1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

En büyük sıçrama MHP'den geldi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde oy oranını en çok artıran parti MHP olarak göze çarptı. 2004 yerel seçimleri ile 2009 yerel seçimleri karşılaştırıldığında, en büyük sıçramayı Milliyetçi Hareket Partisi'nin yaptığı görülüyor.
    Iğdır ve Niğde'yi AKP'ye kaptıran MHP tüm seçim bölgelerinde oylarını artırdı. Gümüşhane'de koltuğunu koruyan MHP, AKP'den Adana, Balıkesir, Isparta, Manisa, Osmaniye, Uşak ve Karabük'ü, DSP'den ise Bartın ve Kastamonu'yu aldı.

MHP lideri Devlet Bahçeli de seçimlere ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, sonuçlardan duyduğu memnuniyeti dile getirmişti.

En büyük sıçrama MHP'den geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk bana büyük geldi

aşk bana büyük geldi

Bu Resim Sayfa Düzeni İçin Küçültülmüştür. Gerçek Boyutuna Bakmak İçin Tıklayınız.
  2. en büyük ALLAH ilahisi

en büyük ALLAH ilahisi

en büyük allah ilahisi allah hu ilahi sözleri en büyük kim ilahisi kim ilahi sözleri Senden büyük biri var Hiç boşuna uğraşma Yeri göğü yaratan O Allah�tır en büyük Allah Allah hu Allah La ilahe illallah muhammeden resull Allah Bak taşları yonttunuz Tanrı diye taptınız Allah görüyor sizi Kötü işler yaptınız Allah Allah hu Allah La ilahe illallah muhammeden resull Allah Kul diye yaratıldık...
  3. Burçların En Büyük Korkuları

Burçların En Büyük Korkuları

en çapkın burç çapkın burçlar en capkın burclar burç kadını KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu. BOĞA : Huzur bulamama korkusu, huzurun bozulması korkusu. İKİZLER : Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu YENGEÇ : Başına bela gelme korkusu. Başına herşey gelebilme ihtimali korkusu ASLAN : İzleyici...
  4. dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük ammı dünyanın en büyük havuzu amcıgı havuz havuz Brüksel'in Uccle bölgesinde 33 metre derinlikdeki "Nemo 33" adlı havuz, bilimsel araştırmalar ve profosyenel dalgıçlık eğitimi amacıyla kullanılıyor. 2.5 milyon litre su alan ve günel ışınıyla ısınan havuzun sıcaklığı ortalama 30 derece civarında. Havuzun içinde dalgıçlar için 100 metreye ulaşan görüş mesafesi ve...
  5. en büyük hatanız

en büyük hatanız

yaşımız kaç olursa olsun kızlar yaptığımız hatalar çoğu zaman ders verir bizlere bazen çok ağır olur içimiz yanar sitem ederiz ama ardından tekrar hata yaparız acımız hafifler unuturuz keşke deriz ama yaşarızz her geçen yıl bi yeni hata getirir götürdükleride ayrı tabi ben 21 yaşındayım daha neler görücem bu hayatta bilmiyorum ama en büyük hatam şimdilik o.............. ve çook ağır oldu bana...

Sayfayı Paylaş