Son adet tarihine göre cinsiyet belirleme garantili cinsiyet belirleme burada

Merhaba,

Benim doğum tarihi 15.07.1984

son adet tarihi ise 10.01.2010 bir de 28 günde bir oluyor,benimkini de soyler misiniz*

merhaba

kızlar hamişş olanlar henüz bebişinin cinsiyeti çok küçük olduğu için belli olamayanlarrrr....
ya da kız ya da erkek bebiş için çalışma yapmak isteyenler...
bana doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak , son regl tarihinizi , ve kaç gündebir adet gördüğünüzü söleyin hemen cinsiyetini belirleyelim meleğinizin.....
doğum tarihim 15.01.1980
son adet tarihim 12.03.2010 beş gün sürüyor bebeğimin cinsiyetini öğrenebilirmiyim...

topi

martın 9da regli oldum 5 gün sürdü daha önce 29 günde bir regli oluyordum geçtiğimiz ay 26 oldu erkek bebek için hangi ay ve gün uygun yazabilirmisiniz arkadaşlar

topi

martın 9da regli oldum 5 gün sürdü daha önce 29 günde bir regli oluyordum geçtiğimiz ay 26 oldu erkek bebek için hangi ay ve gün uygun yazabilirmisiniz arkadaşlar 29.01.76 doğumluyum

12 ayın22 de adetoldum 5gün sürdü 04.08.1980 doğumluyum bebeşimin cinsiyeti ne

ayşin ene

11.03.1986 doğumluyum son adet tarihim martın 20 'sinde başladı 26 gibi bitti bebeğimin cinsiyeti ne olur sizce

arkadaşlar konuyu açan arkadaşımız galiba yorum yapmıyor artık önce sağlıklı bebişler diliyelim kız olsun erkek olsun vicdanlı hayırlıu evlatlar nasip eylesin rabbim

Geri