1. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    191
    Ödül Puanları:
    0

En ilginç Halılar

Konu, 'Çöplük' kısmında bettt tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 24 Nisan 2011
    Young bride ve EnCey bunu beğendi.
  2. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    :sule: çook güsell bunlarr bende bayıldım

bettt bunu beğendi.
  3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    460
    Ödül Puanları:
    113
    değişik halılar gercekten:D:D bazılrını beğendim:D:D

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    191
    Ödül Puanları:
    0
  5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    460
    Ödül Puanları:
    113
  6. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende çok ilginç halılar :D paylaşım için teşekkürler..

En ilginç Halılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanin en ilginc Lokantalari ...

Dünyanin en ilginc Lokantalari ...

Meleklerim ben bu fotograflari görünce, evde yemek yemenin kiymetini daha cok anlar oldum :D bakalim siz ne düsüneceksiniz :):):):) buyrun... Almanya Nürnberg kentinde bulunan "-s Baggers" isimli restoranda garson bulunmuyor ve sadece aşçılar çalışıyor. Restoranın en büyük özelliği tamamen otomatik olması Meleklerim. Müşteriler, siparişlerini bir dokunmatik ekran...
  2. İlginç ve değişik tarzda halılar böylesini görmediniz

İlginç ve değişik tarzda halılar böylesini görmediniz

Hanımlar evinizde değişikliği seviyor ve herkezden farklı dekorasyonunuz olsun istiyorsanız bu halılar çok hoşunuza gidecek eminim...
  3. en ilginç bisikletler... :)

en ilginç bisikletler... :)

ilginç bisikletler bisikletler meleklerim çok ilginç bisikletler buldum harika bişe bunlar...ayy binip gezmek gelio insanın içinden vallahi... :) harika bişeee... çözemedim vallahi karmakarışık.. ayy bayıldım.. kare lastikli bisiklete binmek nasıl bişe acep.. vawwwwww. en güseli bu işte.. süper bişe..hız motoru gibi.
  4. dünyadaki en ilginç gelenekler

dünyadaki en ilginç gelenekler

dünyanın en ilginç gelenekleri hiç duymadığınız gelenekler hakkında ayrıntılar bilgiler her şey burada melekler Dünyada binlerce ilginç gelenek var.Binlerce farklı kültür ve milletin sentezi ya da özüyle doğan bu gelenekler ilginç olmakla beraber bazen akıl sınırlarını da zorlayabiliyor.Kimi zaman çin işkencesinden beter olan kimi zamanda bizlere tebessüm ettiren bu gelenekleri okumak da ayrı...
  5. Halılarımı En İyi Nasıl Temizlerim?

Halılarımı En İyi Nasıl Temizlerim?

halı temizliği, halılar nasıl temizlenir, halı temizliği hakkında Sevgili melekler, genelde halı temizliği için halı yıkama fabrikaları tercih edilse de şöyle köpük köpük yıkamanın yerii ne tutabilir ki? :) Eğer siz de halılarınızı fabrikalar yerine kendi ellerinizle yıkamak istiyorsanız vereceğimiz ipuçları işinize yarayacaktır. Zira bu ipuçları sayesinde halılarınız ilk aldığınız gün gibi...

Sayfayı Paylaş