En Çok Kazandıran Konut Projeleri

Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
En Çok Kazandıran Konut Projeleri
kurtköydeki projeler kurtköydeki siteler kurtköy deki siteler
Alımı, satımı ve kiralaması kolay olan 1 +1 (stüdyo) daireler, deyim yerindeyse peynir ekmek gibi satılıyor. Yeni projelerdeki stüdyo dairelerin fiyatları 64 bin YTL'den başlayıp 265 bin euro'ya kadar çıkıyor...

İnşatta toplu hareket dönemi geride kaldı. Sektör sadece yeni projelerle canlılığını korumaya çalışıyor. Gerçi hala iyi projeler satışa çıkar çıkmaz konutların çoğu satılıyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise kiralama yoluyla elde edilen yüksek getiriler. Enflasyonun tek haneli oranlara düşmesi ve bankaların görece düşük faiz oranları, yatırımcıları konut sektörüne yönlendirmeye devam ediyor...
Kısacası ev sahibi olmak isteyenlerle birlikte yatırımcılar da konut almayı tercih ediyor. Bu da inşaat sektöründe canlılığın korunmasını sağlıyor. Konut sektöründe en karlı yatırımsa 1+1 olarak da bilinen stüdyo daireler, öyle ki, 100 bin dolarlık yatırımla ev alan bir yatırımcı yılda 8 bin 328 dolar kira geliri elde edebiliyor.

Bu da söz konusu konutun ortalama 12 yıllık kira geliriyle satın alma bedelini karşılayabilmesi anlamına geliyor. Vergilerden arındırıldığında, bu tür konutlarda yıllık net kira geliri 7 bin 233 doları buluyor. Yani parasını gayrimenkule yatıran bir yatırımcı, diğer yatırım araçlarından üç-dört misli fazla getiri elde edebiliyor. Biz de bu hafta bu gerçekten yola çıkarak, konut projelerinde daha çok yatırım amaçlı satın alınan 1+1 daireleri araştırdık, işte hala satışların devam ettiği 19 yeni konut projesinin özellikleri:


MYWORLD ATAŞEHİR

Ağaoğlu'nun 184 dönüm arazi üzerine kurduğu MyWorld Ataşehir projesinde toplam 3 bin 222 daire bulunuyor. 34 blok olarak iki etap halinde inşa edilen proje; Diamond, Moontown, Starland, Andromeda, Equinox, Suncity, Highpark ve Southside olarak adlandırılan 8 siteden oluşuyor. Her sitenin kendine ait yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı ve kapalı otoparkı bulunuyor.
MyWorld Ataşehir'de 1+1 stüdyo olarak adlandırılan daireler Andromeda sitesinde yer alıyor. 65 ve 72 metrekarelik iki tip 1+1 seçeneği sunulan projede, 1+1 dairelerin fiyatı 225 bin ile 251 bin YTL arasında değişiyor.

Bekleme ve oturma gruplarının yer aldığı Andromeda'nın fuayesinde ayrıca kuru temizleme, vale, bina görevlisi gibi hizmetlerin yanı sıra çocuk kulübü de rezidans sakinlerine hizmet veriyor. Fuaye katına açılan market, eczane, pastane ve kafenin yanı sıra hazır yemek servisi veren bir fast-food restoran da site sakinlerinin günlük yaşamını kolaylaştıran seçenekler arasında yer alıyor, özel güvenlik görevlilerinin bulunduğu fotoselli kapılardan geçilerek girilen rezidansta bir de 2 katlı kapalı sosyal kulüp yer alıyor.

KENTPLUS MİMARSİNAN

TOKI iştiraki Emlak GYO tarafından planlanan ve Emay İnşaat tarafından inşa edilen KentPIus Mimarsinan projesinde düşük faizle konut almak mümkün. Vakıfbank'la anlaşma yapan Emay inşaat, 9 aya kadar faiz uygulamıyor. Projeden 12 aya yüzde 0.34, 18 aya yüzde 0.72 veya 36 aya yüzde 1.12 faiz oranlarıyla konut almak mümkün. Firma 120 ay vadeli krediye ise yüzde 1.39 faiz uyguluyor.

