1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Haydi Şimdi Gel

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sözlerin vardı onca yollardan bana ulaşan Özledim sözlerini şimdi gel
    Gözlerin vardı en buruk anda gönlümü ısıtan
    Özledim gözlerini şimdi gel

Bekliyorum seni çok özlüyorum
    Sensiz geçmiyor ki hiç günler
    İstiyorum seni çok seviyorum
    Canımsın sen benim artık gel

[Nakarat] x2
    Haydi şimdi gel, sensin olamam ki
    Haydi şimdi gel, yalnız kalamam ki
    Haydi şimdi gel, kollarına al beni
    Şimdi gel ah şimdi gel

Ellerin vardı sımsıcak ellerime dokunan
    Özledim ellerini şimdi gel
    Yüreğin vardı benim için çarpan deli yüreğin
    Özledim aşkını şimdi gel

Bekliyorum seni çok özlüyorum
    Sensiz geçmiyor ki hiç günler
    İstiyorum seni çok seviyorum
    Canımsın sen benim artık gel

[Nakarat] x4

Emrah - Haydi Şimdi Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Bir Nazenin Bana Gel Gel Eyledi

Erzurumlu Emrah - Bir Nazenin Bana Gel Gel Eyledi

emrah gel gel bir nazenin bana eyledi Bir nazenin bana gel gel eyledi Varmasam incinir varsam incinir Beyaz gerdanından ince belinden Sarmasam incinir sarsam incinir Kaşına çekilmiş kudret kalemi Görmemiş dünyada derd ü elemi Her sabah her akşam verir selamı Almasam incinir alsam incinir Gene görünüyor yarin illeri Başımızda esen sevda yelleri Yarin bahçesinde gonca gülleri Dermesem incinir...
  2. Erzurumlu Emrah - Ağalar Gurbetten Geldim

Erzurumlu Emrah - Ağalar Gurbetten Geldim

Ağalar gurbetten geldim Geldim ki nazenin gitmiş Bir daha saz almam ele Salınıp gezenim gitmiş Aynasın verin dizine Sürmesin çeksin gözüne Siyah zülfün mah yüzüne Tarayıp düzenim gitmiş İçmişem ezel şarabı Gine kavuştur yarabbi Destinde aşkın kitabı Okuyup yazanım gitmiş Bir dahi içmenem bade Sırrımı vermenem yade Uçtu gövel kaldı yada Göllerde gezenim gitmiş Emrah'ım ben de varırsam...
  3. Emrah - Baba

Emrah - Baba

Bebekler olene aglayamaz ki Gitme baba diye yalvaramaz ki Cocuklar babayi unutamaz ki Donulmez gidisin boyle mi baba... Bir mezarin tasina iste baban dediler Agladim elime hep resmini verdiler Sordum caresini donmez artik dediler Donulmez gidisin boyle mi baba... Seslensem sesimi duyamazsin ki Ay gecer yil gecer uyanmazsin ki Muhtacim elimi tutamazsin ki Donulmez gidisin boyle mi...
  4. EmraH--biyografisi...

EmraH--biyografisi...

emrah biyografisi 1971 tarihinde Diyarbakır Ergani'de doğdu ve küçük yaşta şöhret oldu. Uzun süre "Küçük Emrah" olarak anıldı. Sinema ve televizyon dalında 20'yi aşkın film ve bir çok dizi, özel televizyon kanallarında şovlar, dördü amatör olmak üzere 20 albüm çalışması yaptı. 1981 yılında 10 yaşındayken ilk sahne deneyimini okul müsamereleri ile yaşadı. 1982 yılında 11...
  5. Emrahtan inciler !!

Emrahtan inciler !!

1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar! ama seeen... o.... 2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz... - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri 3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık.. 4)anamiz o..... oldu gulcan 5)Emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim." Nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban...

Sayfayı Paylaş