Eminönü'nde İngiliz turistlere kapkaç

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Eminönü'nde İngiliz turistlere kapkaç
Eminönü'nde kapkaççıların saldırısına uğrayan 2 İngiliz turistten biri hafif yaralandı. Alınan bilgiye göre, Kumkapı sahilinde dolaşan 2 İngiliz kadın turistin üzerindeki el çantası ile video kamera, 2 kişi tarafından kapkaç yöntemiyle çalındı. Turistlerden Carol Bualey, bu sırada el ve yüzünden hafif şekilde yaralandı. Ambulansla Alman Hastanesine götürülen Bualey, ayakta tedavi gördükten sonra taburcu edildi.
Fatih Asayiş Büro Amirliğince yürütülen araştırma sonucunda kapkaççılardan biri yakalanarak gözaltına alındı. Zanlıdan, İngiliz turistlerden aldığı video kamera ile 2 adet kredi kartı ele geçirildi.

Kaçan diğer zanlının yakalanmasına çalışılıyor. kaynak:hürriyet.com

İngiliz Times Avrupa'nın yeni güçlü adamı yazısı var mı melekler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Polikistik over ve ingiliz karbonati Polikistik over ve ingiliz karbonati
Merhaba arkadaşlar bana üç hafta önce pko teşhisi kondu. Doktorum zayıflamam gerektiğini söyledi ve Diyetisyen e gittim. Bana ingiliz karbonati kullanmamı söyledi. Bende internette araştırırken ingiliz karbonatinin çikolata kistine ve pko e...
Kısırlık 1
İngiliz Kraliyet Ailesi Kate Middleton'ın Şapkaları İngiliz Kraliyet Ailesi Kate Middleton'ın Şapkaları
Bu sayfa; İngiliz Kraliyet Ailesi Kate Middleton'ın Şapkaları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İngiliz Kraliyet ailesi yüzyıllardır geleneklerine son derece bağlı bir hayat sürüyorlar. Zaman zaman bunu kıyafetlerine de...
Moda Güncel 0
Atatürk adı bir İngiliz tarafından tescil ettirildi ! Atatürk adı bir İngiliz tarafından tescil ettirildi !
atatürk haberi atatürk haberleri atatürk adı marka tescili 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Atatürk adı bir marka olarak müslüman bir İngiliz işadamı tarafından tescil ettirilmiş melekler. Bunun üzerine harekete geçen Türkiye...
Güncel Haberler 1
İngiliz Times Gazetesinden ''Avrupanın Yeni Güçlü Adamı'' Başlıklı Yazısı İngiliz Times Gazetesinden ''Avrupanın Yeni Güçlü Adamı'' Başlıklı Yazısı
ingiliz times gazetesi, avrupanın yeni güçlü adamı, makalesi, haberi, başlıklı yazısı, ile ilgili bilgiler burada melekler İngilterenin bol tirajlı...
Güncel Haberler 0
İngiliz Times Avrupa'nın yeni güçlü adamı yazısı var mı melekler İngiliz Times Avrupa'nın yeni güçlü adamı yazısı var mı melekler
İngiliz timez türkiye makalesi var mı bu avrupanın en güçlü adamı haberi, Yeni Güçlü adamı yazısını istiyorum sağolun.
Soru-Cevap 1