1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emina Sandal'ın yeni albümü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

emina sandal türkçe şarkı, emina sandal albüm, emina sandal şarkıları, emina sandal şarkısı, emina sandal son albüm,
    Lale Devri dizisinden ayrıldıktan sonra yeni albüm çalışmalarına başlayan Emina Sandal, mayısta çıkaracağı single'da ilk kez Türkçe şarkılarda seslendirdiği için, çok heyecanlı ve iddialıymış Melek'lerim.

Doğrusunu söylemek gerekirse ben merak ediyorum :)

İşte o haberin devamı Melek'ler.

Emina Sandal, Mayıs'ta çıkaracağı single'ın heyecanını yaşıyor.

“Türk insanına bestecilik yönümü göstermek istiyorum” diyen Sandal, şarkısının Türkçe ve İngilizce versiyonlarına klip çekecek.

Emina Sandal'ın yeni albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  2. Emina Sandal'dan Güzellik Sırları

Emina Sandal'dan Güzellik Sırları

emina sandal emina sandal biyografi sandalın saç rengi saç rengi nereli Ünlü popçu Mustafa Sandal'ın eşi basketbolcu Mirsad Türkcan'ın kardeşi Emina Sandal şimdilerde Lale Devri isimli dizide başrol oynamaya hazırlanıyor... Güzelliği ile göz kamaştıran Emine Türkcan'ın güzellik sırları neymiş kızlar hep birlikte öğrenelim :tik: EVLENMEDEN ÖNCE ŞIMARIKTIM 'Women's Health' dergisinden Hande...
  3. Simge "yeni çıktı" albümü

Simge "yeni çıktı" albümü

şarkıcı simge simge şarkıcı kimdir sarkici sanatçı simge, yeni çıktı, yeni çıktı albümü, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar. Yeni şarkıcı Simge'nin "Yeni Çıktı" albümü hakkında bir haber sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Gülşen ve Serdar Ortaç’a yaptığı vokallerle müzik dünyasına ısınma turları atan Simge, ilk albümünü çıkardı. Erdem Kınay, Gökhan şahin...
  4. MFÖ den yeni albüm!

MFÖ den yeni albüm!

mfö yeni albüm 2011 mfö yeni albüm mfö, yeni albüm, yeni şarkılar, son albüm, 2011, albüm hazırlıklarını tamamladı merak ettiğiniz herşey burda arkadaşlar. Yıllardır sesleri solukları çıkmayan MFÖ grubu nihayet yeni albüm hazırlıklarını tamamladı ve dinleyicilerine o müjdeli haberi verdi Melek'ler:) MFÖ, birlikte müzik üreterek 39 yılı devirmiş durumda. Konserlerini üç ayrı jenerasyon...
  5. Emina Jahovic Sandal After Me albümü

Emina Jahovic Sandal After Me albümü

emina jahovic sandal after me albümü sıngle şarkısı şarkıları resimleri haberleri burada arkadaşlar. Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal'ı, daha önce Lale Devri dizisinde tanıdık. Kısa bir süre sonra diziden ayrılan Emina Sandal'î ailesine zaman ayıracağını düşünürken biz, güzelliği ile büyüleyen Emina Sandal meğerse "After Me" (Benden Sonra) adlı bir sıngle hazılıyorumuş Melek'lerim....

Sayfayı Paylaş