1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

emrahla yavuz seckinin davasi sonuclandi

Konu, 'Magazin' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Stand-up gösterilerinden birinde taklidini yaptığı gerekçesiyle Emrah tarafından dava edilen başarılı komedyen ve oyuncu Yavuz Seçkin "taklit" davasını kazandı...[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Önceki gün görülen davada mahkeme Emrah ve avukatları tarafından davada "takipsizlik" kararı verdi. Bu karara yapılan itiraz da mahkemece reddedilince dava Yavuz Seçkin'in lehine düşmüş oldu... [/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Birbirinden ünlü isimlerin taklitlerini yapan ancak ilk kez Emrah tarafından dava edilen ünlü komedyen Yavuz Seçkin, davayı kazanmış olmanın kendisini mutlu ettiğini söylerken, "Zaten olmaması gereken bir davaydı. Mahkemenin lehimde karar vermiş olması beni mutlu etti" dedi...[/FONT]

emrahla yavuz seckinin davasi sonuclandi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Dağlara

Emrah - Dağlara

Bir güzele sevdalandım Uyku girmez gözüme Sevdasıyla yaralandım Ateş düştü içime Dağlara dağlara Hasret yağar dağlara Hasret yağar dağlara Gel canım gel malım Ben senin aşığınam Ben senin hayranınam
  2. Emrah - Baba

Emrah - Baba

Bebekler olene aglayamaz ki Gitme baba diye yalvaramaz ki Cocuklar babayi unutamaz ki Donulmez gidisin boyle mi baba... Bir mezarin tasina iste baban dediler Agladim elime hep resmini verdiler Sordum caresini donmez artik dediler Donulmez gidisin boyle mi baba... Seslensem sesimi duyamazsin ki Ay gecer yil gecer uyanmazsin ki Muhtacim elimi tutamazsin ki Donulmez gidisin boyle mi...
  3. Zarar Ve Ziyan Davasinin Zamanaşimi:

Zarar Ve Ziyan Davasinin Zamanaşimi:

zarar ziyan davası Madde 7 - Zarar ve ziyan davası, mutazarrır olan tarafın zararı öğrendiği günden bir sene ve her halde zarar ve ziyanı mucip fiilin vukuundan on sene geçmesiyle zamanaşımına uğrar. Şu kadar ki zarar ve ziyan cezayı mucip bir fiilin neticesi olupta ceza kanunları bu fiili daha uzun bir müddetle zamanaşımına tabi tutmakta ise hukuk davasında da ceza zamanaşımı cari olur.
  4. EmraH--biyografisi...

EmraH--biyografisi...

emrah biyografisi 1971 tarihinde Diyarbakır Ergani'de doğdu ve küçük yaşta şöhret oldu. Uzun süre "Küçük Emrah" olarak anıldı. Sinema ve televizyon dalında 20'yi aşkın film ve bir çok dizi, özel televizyon kanallarında şovlar, dördü amatör olmak üzere 20 albüm çalışması yaptı. 1981 yılında 10 yaşındayken ilk sahne deneyimini okul müsamereleri ile yaşadı. 1982 yılında 11...
  5. Emrahtan inciler !!

Emrahtan inciler !!

1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar! ama seeen... o.... 2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz... - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri 3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık.. 4)anamiz o..... oldu gulcan 5)Emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim." Nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban...

Sayfayı Paylaş