1. Misafir

Misafir Forum Okuru

en büyük patates

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Tam 6 kilo 118 gram

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: en büyük patates

buda nee??şok gecıdım...kızartaması nasıl olur:)?????

3. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: en büyük patates
    bu ne böyle dinazor kafası gibi.tövbe yarabbi.:zonked:

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: en büyük patates

zavallı patateste kendini şaşmış karpuz felen zannetti heralde kendini belki kıskanmıştır dimi _o şişmanda ben niye dilim demiştir valla çok ilginç acaba yetiştirenler farklı ilaç gübre felanmı kullandıki ...

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  6. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

bu patates 1 ay yeter heralde bize:D

en büyük patates konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en büyük patates!

en büyük patates!

Tam 6 kilo 118 gram
  2. en büyük ALLAH ilahisi

en büyük ALLAH ilahisi

en büyük allah ilahisi allah hu ilahi sözleri en büyük kim ilahisi kim ilahi sözleri Senden büyük biri var Hiç boşuna uğraşma Yeri göğü yaratan O Allah�tır en büyük Allah Allah hu Allah La ilahe illallah muhammeden resull Allah Bak taşları yonttunuz Tanrı diye taptınız Allah görüyor sizi Kötü işler yaptınız Allah Allah hu Allah La ilahe illallah muhammeden resull Allah Kul diye yaratıldık...
  3. Burçların En Büyük Korkuları

Burçların En Büyük Korkuları

en çapkın burç çapkın burçlar en capkın burclar burç kadını KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu. BOĞA : Huzur bulamama korkusu, huzurun bozulması korkusu. İKİZLER : Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu YENGEÇ : Başına bela gelme korkusu. Başına herşey gelebilme ihtimali korkusu ASLAN : İzleyici...
  4. dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük ammı dünyanın en büyük havuzu amcıgı havuz havuz Brüksel'in Uccle bölgesinde 33 metre derinlikdeki "Nemo 33" adlı havuz, bilimsel araştırmalar ve profosyenel dalgıçlık eğitimi amacıyla kullanılıyor. 2.5 milyon litre su alan ve günel ışınıyla ısınan havuzun sıcaklığı ortalama 30 derece civarında. Havuzun içinde dalgıçlar için 100 metreye ulaşan görüş mesafesi ve...
  5. en büyük hatanız

en büyük hatanız

yaşımız kaç olursa olsun kızlar yaptığımız hatalar çoğu zaman ders verir bizlere bazen çok ağır olur içimiz yanar sitem ederiz ama ardından tekrar hata yaparız acımız hafifler unuturuz keşke deriz ama yaşarızz her geçen yıl bi yeni hata getirir götürdükleride ayrı tabi ben 21 yaşındayım daha neler görücem bu hayatta bilmiyorum ama en büyük hatam şimdilik o.............. ve çook ağır oldu bana...

Sayfayı Paylaş