En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif
Sevgili Cem EROĞLU ile İstanbul Reklamz ziyaretine giderken Tarık Kara vasıtası ile tanıştım. Yine Türkiye'nin önde gelen Reklam firmalarından Reklam Store Global Satış Direktörü Kendisi. Çok şeker inanılmaz pozitif bir insandı. E insandı diyorum korkmayın birşey olmuş değil. Şimdi Sevgili Cem Bir inanılmaza imza atmış değerli Melekler. Acayip bi evlenme teklifinde bulunmuş. Şimdi sizlerle onu paylaşmak istiyorum.

Cem Eroğlu, 24 Nisan 2013 Çarşamba günü bir ilke imza atarak hayatını paylaşmaya karar verdiği Sema Aydın’a Türkiye’nin önde gelen bir çok mecrasında ilanı aşk ederek evlenme teklifinde bulundu. Yaklaşık 500’ün üzerinde mecrada evlilik bannerlarını yayına alan Eroğlu, bu teklifi ile en ilginç evlilik teklifleri arasına girmiş bulunmaktadır. Kendisine verdiği bu güzel karar sonrasında ömür boyu mutluluklar dileriz. Bu arada değerli Melekler Lütfen Tıklar mısınız www.sevgili.me


Yok böyle bir güzellik ya :)


Yeni evlenecek arkadaşlar Cem EROĞLU'ndan feyiz alır inşallah. Daha güzel evlenme teklifleride bekliyoruz. Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
 
Üst