneşi çağır gününe Acıyı tutun basıp dindir Yeminim var yine unutacağım Bu yüreği yeniden uçuracağım Ayrılığı aşk ile vuracağım Bana iyi bak ben zırdeliyim...
  2. Emel Müftüoğlu - Hey Dünya

Emel Müftüoğlu - Hey Dünya

Bende hiç hali mecal kalmadı Derdim başıma duman Gönlüm hüsran Sevmedin kendini sevdirmedin Bana aşkını vermedin Alacağın olsun sensin Benim olan gülü sonunda eller aldı Sesim duyulmaz ki beni aşkı keder aldı Benim olan gülü sonunda gözler aldı Bu perişan halimi yeni hasret sardı Hey dünya fani dünya Ne yaptım söyle sana Çektirdin bir ömür bana Gülmedin güldürmedin
  3. Emel Müftüoğlu - Giden Gider

Emel Müftüoğlu - Giden Gider

Bu zamansız gidişin Umurumda mı sanki Neler neler yaşadım Silemez miyim seni Gerçek aşkı bul ama Hüzünlerinle yaşa Ağlarım mı sanmıştın Ne fark ederki bana Gidene dur diyemem Giden gider zaten Sevene sevme demem Seven sever zaten Söz-Müzik: Doğuş
  4. Emel Müftüoğlu - Bilsem

Emel Müftüoğlu - Bilsem

e kadar güvenirdim kendime Ne kadar emindim, Derdim ki büyük palavra aşk, El hayat zor budur mesele... Azıcık küçümserdim fırtınada savrulanları Samimi bulmazdım pek aşk aşk diye Kavrulanları. Bilsem kapına yatardım, Bilsem gözünün içine bakardım, Bilsem kelimeleri yakardım, Alışkanlık yaqptığını, Biçerim ektiğimi şikayetsiz, İçerim bütün meyhaneler benim, Hadi gel desen de...
  5. Emel Müftüoğlu - Acılardan Geçtim

Emel Müftüoğlu - Acılardan Geçtim

Öl dedin öldüm vurdun vurdun bin defa Kalbime gömdüm seni beni aşkı yıllarca Sana bir sevda az geldi durma Harca beni de Yüreğin yangınlarda taş Durma külle benide Acılardan geçtim şişelerden içtim seni İçin için yandım mum alevi gibi acılardan geçtim Silemedim seni Deli deli bakardın hep Çözemedim seni

Sayfayı Paylaş