1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız

Çok hoş bir paylaşım. Meleğimi kızdırayım biraz: Ben gördüm ben gördüüm.. National Geographic Wild sağolsun, deli gibi izlerim onu. Eline sağlık canım, gerçekten çok iyi bir konu. Tam da benim ilgi alanım olmuş. :D

3. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız

< Konu Resmi..>
    el gibi duran şeylerin dışında gerisini bişeye benzetemedim başı nere kıçı nere bu hayvanın

emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata'nin Daha Önce HİÇ YayinlanmamiŞ FotoĞraflari

Ata'nin Daha Önce HİÇ YayinlanmamiŞ FotoĞraflari

Mustafa Kemal Atatürk’ün bugüne kadar hiç bir yerde yayınlanmamış fotoğrafları, Merhum Muharip Gazi Nurettin Peker’in arşivinden alınarak TRT’nin aylık dergisi “Televizyon”da yayınlandı. Muharip Gazi Peker’in oğlu Orhan Peker tarafından verilen fotoğraflardan birinde Atatürk, 1911 yılında cephede diğer subaylarla görünüyor. Yunan ve Bulgar ayaklanmaları döneminde Mustafa Kemal’in genç bir...
  2. Atamızı hiç böyle görmediniz ..

Atamızı hiç böyle görmediniz ..

ATA'MIZI böyle gördünüz mü hiç ?? Atatürk'ün 1935 yılı Şubat ayında Ege vapurunda çekilen fotoğrafı büyüleyici. Atatürk'ün 1935 yılı Şubat ayında Antalya'ya yaptığı gezi sırasında Ege vapurunda çekilen fotoğrafı büyük önderin keyifli günlerinden birini gözler önüne seriyor. Denizler Kitabevi koleksiyonunda yer alan fotoğrafta Atatürk, Ege Vapuru'ndaki yolculuğu sırasında salıncağa...
  3. şirinleri hiç böyle görmediniz

şirinleri hiç böyle görmediniz

Şirinleri Hiç Böyle Görmediniz... -------------------------------------------------------------------------------- şirin baba! şirin baba! yok uykucuyu uyandır, yok unutkana hatırlat, yok öfkeciyi sakinleştir, yok obura diyet programi yaz... şirinlik mi bıraktınız insanda be ------------------------------------------------------------ şirin baba şu öfkeliye bişey söyle - noldu şirine -...
  4. Onu hiç böyle görmediniz

Onu hiç böyle görmediniz

cemilenin resimleri Valla görmemiştik gerçekten:D çok şanslı bu kadar ses getiren bi dizide oynadığı için çabut ünlendi.. MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU PELİN ERMİŞ ŞİMDİLERDE AŞK-I MEMNU’NUN CEMİLE’Sİ OLARAK EKRANLARDA. Cemile’nin aksine makyaj yapmayı çok sevdiğini, her ne kadar sadelikten yana olsa da renklerle oynamaktan büyük zevk aldığını anlatan...
  5. Bukadar dantel modelini daha önce bir arada görmediniz

Bukadar dantel modelini daha önce bir arada görmediniz

dantel modelleri dantel modelleri resimli Meleklermekanının güzel melekcikleri...El beceriniz varsa model çıkartma yeteğinizde var demektir.O halde bunlardanda bir model çıkarta bilirsiniz değilmi.Kolay gelsin:)

Sayfayı Paylaş