En beğenilen yatak odası önerileri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En beğenilen yatak odası önerileri
Yatak odası dekorasyon değişikliklerinizde tarz katan ayrıntılardan faydalanmak ister misiniz? Kimi zaman yatak odası dekorasyon değişimlerinizde sade ve ferah görünüm için beyaz rengin hakim olduğu örneklerden faydalanabileceğiniz ortam zenginliklerini hazırlayabilirsiniz. Kimi zaman yatak odanızda koyu tonlarda seçimlerde bulunurken romantizme davetiye çıkarabilir; koyu tonlarda yatak odası takımı seçimlerinde bulunarak kendinizden geçeceğiniz ortam hazırlıkları için kırmızı, bordo, fuşya tonları renklerinde seçimlerde bulunabilirsiniz.


17.jpg
marsala-rengi-yatak-odasi-dekorasyonlari-2015.jpg
Mathilde-Bed-Set-up.jpg


Bir tavan arası ya da boş bir odanızda basit ama kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir yatak odası istiyorsanız üstteki gibi çift kişilik bir yatak ve güzel bir tablo ile hoşluk yakalayabilirsiniz.


romantik-yatak-odalari-17.jpg

Yatak odası takımı tercihinizde küçük berjer tipi koltuk yerleştirmelerinde yer alabileceği alanınız varsa ferahlığı daha iyi hissetmek açısından üstteki model vazgeçilmezim diyebileceğiniz bir estetiksel ortam zenginliği yakalayabilirsiniz.Yatak-Odası-Duvar-Kağıdı-Modelleri-660x330.jpgYeni evli çiftler için ya da evini yenileyecekler içinde üstteki yatak odası modeline kimse hayır diyemeyecek. Keyifli tercihler, mutlu uykular dilerim:)))
 
Üst