Emel Sayın - Mavi Boncuk

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Emel Sayın - Mavi Boncuk
mavi boncuk nota mavi boncuk şarkısının notaları notası notaları flüt Şu dünyada sevgi büyük ihtiyaç Herkes sevmeye sevilmeye muhtaç
Şu dünyada sevgi büyük ihtiyaç

Herkes sevmeye sevilmeye muhtaç Herkesle dost ol herkesle arkadaş
Ömrümüz geçiyor bak yavaş yavaş
Herkesle dost ol herkesle arkadaş
Ömrümüz geçiyor bak yavaş yavaş
Onda bunda şundadır
Şunda bunda ondadır

Mavi boncuk kimdeyse Benim gönlüm ondadır
x2

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Mavi boncuğunuz geldiii:D sadminim canım ciğerim gözüm iki böbreğim benimde gönlüm sende.haha

M

Misafir

Forum Okuru
Emel Sayın'ın bu şarkısı ve şarkısı küçüklüğümden belli en sevdiğim şarkılardan biridir. Sadmin'in de aşkına hitabı olunca dahada güzel olmuş şarkı kanımca...

W

WaMPiReLLa

Forum Okuru
MüKeMMeL aVaTaRLaR
MüKeMMeL aVaTaRLaR BuNLaR YHa SüPeR HePSi De YaYıNLaYaNLaRıN eMeKLeRiNe SaĞLıK...
#WaMPiReLLa#

Emel Sayın ve Ahmet Özhan'dan, Muhteşem Yüzyıl hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı
Bu sayfa; Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılların eskitemediği sanatçılarımızdan Emel Sayın yeni albümü için kolları sıvadı. Yeni albümü için hazırlandığını söyleyen Sayın bir şarkı...
Magazin 0
Emel Sayın Hayatı Hakkında Bilgiler Emel Sayın Hayatı Hakkında Bilgiler
Bu konu; Emel Sayın Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin en önemli seslerinden biri olan, benim hep nedense...
Kim Kimdir ? 0
Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri
Bu konu; Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Orhan Gencebay 'ın son hazırladığı albümde parçalarını okuttuğu sanatçılardan biri de yılların eskitemediği...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Emel Sayın "Photoshop yap dedim gençleştim" Emel Sayın "Photoshop yap dedim gençleştim"
emel sayın photoshop resmi, yeni albüm kapağı için bakın neler yapmış ünlü isim. Son dönemlerde Sibel Can'ın yeni albüm kapağında ki Photoshop'lu...
Magazin 0
Emel Sayın ve Ahmet Özhan'dan, Muhteşem Yüzyıl Emel Sayın ve Ahmet Özhan'dan, Muhteşem Yüzyıl
emel sayın, ahmet özhan, muhteşem yüzyıl, öp beni hünkarım, süleyman, emel sayın ahmet özhan Son ayların en çok konuşalan olay dizisi Muhteşem Yüzyıl'a bir de Emel Sayın ve Ahmet Özhan karıştı Melek'lerim:) "Nasıl...
Magazin 0