1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Mecbur Kaldım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Son bahar mevsimi gibi Sarardım yaprak yaprak.. Kurtulamam aşkından
    Tutsağım tutsak

Senden ayrı yaşamak
    Yaşadıkça kahrolmak
    Sana tutsağım tutsak..

Mecbur kaldım, mecbur kaldım
    Senden ayrı yaşamaya
    Mecbur oldum, mecbur oldum
    Yüreğime taş basmaya
    Gözlerine baktım kaldım
    Sana bişey anlatmadım
    Kendi dertlerim için bir de seni yakmadım..

Söyleseydin aşk bitmezdi
    Yıllar boşyere geçmezdi
    Paylaşırdım her kahrını
    Bu hayat böyle sürmezdi..

Söylee, söylee
    Neden ayrıldık biz aaah
    Söyle sevgilim söyle..

Şimdi artık sana döndüm
    Dertleri maziye gömdüm
    Sorma artık bana birşey
    Canımı vermeye geldim
    Yolumuz mutluluk yolu
    Önümüzde hayat dolu
    Beraberce yürüyelim ne olursa olsun sonu

Emrah - Mecbur Kaldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Kaldı (Visal-i Cananı Saldım)

Erzurumlu Emrah - Kaldı (Visal-i Cananı Saldım)

Visal-i cananı saldım gümandan Ne dildarım kaldı ne zarım kaldı Muhabbet riştesin kestim cihandan Ne ağyanm kaldı ne yarim kaldı Nar-ı aşka saldım ahir ben beni Ateşlere yandı akıl hirmeni Harabe yüz tuttu gönül gülşeni Ne gülzarım kaldı ne harım kaldı Bir yere cem oldu aşk ile sevda Emrah'ı ettiler aleme rüsva Akıl sermayesin ettiler yağma Ne efkarım kaldı ne varım kaldı
  2. Emrah - Baba

Emrah - Baba

Bebekler olene aglayamaz ki Gitme baba diye yalvaramaz ki Cocuklar babayi unutamaz ki Donulmez gidisin boyle mi baba... Bir mezarin tasina iste baban dediler Agladim elime hep resmini verdiler Sordum caresini donmez artik dediler Donulmez gidisin boyle mi baba... Seslensem sesimi duyamazsin ki Ay gecer yil gecer uyanmazsin ki Muhtacim elimi tutamazsin ki Donulmez gidisin boyle mi...
  3. EmraH--biyografisi...

EmraH--biyografisi...

emrah biyografisi 1971 tarihinde Diyarbakır Ergani'de doğdu ve küçük yaşta şöhret oldu. Uzun süre "Küçük Emrah" olarak anıldı. Sinema ve televizyon dalında 20'yi aşkın film ve bir çok dizi, özel televizyon kanallarında şovlar, dördü amatör olmak üzere 20 albüm çalışması yaptı. 1981 yılında 10 yaşındayken ilk sahne deneyimini okul müsamereleri ile yaşadı. 1982 yılında 11...
  4. Emrah küçük Kaldı

Emrah küçük Kaldı

emrahın oğlu emrah oglu emrah ve oğlu emrahın oglu küçük Eee boynuz kulağı geçer demişler değil mi.Maşallah Emrah o kadar tantana çıkardı ama şimdi oğluyla tam bir baba-oğul olmuşlar... Önce kabullenmediği fakat daha sonra yapılan DNA testi ve yıllarca süren dava sonrasında babalığı kabul eden Emrah'ın oğlu Tayfun babasını hem cüssede, hem de boyda geçti.. Oğlu ile Ortakent Scala...
  5. Emrahtan inciler !!

Emrahtan inciler !!

1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar! ama seeen... o.... 2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz... - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri 3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık.. 4)anamiz o..... oldu gulcan 5)Emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim." Nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban...

Sayfayı Paylaş