gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Büyük Kedis

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dünyanın En Büyük Kedisi [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: En Büyük Kedis

tombık kedii..emegıne saglık..

3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

En Büyük Kedis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En büyük Atatürk maskı!

En büyük Atatürk maskı!

Tam 23 metre yüksekliğinde, 14 metre genişliğinde. 20 ton demirle yapıldı Kepez Belediyesi'nin Antalya'nın girişindeki Kent Ormanı içerisinde yapımını tamamladığı Türkiye'nin en büyük Atatürk maskı, 10 Kasım'da ziyarete açılacak. Mask açılışının ardından Atatürk'ün yayınlanmamış 50 fotoğrafından oluşan serginin de açılışı yapılacak. Türkiye'nin en büyük kent ormanı...
  2. Dünyanın En Uzun Kedisi

Dünyanın En Uzun Kedisi

kedinin boyu kedilerin boyu kedi dünyanın en uzun kedisi dünyanın en güçlü kedisi Kedilerle aranız nasıldır bilemem ama benim pek iyi değildir ancak uzaktan dokunmadan severim kendilerini :D Eğer siz bir kediseverseniz bu konu çok ilginizi çekecek çünkü bu kedinin boyu 43 santim :kedi: Ayak ucundan omzuna 43.43 santim uzunluğundaki F1 Svannah cinsi Scarlett's Magic adlı kedi "dünyanın...
  3. En Büyük Çikolata Koleksiyonu

En Büyük Çikolata Koleksiyonu

O kadar çikolata biriktirilirmi ye gitsin ahh o çikolata koleksiyonu benim elim bir geçse :D:D Çikolata meraklısı Amerikalı Fiona Kingsten dünyanın dört bir yanından 2 bin değişik çikolata topladı. Guinness Rekorlar kitabında yerini aldı 30 yıldır çikolata biriktiren kadın çikolatalar kurtlanmasın diye özel bir bakım uyguluyor .
  4. Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi

Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi

dünyanın en güzel kedisi dünyanın en güzel kedileri kedi resimleri tatlı kedisi süs köpekleri Merhabalar ben Leo 4 aylık bir sokak kedisiyim.Sokak kedisiyim dediğime bakmayın HayaL annem daha küçücük bir yavruyken ve yaralı bir halde beni sokakta buldu ve sevgisiyle iyileştirip büyüttü.Şimdi kocaman oldum ve çok yakışıklıyım.HayaL annem beni çok seviyor yere göğe koyamıyor.Çok şanslıyım...
  5. Kilonun En Büyük Nedeni!

Kilonun En Büyük Nedeni!

beslenme, beslenme alışkanlığı, beslenme alışkanlıkları, dengeli beslenme, Diyet, diyet listesi, diyet yapma, Diyetler, kadın, kadın sağlığı, kadınlar, kadınlar ve sağlık, kilo verme, kolay zayıflamak, konsantrasyon bozukluğu, metabolizma hızının yükselmesini sağlamak, planlı diyet. ben abur cuburları çok severim bayılırım hatta ama bunların kilo aldırdığıı hepimiz biliriz öyle değilmi...

Sayfayı Paylaş