1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Dağlara

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir güzele sevdalandım Uyku girmez gözüme Sevdasıyla yaralandım
    Ateş düştü içime

Dağlara dağlara
    Hasret yağar dağlara
    Hasret yağar dağlara
    Gel canım gel malım
    Ben senin aşığınam
    Ben senin hayranınam

Emrah - Dağlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Tırlamışım

Emrah - Tırlamışım

Seni seven seni seven Seni seven delidir O hatayı bende yaptım Her aptal aşık gibi Sonra aydım ya kaybolaydım Peşinde sarhoş gibi Belli ki tırlamışım Kendimi zorlamışım İsmini yeni koydum Uzaktan arakadaşım
  2. Emrah - Kurşun

Emrah - Kurşun

Gözlerin bu sevdanın en kalleş haliydi Vedasız gideceğin her halinden belliydi Hani ölüm ayırırdı ikimizi bu sevdadan Beni inkar edemezsin bıraktığım anılardan Düşündükçe çılgına dönüyorum Sana yabancı bir elin dokunuşunu Hiç bekleme beni teslim olmuyorum Kendime ayırdım o son kurşunu
  3. Emrah - Baba

Emrah - Baba

Bebekler olene aglayamaz ki Gitme baba diye yalvaramaz ki Cocuklar babayi unutamaz ki Donulmez gidisin boyle mi baba... Bir mezarin tasina iste baban dediler Agladim elime hep resmini verdiler Sordum caresini donmez artik dediler Donulmez gidisin boyle mi baba... Seslensem sesimi duyamazsin ki Ay gecer yil gecer uyanmazsin ki Muhtacim elimi tutamazsin ki Donulmez gidisin boyle mi...
  4. EmraH--biyografisi...

EmraH--biyografisi...

emrah biyografisi 1971 tarihinde Diyarbakır Ergani'de doğdu ve küçük yaşta şöhret oldu. Uzun süre "Küçük Emrah" olarak anıldı. Sinema ve televizyon dalında 20'yi aşkın film ve bir çok dizi, özel televizyon kanallarında şovlar, dördü amatör olmak üzere 20 albüm çalışması yaptı. 1981 yılında 10 yaşındayken ilk sahne deneyimini okul müsamereleri ile yaşadı. 1982 yılında 11...
  5. Emrahtan inciler !!

Emrahtan inciler !!

1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar! ama seeen... o.... 2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz... - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri 3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık.. 4)anamiz o..... oldu gulcan 5)Emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim." Nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban...

Sayfayı Paylaş