Etiketler:
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

En güzel bebek patikleri burada

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bebek patikleri
    bebek patikleri bebek patıklerı bebekpatıklerı

Bebekleriniz için kız erkek ayırmadan sizlere harika patikler sunuyorum. Buradaki patikleri işlemeyi bilmiyorum ama en azından seyretmesini incelemesini seviyorum yaa böyle patikler tamda kış aylarında bebeklerimiz için olmazsa olmaz demi :D:D Özellikle düğmeli ve kız çocukları için hayvan figürlü olanlar varya süper yaaaaa bigün kızım olursa bende onlardan giydirecem banane banane beyaz atlı prens istiyom ve bi de bebiş kız istiyom bi tane değil iki yok yok iki kız iki irkek :D:D

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Aralık 2016
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: bebek patikleri
    ay bunlar çok güzeller insanın tekrar doğurası gelito beyaz inciliye bayıldım ay ben yerim bunların içine girecek minik ayakları sağol ms cim emeğine sağlık

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    ay bayıldım inşallah bir kızım olurda böyle patikler giydirim ona eline sağlık ms cim

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzeller yaaa, ellerine sağlık diyorum. Ne kadar tatlılar. Teşekkürler canım paylaşımın için.

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bebek patikleri bu patikleree giricekk olan tombull ayakları ısırası öpesii geliyoo insanınn :D

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Kesinlikle :D Minik minik ayaklar düşünsene... ;)

7. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Mis kokan bebişlere özel yepyeni paticikler eklenmiştir hanımlar keyifle izleyin :D Yok ben yaparım diyorsanız bize konudan ulaşın sizin adınıza yayımlayalım :D

En güzel bebek patikleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel topuklular burada!!

En güzel topuklular burada!!

en güzel topuklular güzel topuklular Bu topuklu ayakkabılar çok güzel,zarif. Hem sade hem gösterişli modeller.Hepsini çok ama çok beğendim hergün birini giyebilirim.:D Topuklu pek kullanamasam bile :D
  2. Bebek patikleri

Bebek patikleri

bebek patikleri Sevimli ve yumoş bebeklerimiz için rengarenk ve cıvıl cıvıl patikler. Artık bebeklerimiz modaya uyucak ve onlar için örgü terliklerde olucak. Hamarat annelerimiz bebeklerimiz için boş durmamış ve rengarenk yünlerden terlikler yapmışlardır. Hamişlerimiz bunları beğeniceksiniz.
  3. Bebek Patik Modelleri Burada

Bebek Patik Modelleri Burada

bebek patik modelleri örnekleri en güzel patik modelleri kız patikleri yapılışı hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Mininicik ayakları üşümesin bebeklerimizin o küçücük ayaklarını sarın sarmalayın anneleri :D:D kışa hazırlandığımız şu günlerde kışın bebeklerimizin ayakları üşümesin diyorsanız Bebek Patik modelleri burada melekler.Ayrıca Bebek Örgü modelleri ni formumuzda...
  4. 2012 Bebek Örgü Örnekleri en güzelleri burada!

2012 Bebek Örgü Örnekleri en güzelleri burada!

Bebek Örgü Örnekleri 2012 Bebek Örgü Örnekleri 2012 Bebek Örgü Örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bebekler için güzel örgü modelleri arayan tüm hanımlar, sizler için bu sayfamızda yılın yeni modelleri arasında yer alan cici mi cici bebek örgü örneklerini sunuyoruz.
  5. En Güzel Süslü Bebek Patik ve Taç Modelleri

En Güzel Süslü Bebek Patik ve Taç Modelleri

süslü bebek patikleri, 2014 bebek patik modelleri, taşlı bebek patik modelleri Biz bayanların yaşı kaç olursa olsun giyime kuşama ve aksesuarlara pek bir meraklıyız. İşte bunun en güzel örneğini sergileyen yenidoğan süslü bebek patik ve taç modelleri:D:D Tam minik kokoşlara özel birbirinden şirinmi şirin özel tasarım taşlı, pullu ve süslü bebek ayakkabı ve patik modellerinin yanın da takım...

Sayfayı Paylaş