42 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen projedeki 19 blokta toplam 660 daire bulunuyor. Bölgedeki en büyük proje olarak dikkat çeken KentPIus Mimarsinan'da iki tip 1+1 daire seçeneği var. Net 46.10 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 120-135 bin YTL arasında değişiyor. Net kullanım alanının 48.26 metrekare olduğu 1+1'lerse 126-145 bin YTL arasında alıcı arıyor. KentPlus Mimarsinan'da yüzme havuzu, fitness ve sauna gibi site sakinlerine hizmet verecek olan sosyal tesis alanlarına ek olarak kafe-restoran, kapalı çocuk oyun alanı, süs havuzları, açık spor alanları ve yürüyüş parkurları yer alıyor. Ayrıca eczane, kuaför, market, kuru temizleme gibi sık ihtiyaç duyulan mağazalar ve butik bir alışveriş merkezi de unutulmamış.


ELTES GÜNEŞİ

Ağaoğlu İnşaat'ın Ümraniye'de inşa ettiği Eltes Güneşi projesinin ilk etabındaki 12 blokta bin 111 daire bulunuyor. Bunlardan 1+1 olanlar, 53.32 ve 68.46 metrekare olmak üzere iki tipte inşa ediliyor. Fiyatları ise 183 bin YTL'den başlıyor. Kombi tesisatı kurulu olarak satılan dairelerde, mutfaklar da ankastre fırın, bulaşık makinesi, ocak ve davlumbaz hediyeli teslim ediliyor.
24 saat güvenlik hizmeti sunulan ve kapalı otoparka sahip Eltes Güneşi'nde her daireye 1 araçlık park yeri ayrılmış. 2 yüzme havuzu, 2 çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, spor salonu, kafeterya, açık spor alanları ve kulüp gibi sosyal olanaklar bulunan proje bünyesinde çarşı ve bir de alışveriş merkezi yer alıyor. 24 saat güvenlik hizmeti sunulan ve yüzde 70'i yeşil alan olarak ayrılan projede, çocuklar için tasarlanmış oyun alanları da var.

Yine proje bünyesinde yer alan Eltes Gold Residence'ta ise 81.12 ve 90.39 metrekarelik iki tip 1+1 daire seçeneği sunuluyor. Rezidanstaki 1+1 dairelerin fiyatlarıysa 213 bin ile 230 bin YTL arasında değişiyor. 5 yıldızlı otel konforuna sahip rezi-dansta, daire sahiplerine oda servisinden valeye, resepsiyondan güvenlik hizmetine kadar pek çok hizmet sunuluyor. Dairelerinde tam donanımlı beyaz eşya, yatak odaları ve salonlarda split klimanın yer aldığı Eltes Gold Residence'ta interkom (görüntülü haberleşme) sistemi, kablosuz internet bağlantısı, uydu yayını, kablo TV ve dijital yayın olanakları da var.


MAHALLE İSTANBUL

Sur Yapı'nın istanbul'un yeni çekim merkezi Çekmeköy'deki 12 bin 600 metrekare arazi üzerine inşasına başladığı Mahalle istanbul projesi, 9 blokta 246 daireden oluşuyor. 60 metrekare 1+1 stüdyo daireden 230 metrekare 5+1 dubleks daireye kadar seçeneklerin bulunduğu projede, 4 tip 1+1 daire var. Projede blokların üst girişinde bulunan 60 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 146 bin YTL. Bahçe katındaki 60 metrekarelik 1+1'ler 156 bin; 1, 2 ve 3'üncü katlardaki 62 metrekarelik 1+1'ler 162 bin YTL'den satışa sunuluyor. 4'üncü katlarda bulunan 1+1 penthouse dairelerin fiyatı ise 220 bin YTL. Mahalle istanbul'da daire fiyatlarına kombi ve mutfaklardaki davlumbaz, fırın, ocak ve bulaşık makinesi gibi ankastre ürünler dahil.

Mahalle İstanbul'un sosyal ve sportif olanakları arasında açık yüzme havuzu, basketbol sahası ve çocuk oyun parkının yanı sıra sauna, fitness salonu ve snack bar'dan oluşan bir sosyal tesis de yer alıyor. Güneşlenme alanları ve yürüyüş parkurları gibi aktivite alanları da mevcut. Proje, sahiplerine 2009 sonunda teslim edilecek.

