Vajinama zevk suyu bulaşmışmıdır bulaşırsa hamile kalırmıyım

Canan2703

Yeni Üye
Üye
Vajinama zevk suyu bulaşmışmıdır bulaşırsa hamile kalırmıyım
Partnerimin penisin önce ıslatım (ağzıma aldım k.b ama açık anlatcam herseyi ) 2 buçuk dakkika falan sonra partnerimin penisinin baş kısmı 4 5 saniye vajinam ile temas etti girmeye calisti vajinama fakat giremedi içine boşalmada olmadı eğer penisi ağzımdayken partnerimin zevk suyu geldiyse ağzıma ondan kalan zevk suyu vajinama temas edince hamile kalırmıyım yada ağzıma gelmese bile 4 5 saniyelik vajina temasinda zevk suyu oraya akmışmıdır (hiç bir şekilde içine girmedi ve içinede boşalmadı korkum zevk suyu gelmise icine gitmismidir )

Partnerimin penisin önce ıslatım (ağzıma aldım k.b ama açık anlatcam herseyi ) 2 buçuk dakkika falan sonra partnerimin penisinin baş kısmı 4 5 saniye vajinam ile temas etti girmeye calisti vajinama fakat giremedi içine boşalmada olmadı eğer penisi ağzımdayken partnerimin zevk suyu geldiyse ağzıma ondan kalan zevk suyu vajinama temas edince hamile kalırmıyım yada ağzıma gelmese bile 4 5 saniyelik vajina temasinda zevk suyu oraya akmışmıdır (hiç bir şekilde içine girmedi ve içinede boşalmadı korkum zevk suyu gelmise icine gitmismidir )
Birde cevaplayan kişi emin olarak cevaplasin

Zevk suyu vajinadan içeri sızarsa hamile kalırsın. Olasılık düşük olsada imkansız değil. Zevk suyuyla hamile kalan bir çok kişiye burada şahit oldum. Kısacası doğum kontrol yöntemi uygulamadan gerçekleştirilen her cinsel ilişki hamile kalma açısından risk oluşturur. Hamile kalman için ayrıca penisin vajinaya tam olarak girmesi gerekmiyor vajina girişine boşalma olursa yada zevk suyu bulaşırsa hamile kalırsın.

İnternete erkeğin zevki en üst seviyeye çıkınca gelir zevk suyu diodu ama partnerim çok ze k almamis üs düzeye cikacak kadar yani

İnternete erkeğin zevki en üst seviyeye çıkınca gelir zevk suyu diodu ama partnerim çok ze k almamis üs düzeye cikacak kadar yani
zevk suyu sadece çok istekte gelmez erkek uyarılınca ne olur penisi dikleşir sertleşir değil mi ? Burada uyarılma söz konusu olmasa ereksiyon olur mu ? Uyarılınca zevk suyuda gelir ha boşalmaya yakın o zevk suyunda sperm olma ihtimali çok yüksektir.

eee adet olmadın mı sen ? Yada gebelik testi yapmadınmı ?yani 5 ay geçmiş karnın çok belirgin olurdu tatlım

Geri