En Güzel Yerli Romantik Komedi Filmleri ( 2020 )

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
En Güzel Yerli Romantik Komedi Filmleri ( 2020 )
2020 Yılının En güzel yerli romantik komedi filmleri izlemek isteyenlere bilgiler hala izlemedi iseniz bu bilgiler sizlerin hoşça vakit geçirmesini sağlayacak meleklerim

Sıralamayı sizler için yapıyorum bu internet çağında henüz izlemeyen olduğunu düşünmüyorum ama yinede bilgiler olsun sizinle belki izlemediniz ve izlemek isteyeceksinizdir. Hadi hazır iseniz başlıyoruz kızlar.

İZLEYEBİLECEĞİNİZ EN GÜZEL ROMANTİK YERLİ FİLMLERi LİSTEMİZ

1- Her şey seninle güzel Filmi FRAGMANI

2- Karışık Kaset Sarp Apak Özge Özpirinçci

3- Eltilerin Savaşı yeni vizyona girdi

4- Biz böyleyiz filmini İzleyebilirsiniz

5- Feride Filmini İzleyebilirsiniz

YENİ VİZYONA GİRECEK BAZI TÜRK YERLİ FİLMLERİNDE İZLENİLMESİ GEREKENLER

1- Baba parası 1 Ocakta girdi vizyona izlemedi iseniz izleyin

2- Biz Böyleyiz filmi 10 ocakta vizyona girmişti

3- Gamonya Hayaller Ülkesi Ocak 2020 de vizyona girdi

4- Feride Filmi 24 ocakta girdi

5- Eltilerin Savaşı ki benim favorim geçen ayın sonunda 31 ocakta vizyona girdi

6- AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 31 Ocakta girdi vizyona

7- İki Gözüm Ahmet ( Ahmet Kaya ) Filmi 7 şubatta gösterime girdi hayatını anlatıyor

8- Ağır Romantik Filmi 14 şubatta girdi vizyona

9- Hala İzlemediyseniz Kara Komikler 2 Filmi de izleyebileceğiniz türk yapımı filmler arasında

Bu filmlerin fragmanları için www.youtube.com adresine girerek filmlerin isimlerini yazmanız yeterli kızlar

ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE VİZYONA GİRECEK BAZI FİLMLER

Tevellütü eski olanların ( yaşları büyük olanlar yani ) hatırlayacağı Bergen karakterinin canlandırılacağı film girecek vizyona merekla bekliyorum. 2020 Eylül ayında vizyona girecek bu film

Zengo filmi girecek vizyona 14 şubatta girdi diyebiliriz. gelincik FİLMİ İSE NİSAN 2020 DE VİZYONA GİRECEK

Görüldüğü üzere Türk sineması bizlere hoşça vakit geçirtmek adına olanca gücüyle çalışıyor kızlar. Sizlerin de izlediği keyif aldığı film yorumları olur ise bizler için mutlaka buna gidin diyebileceğiniz filmler lütfen konumuza yazınız.

Spolier vermeyin ama olur mu ( sonunda adam ölüyor kadın ayrılıyor gibi ) :D:D

Son olarak ta Mayıs 2020 de vizyona girecek olan EFLATUN filminin bir resmini ekleyerek olayı kapatıyorum. Aşk dram filmi olacağ söyleniyor çekimi geçtiğimiz ocak ayında başladı. İkili Kerem Bursin ile İrem Helvacıoğlu başrollerde olacaklar. İrem 90 doğumlu kızlar merakla bekliyoruz.
Eflatun filmi kerem bursin irem helvacıoğlu.jpg

Geri