DORA PARK

Sur Yapı'nın Ümraniye'de 43 dönüm arazi üzerinde inşaatına başladığı Dora Park projesindeki 7 blokta 483 daire yer alıyor. 1+1 ile 5+1 dubleks tipinde farklı daire seçenekleri sunulan projede, 66 ve 15 metrekarelik 4 tip 1+1 daire bulunuyor. Giriş, 1 ve 2'nci katlarda yer alan 69 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 220 bin YTL. 3, 4 ve 5'inci katlarda yer alan 66 metrekarelik 1+1 daireler 205 bin YTL'ye satılıyor. 6 ve 20'nci katlar arasında kalan 68 ve 75 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatlarıy-sa 215 ile 232 bin YTL arasında değişiyor.


Orman içi yürüyüş alanları ve site içi yürüyüş ve dinlenme alanlarına yer verilen projede, üç çocuk parkı, üç açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness, cardio, sauna, masaj salonu, hayvan bakım evi, çocuk oyun evi, aroma terapi, Japon hamamı, Fin hamamı, üç katlı sosyal tesis: Çin, Osmanlı ve italyan yemekleri sunan bir restoran, ilköğretim okulu, trek-king, bisiklet parkuru, 2 adet tenis kortu, basketbol sahası, ve mini futbol sahası gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


UPHILL COURT BAHÇEŞEHİR

Varyap Varlıbaşlar ve Teknik Yapı ortak girişiminin 66.5 dönüm alan üzerine kurduğu Uphill Court Bahçeşehir projesinde 356 adet 1+1, 128 adet 2+1, 84 adet 3+1, 108 adet sıralı dubleks villa ile 6 adet 4 katlı ve yüzme havuzlu villanın inşaatı tamamlandı. Projede 62, 65, 67 ve 71 metrekare olmak üzere dört tip 1+1 daire seçeneği sunuluyor. 1+1 dairelerin fiyatı, konumuna göre 147 bin ile 186 bin YTL arasında değişiyor. Anlaşmalı bankalar, projeden yüzde 50 peşinatla konut alanlara 60 ay vadede sıfır faiz uyguluyor. Yüzde 40 peşinatla yapılan satışlardaysa faizsiz 48 ay vade seçeneği sunuluyor.

Daireler, mutfaklarında fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi, ocak gibi ankastre ürünleriyle birlikte teslim ediliyor.

Yüzde 75'i yeşil alan olarak ayrılan projede 17 adet açık yüzme havuzu bulunuyor. 24 saat güvenlik kameraları ve güvenlik elemanları tarafından korunan sitede, tüm dairelere hırsız alarmı, gaz ve duman detektörleri yerleştirilmiş.

UPLIFE PARK

Teknik Yapı'nın Kartal'daki 22 dönüm arazi üzerine inşa ettiği Uplife Park projesi; 5'i konut, l'i ticari, l'i de spor ve sağlık merkezi olmak üzere 7 blokluk kompleksten oluşuyor. Projedeki 2 blokta brüt 57 ve 61 metrekarelik iki tip 1+1 daire seçeneği sunuluyor. 5 ayrı bloktaki toplam 567 dairenin 356 adedi 1+1 şeklinde inşa ediliyor. 1+1 dairelerin fiyatı, konumuna göre 96 bin ile 153 bin YTL arasında değişiyor.

Yüzde 75'i yeşil alan olarak ayrılan Uplife Park projesinde, spor ve sağlık kompleksinin yer alacağı blok ise üç kattan oluşuyor. Kuaför, cilt bakımı ve spa merkezinin yer alacağı spor ve sağlık kompleksinin bodrum katında fitness salonu, masaj salonu, steril havuz ile her birinde iki adet jakuzi, üç adet masaj ünitesi, stream room (buhar odası), sauna gibi üniteler yer alıyor. Bu bölümde 140 metrekarelik kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu da bulunuyor. Binanın zemin katında, içinde snack barı olan bir kafe-restoran ve üst katında ise teras restoran hizmet verecek. Projede, 400 metrekarelik bir de açık havuz bulunuyor.

CASA MARE


Enkay Group bünyesindeki Enyapı'nın İstanbul Mimarsi-nan'da devam eden Casa Mare Evleri projesinde 10 farklı daire seçeneği sunuluyor. Projede, 70 ve 78 metrekare büyüklüğünde üç tip 1+1 daire bulunuyor. Fiyatları ise 120 bin YTL'den başlıyor.

