Emret Sevgilim

şeker kız

şeker kız

Yeni Üye
Üye
Emret Sevgilim
EMRET SEVGILIM :p
Baslangiçta sizin hatalarinizi bile sevimli bulan hatun, iliski baslar baslamaz hummali bir faaliyete girisir. Eviniz, saçlariniz, arkadaslariniz, giyim kusaminiz, aliskanliklariniz, hepsi degismeli, onun istedigi gibi olmalidir. Çok yakin bir kiz arkadasim vardi.Sonra gitti, günün birinde çirkin mi çirkin, huysuz mu huysuz, hiçbir özelligi olmayan bir herife kaptiriverdi kendini.

Daha kötüsü, adam her gece içip içip siziyordu. Kiz kendini adadi, ugrasti, didindi, adamin façasini düzeltti, bütün kötü aliskinliklarini yok etti. Her gece barlarda olay çikartan adam gitti, yerine evden çikmayan, içki niyetine süt için, acayip güzel kiyafetler giyip saçlarini jöleleyen ve inanilmaz ama, bütün kadinlari pesinden kosturan bir adam geldi. Gördügü ilgi üzerine poposu kalkan adamin ilk isi de kiz arkadasimi terk etmek oldu. Bu hikayeyi neden mi anlattim biraz kizlardan bahsetmek istedim onlarin nasil bir misyona hizmet ettiklerinden yani. Onlar karsilarindaki erkekleri degistirmek üzere programlanmis yaratiklardir. Onlarin sizi bambaska bir erkege, hayallerindeki "beyaz atli prens" e dönüstürmek gibi üstün bir görevleri vardir.
Evinizi degistirmeye çalisiyor
Evinizde kiz arkadasinizi rahatsiz eden tek sey Evin Herseyi. Ilk önce kendi akillarinda evinizi degistirirler ve ondan sonra sizi "Sence de daha güzel degil mi?" gibi tuzaga düsürüp evinizin dekorunu degistirmeye sizi zorlarlar.

Savunma Taktigi:
Uygulayabileceginiz tek bir yöntem var size söylediklerini unutun gitsin tembellik edin ve harekete geçmeyin

Giysilerinizi degistirmeye çalisiyor
Size göre, kiyafet denen sey üstünüze giydiklerinizdir. Ona göre ise giysileriniz, hatunun sizi ne kadar kontrol ettiginin, size nasil bir egitim verdiginin ve üzerinizde nasil bir etki yarattiginin göstergesidir. Dolayisiyla kot pantalon, spor ayakkabi ve üzeri yazili bir tisört sizin için rahatlik anlamina gelir. Oysa sevgiliniz bu kiligi sorumsuzluk, özgürlük ve kaçis tutkusuyla özdeslestirip yok etmeye kalkisir. Diyelim ki kravatinizi begenmediyse size yeni bir tane alir ve bu kravat hayallerindeki insana yakisacak bir kravattir.

Savunma Taktigi:
Incinmis kirilmis gibi davranin. Size yeni elbiseler bile alsa israr edip eski kirli giysilerinizi giyin bir süre sonra pes edecektir.

Arkadaslarinizi degistirmeye çalisiyor
En yakin arkadasiniz kari - kiz pesinde kosan, sürekli içki içen üstelik siz onunla bulustugunuzda sizde onuin gibi kör kütük sarhos oluyorsunuz. Size "Neden arkadaslarimizla daha çok vakit geçirmiyoruz dediginde burada kastettigi sizin degil kendinin arkadaslarindan bahsettigini bilmelisiniz. Savunma Taktigi:
Hatun istiyor diye arkadaslarinizdan vazgeçerseniz mutsuz olursunuz. Bunan dolayi arada sirada ne kadar sikici olursa olsun onun arkadaslariyla bulusun unutmayin ki arkadaslarinin büyük bir bölümü hos kadinlar olabilir.

Yasaminizi degistirmeye çalisiyor
Sizin kendinize göre bir planiniz vardir fakat onun sizin için birlikte olabileceginiz bir plani vardir mesela siz cuma günü arkadaslarinizla içmeyi düsünürken o cuma gecesi romantik bir aksam yemegi yemeyi düsünür. Hiçbir kadin size savas açar gibi bir yol izlemez son derece yumusak ve dolayli bir yol izler Yemege giderken bile bu tuzaga nasil düstügünüzü anlamazsiniz.
Savunma Taktigi:

Kendinizi ezdirmeyin.
Uzlasmayi deneyin ama taviz veren siz olmayin. Her iliskide ufak tefek anlasmazliklar olabilir. Bu anlasmazliklar yüzünden iliskinizi bitirecek misiniz, yoksa onun isteklerine boyun mu egeceksiniz buna siz karar verin.
Dis görünüsünüzü degistirdi, simdi sira kisiliginize geldi
Sevgiliniz sizi; Asagilamaya baslar, Intikam saldirisina geçer ve baska erkeklerle flört eder, Gizli gizli, iliskinizin kisa sürede sona erecegine dair imalarda ve hatta tehditlerde bulunur
Savunma Taktigi:
Sizi asagilamasini görmezden gelin, birakin, baska erkeklerle flört etsin böylece sizde arkadaslarinizla maça ve bara gidebilirsiniz. Kendinizi degistirmezsiniz fakat o istiyor diye bira yerine beyaz sarapi tercih edebilirsiniz.

Zevklerinizi degistirmeye çalisiyor
Bir zamanlar evinize istediginiz saatte geliyor, istediginiz müzigi istediginiz açiklikta dinlerdiniz. Artik Arnold yerine melodram filmleri izleyeceksiniz çünkü artik yeni bir iliskiniz var
Savunma Taktigi:
Sizde onun yaptiklarini yapin yani sizde onun izledigi filmeri dinledigi müzigi asagilayin. Zaten kizlarda bu devirde böyle seylerden nefret etmeye basladi.

Temizlik aliskanliklarinizi degistirmeye çalisiyor.
Temizlik en önemli sorunlardan biridir. Eger vücut temizligine önem vermiyorsaniz sevismeyi unutun gitsin.
Savunma Taktigi:
Yapilan arastirmalara göre temizlik birinci sirada oldugundan kiz arkadasinizi dinlemeniz en iyisi olacaktir.
 

Benzer İçerikler

$ul€
Cevaplar
0
Görüntüleme
579
$ul€
nisan
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
nisan
nisan
melegim
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
melegim
melegim
kaprisli
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
kaprisli
kaprisli
Üst