1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Ağla Gözbebeğim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Güneşe de heves dolu banane bundan Bak ben yine yitik ziyan kederlerdeyim
    Sevdim sevdim sevilmedim gülemedim ben
    Şimdi aklım nerelerde ben neredeyim

Ağla ağla gözbebeğim
    Ağlamaya doymadın sen
    Oda gitsin sen tükenme
    Zaten mutlu olmadın sen

Gün derdine ağıt oldum sanane bundan
    Sen şüphesiz sorumlusun yine yarından
    Ne anadan güldüm nede ozalim yardan
    Sen küçüksün derdin büyük koca dünyadan

Ağla ağla gözbebeğim
    Ağlamaya doymadın sen
    Oda gitsin sen tükenme
    Zaten mutlu olmadın sen

Emrah - Ağla Gözbebeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Gözbebeğimsin

Soner Arıca - Gözbebeğimsin

İnat etme teslim oldum Gözlerim yine yolunu gözlüyor Tutsak ettiğin sevgi hislerim Can bakışlım beraat istiyor Gülmenin kuru sıkısında Kurşun aldım yandım Cenneti gördüm gözlerinde O an için öldüm sandım Gözbebeğimsin, yürek atışımsın Naz etme gel bana sar beni yarim Gidersen olmaz, ölürüm billah Seviyorum işte, tek şahidim Allah Yazık etme şaşkın oldum Ellerim yine elini...
  2. Göktan - Gözbebeğim

Göktan - Gözbebeğim

Her şiirde gözlerin Her nefeste hasretin var Her durak senden önce Her saat sana çalar Kalbimin en güzel yerindesin Sen benim herşeyimsin Ayırmasın bizi hiçbir şey Sevgilim birtanemsim Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim Dualarım sana gözbebeğim benim Ölsemde vazgeçmem tek dileğim benim Sen benimsin ben de senin Sonsuza kadar yemin ederim
  3. Yaşar - Hoşçakal Gözbebeğim

Yaşar - Hoşçakal Gözbebeğim

Bülbülde gam ben de hazan Selvi endam sendeydi güzel Ah bu ne gam bu ne siyah Seyr-ü sefalar sendeydi güzel Ellerimdin benim Kollarımdın sen ah Simdi ben neye neyle sarılacağım Hoşçakal gözbebeğim Hoşçakal gözbebeğim Hoşçakal yaz güneşim Hoşçakal Öbür yaza kadar Lay la la lala la li li la Çıktı ay
  4. Benimle yaşlanır mısın gözbebeğim

Benimle yaşlanır mısın gözbebeğim

Zamansız gelmiş fırtınam... Ben tam pes etmişken yetiştin aslında yüreğime , tam da hayattan artık ne beklenebilirki derken geldin kalbime yerleştin. Bildiğim, bilmediğim, söylenmiş, gizlenmiş, bütün kelimeler anlamsızlaştı seni anlatmaya… Tekrardan küçük çocuklar gibi aşık olmak da varmış demek ki... Çocuk gibi gülücükler saçmakta varmış bu saatten sonra, deli heyecanlar, anlamsız...
  5. Gözbebeğiniz için Mücevher

Gözbebeğiniz için Mücevher

Mücevher Amaa Gözbebeğiniz için Artık insanlar nerelerine takı takacaklarını şaşırdılar. Bu tasarımla artık gözleriniz de mücevhersiz kalmayacak. Bir lens ile birleştirilen süsü aynı lens takar gibi takıyorsunuz. Sanki ağlıyormuşsunuz gibi gözyaşı şeklinde duruyor. Gözü açıp kapatırken rahatsız eder mi bilemem ama bunu taksanız yolda herkes size bakar garanti. Biraz tuhaf olmuş ama...

Sayfayı Paylaş