Modern mimarisi ve ahşap kaplama dış cephe binalarıyla dikkat çeken projede, daireler Alman Küppersbusch marka beyaz eşyalı ve General Electric marka split klimalı olarak teslim ediliyor. Görüntülü telefon sistemi, uydu ve internet bağlantıları da teknolojik üstünlükler olarak göze çarpıyor.

Projede, profesyonel cihazlarla donatılan fitness salonu, açık havada spor için yürüyüş ve oyun alanları, site konseptine uyumlu özel yeşil alan peyzaj düzenlemesi, aracınıza en kısa sürede ulaşabilmeniz için evden garaja özel asansör, misafirleriniz ve diğer araçlar için açık ve kapalı otopark gibi olanaklar sunuluyor. Site, 24 saat güvenlik ekibi tarafından kapalı devre kamera sistemiyle korunuyor.

HILLPARK SUITES

Bay Inşaat'ın Istinye'de inşa ettiği Hillpark Suites, 5 katlı 2 blokta toplam 91 daireden oluşuyor. Projedeki 76 metrekarelik "simpleks" ve 153 metrekarelik dubleks 1+1 daire seçenekleri, 150 bin ile 265 bin euro arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Hillpark Suites'te açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu ve jakuzi, havuz kafe ve güneşlenme terası, fitness salonu, sauna, buhar ve masaj odaları, çocuk kulübü, multimedya ve hobi odalarının bulunduğu sosyal kulüp binası gibi sosyal olanaklar bulunuyor. Ev sahiplerine özel sekreterya hizmetlerinden çocuklarının okuldan alınmasına kadar birçok konuda con-cierge hizmeti de verilecek olan projedeki daireler, 2009 yılında sahiplerine teslim edilecek.

KONSEPT İSTANBUL

Dumankaya înşaat'ın Kurtköy'deki 45 bin metrekare arazi üzerine inşa ettiği Konsept İstanbul'da, 39 metrekarelik stüdyodan 261 metrekarelik villaya kadar değişen 18 farklı tipte 845 konut bulunuyor. 44 metrekarelik stüdyo dairelerin fiyatı 89 bin YTL. 66 metrekarelik 1+1'lerse 115 bin YTL'den satışa sunuluyor. Firma, stüdyo daireler için 22 bin YTL peşinat alarak 120 ay vade (aylık bin 18 YTL) uyguluyor. 1+1 dairelerde ise aynı vade için peşinat 29 bin YTL'ye, aylık taksitler de bin 306 YTL'ye yükseliyor.

Konsept İstanbul'un bin 330 metrekarelik göleti; ahşap köprüleri, üstünde yüzen nilüferleri, küçük adaları ve kıyısındaki mini korusuyla projeyi cazip kılıyor. Diğer etapların da tamamlanmasıyla spor alanlarından yürüyüş ve koşu parkurlarına, süpermarketten çocuk oyun alanına kadar pek çok sosyal alan yer alacak.


TREND

Dumankaya Inşaat'ın Pendik Kurtköy'deki 110 bin metrekare arazi üzerine kurduğu Trend projesi, 10 ana yapıda bin 400 daireden oluşuyor. 65 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 118 bin YTL. Firma, bu daireleri isteyenlere 29 bin YTL peşinat ve 120 ay vade (aylık bin 351 YTL) ile de satıyor. Proje bünyesinde, içinde süpermarket, güzellik salonu, eczane, butik, kreş, kuru temizleme, kafe ve restoran bulunan bir alışveriş merkezi kuruluyor. Trendy Club ise kapalı ve açık yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, jakuzi, buhar odası, Spa merkezi, fitness salonu, kafe, restoran ve vitamin bardan oluşuyor.

Trend'in diğer sosyal olanakları da hayli zengin. Çiçek bahçeleri, 7 adet gölet ve üzerinden geçilen köprüler, ahşap platformlu güneşlenme terasları, gölgelik alanlar, su kıyılarına ve ağaçların arasına serpiştirilen çardaklar, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortları, mini futbol ve badminton alanları, yürüyüş parkurları, oyun parkları ve bir de satranç platformu diğer aktivite alanları arasında yer alıyor. Sitenin güvenliği ise 24 saat görevli özel bir ekip tarafından sağlanıyor.

