en cok hangi üye ile samimisiniz?

nisan

Yeni Üye
Üye
en cok hangi üye ile samimisiniz?
selam meleklerimm
burada encok samimi oldugunuz cok sevdiginiz melek kimdirr?

isim istiyorumm sakin herkes demeyinn,inanmam,,,sevgilerimle canlarim

Ce: en cok hangi üye ile samimisiniz?

nisanım hidom minikmelek karamel güz gülü unuttuklarımıda seviyom aklıma bunlar geldi

rüyam bilgem admin bölümüne giriyo onunçün demedim

en cok samimi oldugum
citos,esena,gülücük
ve diger cok svediklerimde karamelim,raila,örgüm,melegimeren,minikmelek,mislinay,
m-s enemy,hidos,rüyam,ecelin,bilgem,zeynos,calikusu,kördugum bunlarlada samimi olmak isterim

ins bnde unutmamisimdirr,ins beni seven herkesle samimi olur iyi dostluklar kurarimm,sevgilerr
ve

ben daha çok yeniyim ama burdaki melekler hepsi birbirinden samimi cana yakın ama bana ençok yakın davranan nisan ve birde raila oldu

kız ben nasıl ayır edeyim edememki hepsiini seviyorum ama msn me ilk eklediğim kişiler çitos ve hidoş saolsunlar bazı konularda yardımcı oldular hele çito canım benim ama diğer arkadaşlarımda sonradan kalbimde yer ettiler rüyam ms enemy nisan esena gülücük bilgem dedimya ayırt edemem hepsi tek tek kalbimde sizi seviyom kızlarrrrrr:hug::e112:

canim mislinay bnde herkesi seviyorumm áma mutlaka hepimizin en samimi birisi vardir ve buda normal bnde cok isim yazdimm,,cunku bnde ayirt etmiyorumm,ins daha guzel dostluklar edniriz canimm,sevgiler

ben hepinizi çok seviyorum arkadaşlar tanıdığım tanımadığımı beni seveni sevmeyeni hepinizi severim. yaradılanı severim yaratandan ötürü......... canlarımsınız.

oncelıkle hepınıze ıyı aksamlar bu sıtede daha cok yenı oldugum ıcın sadece tek tanıdıgım melegım olarak karamel arkadasım var.ınsallah sızlerlede tanısır uzun sure ıyı bır dost olarak kalırız.

eee ama olmadıki ben bir admin olarak hepinizle msneden de çettende görüşüyüorum :D:D hapsi şıkkı olmasada benimki hepsi :D:D

en daha sık derseniz bilgem ve m.c adminim sebebi ise yine sizsiniz size daha iyi bir hizmet sunabilmek için yani yine hepiniz için :D:D

Geri