en baba kapak sözler

4

4129mustafa4129

Forum Okuru
en baba kapak sözler
Her lafına bir cevabım var ama bi lafına bakarım lafmı diye birde sana bakarım adammısın diye.

2012 En Baba Kapak Sözler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nasıl iyi bir ebeveyn olunur ? Nasıl iyi bir ebeveyn olunur ?
Hepimiz çocuklarımız için en iyi ebeveyn olmak istiyoruz, fakat çoğumuz bunu başaramaya biliyoruz. İyi bir ebeveyn çocuğun menfaati doğrultusunda kararlar almaya çalışır. İyi bir ebeveynin mükemmel olması gerekmez. Kimse mükemmel...
Kişisel Gelişim 2
Babalar kızlarının ilk aşkıdır. Babalar kızlarının ilk aşkıdır.
Ebeveynler, bir çocuğun hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Günümüz dünyasında genel spekülasyon, erkeklerin annelerine çok yakın olduğu kızların ise babalarına çok yakın olmasıdır.Son zamanlarda yapılan araştırmalar, babaları ile...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 2
RÜYADA BABA GÖRMEK RÜYADA BABA GÖRMEK
BABM VEFAT EDELİ 2 HAFTA OLDU TRAFİK KAZASI SONUCU ÖLDÜ.RÜYADA BABAMI KIZ KARDEŞİM GÖRMÜŞ .AYAĞA KALKMIŞ BABM KARDEŞİM DE ÖLMEDİN DİMİ DEMİŞ ,ÖLDÜM DİYE CEVAP VERMİŞ BABAM .TEKRAR YATACAKKEN MEZARA KALK YATMA ÖLME DEMİŞ KARDEŞİM , BABM ÖLDÜM...
Bilmedikleriniz 1
Günümüzde anne babaya saygı Günümüzde anne babaya saygı
Toplum yapısının temel taşı, Ailenin kurucuları dünyaya gelmemize vesiledir anne ve babalarımız. .Bizlerin mimarları, hayata hazırlayan, iyi günde kötü günde gölgelerine sığındığımız anne ve babalarımız. Haklarını ödemek ne mümkün...
Tüm İslami Bilgiler 0
2012 En Baba Kapak Sözler 2012 En Baba Kapak Sözler
kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM...
Güzel Sözler & Mesajlar 12