AKDENİZ EVLERİ

Dumankaya'nın Tuzla Aydınlı'da 30 bin metrekare arazi üzerinde inşa ettiği Gizli Bahçe Akdeniz Evleri, 17 blokta 203 daireden oluşuyor. Projede 75 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 154 bin 850 ile 166 bin 260 YTL arasında değişiyor. Firma, 1+1 daireler için 38 bin 850 ve 41 bin 260 YTL peşinatla 120 ay vade imkanı sunuyor. Bu durumda aylık taksitler bin 762 ve bin 899 YTL'ye geliyor.

Tuzla Aydınlı projesinde, kapalı otoparka aracınızı bıraktıktan sonra doğrudan evinize çıkabiliyorsunuz. Projedeki sosyal olanaklar arasında 2 adet yüzme havuzu, ahşap güneşlenme platformları, sosyal tesis, kafeterya, göletler, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, fitness salonu, bilardo salonu, yürüyüş ve koşu parkurları ile 3 adet mini basket sahası bulunuyor.

MİYANSERA EVLERİ

Ağaçkakan Inşaat'ın Bayrampaşa'daki 16 bin metrekare arazi üzerine inşa ettiği Miyensera Evleri, toplam 125 konut ve 9 ticaret alanından oluşuyor. Projedeki bloklar bitişik nizamda 3, 10 ve 14 kat şeklinde inşa ediliyor. Projedeki 74 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 134 bin 500 YTL'den başlıyor.

Yüzde 75'i yeşil alan olarak projelendirilen Miyansera Evleri'nde, sosyal ve sportif tesisler de yer alıyor. Projede, yarı kapalı yüzme havuzundan çok amaçlı spor sahasına, 500 metrelik yürüme yolundan yoğun ağaç dokusuyla çevrelenmiş özel peyzaja ve alışveriş yapacağınız mağazalara kadar pek çok olanak sunuluyor.
 
Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Ce: En Çok Kazandıran Konut Projeleri

PARKCITY


Arıkan Yapı'nın Esenkent'teki 18 bin 233 metrekare arazi üzerine inşaatına başladığı Parkcity projesinde 8 blokta 383 daire var. Proje bünyesindeki Parkoffice'te 38 ofis, Parkshops'ta ise 41 mağaza yer alıyor. Parkcity'deki 1+1 dairelerin brüt büyüklüğü 97 metrekare. Fiyatı ise 85 bin YTL. Firma, 1+1 daireler için 21 bin 250 YTL peşinatla 120 ay vade (aylık bin 42 YTL) olanağı sunuyor.

Yüzde 70'i yeşil alan olarak planlanan Parkcity projesinde, dairelerden direkt olarak ulaşılabilen iki katlı 518 araçlık kapalı bir otoparkın yanı sıra olimpik bir yüzme havuzu, çocuk oyun parkları ve iki adet park kafe bulunuyor.

ASTRUM TOVVERS

Regnum'un Haramidere'deki 34 bin metrekare arazi üzerine inşa ettiği Astrum Towers, 5 blokta bin 285 daireden oluşuyor. Projedeki 56 ve 76 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 87 bin 600 ile 121 bin 100 YTL arasında değişiyor.

Astrum Tovvers'ta açık ve kapalı yüzme havuzu, fit-ness salonu, sauna, restoran, çarşı, açık ve kapalı otopark, spor alanları ve çocuk oyun parkı gibi sosyal olanaklar sunuluyor. Bloklardan birinin terasına kurulacak gözlemevi ve Gök Bilim Kütüphanesi ile tüm site sakinlerine yıldızları, ayı ve uzayı yakından izleme olanağı sunulacak. Projedeki yeşil alanlar ise toplanan yağmur sularıyla sulanacak. Projedeki daireler, sahiplerine 2009'un mayıs ayında teslim edilecek.

ISPARTAKULE YENİ BİR ŞEHİR

TOKI iştiraki Emlak Pazarlama Inşaat'la birlikte Fideltus ve öztaş înşaat'ın Bahçeşehir ispartakule mevkiindeki 535 bin metrekare arazi üzerinde inşaatına başladığı ispartakule Yeni Bir Şehir projesi, 100 blokta toplam 6 bin konuttan oluşuyor. Projede 66, 69 ve 72 metrekare olmak üzere üç tip 1+1 daire seçeneği sunuluyor.

