1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Büyük Kedis

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dünyanın En Büyük Kedisi < Konu Resmi..>

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: En Büyük Kedis
    tombık kedii..emegıne saglık..

3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

En Büyük Kedis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Uzun Kedisi

Dünyanın En Uzun Kedisi

kedinin boyu kedilerin boyu kedi dünyanın en uzun kedisi dünyanın en güçlü kedisi Kedilerle aranız nasıldır bilemem ama benim pek iyi değildir ancak uzaktan dokunmadan severim kendilerini :D Eğer siz bir kediseverseniz bu konu çok ilginizi çekecek çünkü bu kedinin boyu 43 santim :kedi: Ayak ucundan omzuna 43.43 santim uzunluğundaki F1 Svannah cinsi Scarlett's Magic adlı kedi "dünyanın...
  2. Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi

Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi

dünyanın en güzel kedisi dünyanın en güzel kedileri kedi resimleri tatlı kedisi süs köpekleri Merhabalar ben Leo 4 aylık bir sokak kedisiyim.Sokak kedisiyim dediğime bakmayın HayaL annem daha küçücük bir yavruyken ve yaralı bir halde beni sokakta buldu ve sevgisiyle iyileştirip büyüttü.Şimdi kocaman oldum ve çok yakışıklıyım.HayaL annem beni çok seviyor yere göğe koyamıyor.Çok şanslıyım...
  3. Kaybedeceğimiz en büyük şey?

Kaybedeceğimiz en büyük şey?

kaybetmek, en buyuk sey, sahip olduklarimiz, ulasamadiklarimiz, yasam konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, İnsanın bu dünyada kaybedeceği en büyük şey nedir? Bu sorunun yanıtı şaşırtıcı bir şekilde sahip olduklarımız değil, sahip olmadıklarımız ve henüz ulaşamadıklarımızdır. İnsanın yaşamı, geçmişten geleceğe doğru uzanan fikir bağları üzerine kuruludur. Bu fikir bağlarını...
  4. En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegenin Resmi En Büyük Gezegen Hangi Gezegendir Güneş sisteminde 9 gezegen olduğunu biliyoruz melekler :) Peki bu gezegenlerden hangisi en büyük? Bir genel kültür bilgisi olarak sizlerle paylaşıyoruz.. :) Jüpiter Güneş Sistemi'nin dış bölgesine girildiğinde, Jüpiter ile karşılaşılır. Bir gaz devi olan Jüpiter, gerek çap ve gerekse kütle açısından, Güneş Sistemi'ndeki en...

Sayfayı Paylaş