1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Emre Altuğ - Erkeklerde Yanar

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Çok istedim aah Vermediler aah Bu ne inat aah
    Zalim peder aah

Allahtan kork aah
    Sopası yok aah
    Güzele bakmak sevap
    Ötesi yok ah

Erkekler de yanar
    Hem de nasıl yanar
    Yanmak çözüm değil
    Bizi nikâh paklar
    ( Bizi yatak paklar )

Ben de geldim aşka
    Benimki bir başka
    Ne güzeller gördüm
    Akşamdan sabaha

Kız kurusu aah
    Oldum valla aah
    Boş gezene aah
    Kız vermezler aah

Napcaz şimdi aah
    Yatcaz şimdi aah
    Gidip de banka soyacak
    Değiliz ya aah

Emre Altuğ - Erkeklerde Yanar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emre altuğ

emre altuğ

Emre Altuğ 14 nisan 1970 tarihinde sabahın 8,30`unda ev hanımı bir annenin. diş hekimi bir babanın 2. oğlu olarak dünyaya geldi. Eğitimini şair Behçet Kemal Çağlar ilköğretim okulu şişli terakki lisesi ve üstün başariyla girdiği istanbul üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamladı. 1999 yılında ilk albümü ibret-i alem`i çıkarmadan önce Sezen Aksu, Leman Sam, Sertab Erener, Levent...
  2. Emre Altuğ - Sans

Emre Altuğ - Sans

Bu vücudun icinde Olmasada sansin Bir tebessüm yüzünde Küsmem mi lazim Her yeni bir günde Dönerse diye sansim Bir ümit bekleyince Nefessiz kaldim Inan bana sen baskaydin Gercek diye kendimi kandirdim Bilseydim yalanmis Umursarmiydim sansi Bilseydim yalanmis Buymus hayatin dansi
  3. Emre Altuğ - Kapış Kapış

Emre Altuğ - Kapış Kapış

Öyle bi bakış at ki Kalmasın taş taş üstüne Sen aşki öyle bi canıma kat ki Taşsın yüregimde Hadi çıkart içindeki saklı cenneti Zaten sevişiyorsun benimle vücut dilimle Ayayay... [Nakarat] Hakkını verelim mi aşkin? Namusunu kurtaralım mı? Yediden yetmişe nam salıp Dillere slogan olalım mı? (2x) Ayayayay.. Aman ha arayı bozmayalım biz Sakın ha sıradan olmayalım biz Elimize geçen bu fırsatı...
  4. Emre Altuğ - Gözünaydın Yar

Emre Altuğ - Gözünaydın Yar

akıl almaz hasretinden geceler boyu bıkmadım uyurgezer düşlerimden senin gibi korkmadım ben unutmadım ben unutamadım unut beni unut gitsin bu hikaye burada bitsin yar gözün aydın yar gözün aydın artık benden kurtuldun yar dudağımda sır kalamam yüreğinde yer bulamam gidiyorum kalamam
  5. Emre Altuğ - Dudak Dudağa

Emre Altuğ - Dudak Dudağa

Kimsenin ne söylediği ne seni ne beni bağlamasın Akışına bırak sen herşeyi Kimse bizi yormasın İnadına gitmek var bu gece yeterki inan sen bana İsyan olsun bu kadere Aşk defterine de son nokta Nefes nefese Belki dudak dudağa Yürek yüreğe Yüreğin dayanırsa Tenin tenime değsin Yok olalım aşkın girdabında Ruhumuz içiçe geçsin Sırılsıklam uyanalım sabaha

Sayfayı Paylaş