1+1 dairelerin fiyatı 107 bin YTL'den başlıyor. Fiyatlara, evlerdeki interkom sistemi, beyaz eşyalar, vestiyer ve klima dahil. Ispartakule Yeni Bir Şehir projesinde, site sakinlerine basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş alanları, kapalı yüzme havuzu, yarı olimpik açık yüzme havuzu, sauna, spor merkezi, squash ve havuz başında kablosuz internet kullanımı gibi sosyal olanaklar sunuluyor.


AVRUPA KONUTLARI TEM
TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ve Artaş-öztaş-Doğu İnşaat Ortak Girişimi'nin İstanbul Gaziosmanpaşa'da 144 bin 133 metrekare arsa üzerinde inşasına başladığı Avrupa Konutları TEM projesinde, 2 bin 653 konutun yanı sıra 147 konuttan oluşan bir rezidans yer alıyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunulan projede, ilk etap satışları tamamlandı. Büyüklüğü 63 ile 78 metrekare arasında değişen dört farklı tipteki 1+1 dairelerin fiyatı 96 bin ile 140 bin YTL arasında değişiyordu. İkinci etabının satışlarına bu ay başlanacak. Ancak fiyatlar henüz açıklanmadı.
Yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılan projede şelale, gölet ve göl kafe, site içi rekreasyon, 7 adet yarı olimpik kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, aerobik, buhar banyosunun yer aldığı sağlık kulübü, basketbol, voleybol, futbol sahaları ve tenis kortlarından oluşan spor alanları, kreş gibi sosyal olanakların yanı sıra market ve mağazalar yer alıyor.

BAŞKAŞEHİR

Yapı Endüstrisi'nin, TOKI'yle kar paylaşımı sistemiyle Bah-çeşehir'deki 71 bin metrekare arazi üzerine inşa ettiği Başkaşehir Projesi, bin 233 konuttan oluşuyor. Projedeki 35 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 64 bin YTL'den başlıyor. Satış bedelinin yüzde 25'ini peşin ödeyip kalan yüzde 75 için konut kredisi kullanmak mümkün.

Yüzde 85'i yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılan projede, yürüyüş parkurları, hobi bahçeleri, yüzme havuzları, spor kompleksleri, açık ve kapalı otoparkların yanı sıra 21 bin metrekarelik alışveriş merkezi yer alıyor.


MODERNİST

Yeşil Inşaat'ın Beylikdüzü'ndeki 400 dönüm arazi üzerine kurduğu Modernist projesi, üç etapta toplam 12 bin konuttan oluşuyor. 61 bin metrekarelik ilk etabı oluşturan "Moder-nistl"deki 19'ar katlı 7 blokta, 1+1 ile 3+1 arasında 18 farklı tip daire seçeneği sunuluyor. Bu etaptaki 72 ve 95 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 99 bin ile 147 bin YTL arasında değişiyor. Projeden taksitle de konut almak mümkün. Bu seçenekte, yüzde 15 peşinat ödeyip 6 ay sonra yüzde 10, onu takip eden 6 ay sonunda da yüzde 10 ödüyorsunuz. Kalan yüzde 65'i ise evinizi teslim aldığınızda veriyorsunuz.

Modernist'in sosyal olanakları arasında öncelikle büyük ve küçük yüzme havuzu, çim ve koru alanı, yürüme, koşu ve bisiklet yolları, kapalı ve açık spor alanları, basketbol ve voleybol sahaları, mini futbol sahası, aerobik, pilates ve step gibi farklı spor aktiviteleri için çok amaçlı salonlar, aletli spor salonu, bilardo ve masa tenisi salonları, sauna ve kafe dikkat çekiyor. Projede ayrıca, içinde 7 gün 24 saat açık olacak bir market, terzi, elektronik, çiçekçi, eczane, kuru temizleme, kuaför, kafe, revir, çocuk oyun alanı, postane ve restoranı olan bir çarşı bulunuyor. Ulaşımın Özel minimobil araçlarıyla sağlanacağı Modernist'te, 24 saat özel güvenlik hizmeti sunulacak.

Bülent ekimci / Para Dergisi
 

Benzer İçerikler

Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
9K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
6K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
956
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Üst