en baba kapak sözler

B

burçinduman

Forum Okuru
ne kralına giderim ne alayına bisey olursa hepsi gelır ayaqıma :)
seni seviyorum dıyen insanlara vereceqım tek cvp wallahı ne yalan soyliyeyım bende kendımı cok sevıyorum iyi insanımdır guzel seçim :)
pili,bitmiş bır fotoqraf makinası gibiyim artık kımseyi çekemem:)

keçi yününden post kaynana ve gelinden dost olmaz:)
sana agır gelır benım sevgım ...dengeni kaybedersın kiliseye girer selamun aleyküm dersin:)
SÖZLÜYKEN ERKEK KONUSUR KIZ DINLER NISANLIYKEN KIZ KONUSUR ERKEK DINLER EVLENINCE İKİSİ KONUSUR MAHALLE DINLER :))))
Bir kızım olsun adı: yagmur olsun bırde oglum olsun adı:toprak olsun ikiside kavga etsın ortalık çamur olsun :))
bana seni saraylarda yasatacagım dediqinde adalet saraylarında sürünecegımı dusunememiştim:)
sanırım ınternet bana asık boyle bır kasılmalar bır yavaslamalar eli ayagına dolaşmalar falan hadi hyrlısı:)
tekneloji çok gelıştş lafı burdan bır koyuyosun taaa nerdekıne kapak oluyo:))
büqün bay diş doktoruna gıttım karısıda oradaydı kocanızın hastasıyım dedım bırbırımıze gırdık neden anlamadım:)
deve kuşu mısalı kafalarını kuma gömüp saklandıqını düşünnlere arkadsm en tehlıkelı yerın acıkta kalmıs dıyesim var:))
bir erkeqın yumrugundan daHA serttır kadının sözleri biri dişleri doker dıyeri dusleri:))
sözunu tartmadan soyluyorsan aldıqın cvptan incılmeyeceksın:)))
devlet cevremdekı malları bilse yemın ederım mal beyanı ıster:))
ne olursan ol gelme ben mevlana deyılım beni germe:))
dısardan gördüqün merhametımle oyun oynamakii içimdekı şeytan hayatını lunaparka çevırmesin:)
ben soyledıklerımden sorumluyum anladıklarından deyıl :))
bazııı insanlar okadar guzel yalan soyluyor kı şeytan bıle MAŞALLAH dıyor :):)
yapında bozkluk varsa benden mımarlık bekleme :))))))

(((( bu yazdıklarım benım sevdıqım sözler umarım begenırsınız :)))

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ya benim bi arkadaşım var sinir kapıyorum her şeye bi cevabı var ben onu hangi lafla kapak ederim?