en baba kapak sözler

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
en baba kapak sözler
DAMARIMA BASANIN KAN AKIŞINI DURDURURUM süper sözler saol:)
güzelmişşşşşşşşşşşşşşşşş

E

elif tokat

Forum Okuru
çok guzel yaa ama bazılarıda çok koyuyo insana be

B

burçinduman

Forum Okuru
ne kralına giderim ne alayına bisey olursa hepsi gelır ayaqıma :) seni seviyorum dıyen insanlara vereceqım tek cvp wallahı ne yalan soyliyeyım bende kendımı cok sevıyorum iyi insanımdır guzel seçim :)
pili,bitmiş bır fotoqraf makinası gibiyim artık kımseyi çekemem:)

keçi yününden post kaynana ve gelinden dost olmaz:)
sana agır gelır benım sevgım ...dengeni kaybedersın kiliseye girer selamun aleyküm dersin:)
SÖZLÜYKEN ERKEK KONUSUR KIZ DINLER NISANLIYKEN KIZ KONUSUR ERKEK DINLER EVLENINCE İKİSİ KONUSUR MAHALLE DINLER :))))
Bir kızım olsun adı: yagmur olsun bırde oglum olsun adı:toprak olsun ikiside kavga etsın ortalık çamur olsun :))
bana seni saraylarda yasatacagım dediqinde adalet saraylarında sürünecegımı dusunememiştim:)
sanırım ınternet bana asık boyle bır kasılmalar bır yavaslamalar eli ayagına dolaşmalar falan hadi hyrlısı:)
tekneloji çok gelıştş lafı burdan bır koyuyosun taaa nerdekıne kapak oluyo:))
büqün bay diş doktoruna gıttım karısıda oradaydı kocanızın hastasıyım dedım bırbırımıze gırdık neden anlamadım:)
deve kuşu mısalı kafalarını kuma gömüp saklandıqını düşünnlere arkadsm en tehlıkelı yerın acıkta kalmıs dıyesim var:))
bir erkeqın yumrugundan daHA serttır kadının sözleri biri dişleri doker dıyeri dusleri:))
sözunu tartmadan soyluyorsan aldıqın cvptan incılmeyeceksın:)))
devlet cevremdekı malları bilse yemın ederım mal beyanı ıster:))
ne olursan ol gelme ben mevlana deyılım beni germe:))
dısardan gördüqün merhametımle oyun oynamakii içimdekı şeytan hayatını lunaparka çevırmesin:)
ben soyledıklerımden sorumluyum anladıklarından deyıl :))
bazııı insanlar okadar guzel yalan soyluyor kı şeytan bıle MAŞALLAH dıyor :):)
yapında bozkluk varsa benden mımarlık bekleme :))))))

(((( bu yazdıklarım benım sevdıqım sözler umarım begenırsınız :)))

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ya benim bi arkadaşım var sinir kapıyorum her şeye bi cevabı var ben onu hangi lafla kapak ederim?

en baba delikanlı damar msn nickleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2011 kapak sözler - nickler 2011 kapak sözler - nickler
etiket sözler 2011 kapak nickler 2011 kapak sözler en 2011 kapak sözler, nickler, laflar, sözleri, nickleri, söz, sözler yeni, aşk sözleri, hepsi burada arkadaşlar ...
msn nickleri 0
En kapak nickler En kapak nickler
en kapak sözler en kapak nickler nickler 2011 sözler 2011 En kapak koyucu sözlerden nickler arayanlar için işte sizlere dokunaklı kapak sözler Susmak...
msn nickleri 10
Kapak Nickler.. Harika.. Kapak Nickler.. Harika..
facebook kapak sözler kapak sözler facebook nickler en nickler en uмaяıм вєєηiяSiηiz Kapak Nickler, Msn Kapak Nickleri GİTME...
msn nickleri 0
En baba sözler arayanlar buraya En baba sözler arayanlar buraya
baba laflar en baba sözler 2011 sözler 2011 en laflar alem ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$kiInanayim...
msn nickleri 0
en baba delikanlı damar msn nickleri en baba delikanlı damar msn nickleri
en baba aşk nickleri uslanmam msn nickleri baba nickler delikanlı damar msn nickler 2009 damardan takılanlar için en baba delikanlı damar nickleri buyrun :D:D Damar msn Nickleri Damar nickler GOZUM, KULAGIM, KALBIM, AKLIM HEP SENDE...
msn nickleri 0