1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Güzel MAHYALAR.

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: En Güzel MAHYALAR.

emeğine sağlık

En Güzel MAHYALAR. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahya

Mahya

Sabrınız ve çalışkanlığınız sayesinde iş hayatınızda çok başarılı olacaksınız demektir. Yakında terfi edeceksiniz anlamındadır
  2. aşkların en güzeline.. en eşsizine...

aşkların en güzeline.. en eşsizine...

Eşsiz bir aşkı yaşıyorum seninle… Kimseye benzemedi bizim aşkımız, bizim sevdamız… Ne anlatmaya yetti kelimeler seni, ne de aşkımı tarif edebildi… Yazılmış bir AŞK’tı Bizimkisi… Ölesiye tutkulu, erişilmez duygularla dolu… Kaderimiz birdi… Gün geldi, yolumuz birleşti… Gelişinle yakaladım mutluluğu… Seninle öğrendim, gördüm AŞK’ın Zorunu… SEVİYORUM SENİ, her defasında daha delice. Her seni...
  3. öğretmene en güzel mektup

öğretmene en güzel mektup

öğretmene en güzel mektubu en fazla a4 kağıdının yarısı kadar yada işte engüzel mektup lazım hemen yarına lütfen
  4. En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler Uzun Sözler Mesajlar Uzun sözler arayan misafirilerimiz için ve siz sevgili melek'lerimiz için, anlamı en güzel olan yeni uzun sözleri bu yazımızda paylaşıma açıyoruz Melek'ler! Anlamlı ve güzel uzun sözler sevdiklerinize duygularınızı anlatabilmenin en güzel yolu olsa gerek günümüde mesajlar sizlere Uzun Sözler Uzun Mesajlar Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden...
  5. En güzel yılbaşı hediyeleri !

En güzel yılbaşı hediyeleri !

yılbaşı hediyeleri,yılbaşında nasıl hediye alınır,eşime yılbaşında ne hediye alabilirim,sevgilime yılbaşında nasıl hediye almalıyım,yılbaşı hediyesi nasıl olur,yılbaşında kime ne hediye alınır ING Bank tarafından yapılan araştırma ve hazırlanan 'Özel Günler Tavsiye Listesi' bu sorulara yanıt vererek bütçemizin sınırlarını aşmadan sevdiklerimizi sevindirmenin ve mutlu bir yılbaşı...

Sayfayı Paylaş