En İyi Çamaşır Makinaları 2012

T

TİTAN

Forum Okuru
En İyi Çamaşır Makinaları 2012
en iyi çamaşır makinası
en iyi çamaşır makinası hangisi
en iyi çamaşır makinası markasıBeyaz eşya firmaları her yıl biraz daha yenilenerek, bir kademe daha gelişmiş teknolojileriyle yepyeni ürünlerini piyasaya sürüyorlar melekler :) Biz de evini yenilemek isteyenler ve yeni evlenecek olanlar için yeni nesil süper çamaşır makinalarını merak edip araştırdık. Araştırma sonuçlarımız her sene düzenlenen Tüketici Elektronikleri Fuarı(CES)ndan. Bakın yeni çamaşır makinalarında hangileri öne çıkıyor?


lg-bb.jpg

Teknoloji devi LG serisinin yeni önden yüklemeli çamaşır makinesi, türünün en geniş ve en yüklü çamaşır yıkama kapasitesine sahip ürünü. Normal çamaşır makineleriyle karşılaştırıldığında TurboWash™ özelliği sayesinde çamaşırları çok daha hızlı bir şekilde yıkama özelliğine sahip. LG’nin 6Motion™ teknolojisi yıkayacağınız kumaşın hassasiyetine göre seçim yapmanıza olanak sağlıyor.samsung-14.jpg

CES 2012'nin en ilginç ürünü Samsung'tan geldi. G. Koreli devin beyaz eşya sektöründe zaten uzun bir süredir yer aldığını biliyoruz ama ilk kez AllShare destekli bir çamaşır makinesi ile karşımıza çıktılar bu defa! :)

Burada doğal olarak makinenin teknik detaylarına girmeyeceğiz. :) Aletin bizi ilgilendiren kısmı teknoloji ile olan yakın bağı.

Şöyle ki Samsung WF457 ismi altında gelecek olan çamaşır makinesi hem Wi-Fi bağlantısına sahip hem de AllShare destekli. Bunun anlamı aletin aynı kablosuz ağ üzerinde bulunan akıllı telefonumuzla eşleştirilip onun üzerinden kontrol edilebilecek olması. Kontrol derken tam bir denetimden bahsediyoruz üstelik. Yani alarm kurma, yıkamayı başlatma/durdurma, döngüleri değiştirme, su sıkma, renkli/beyaz ayarı yapma vs. vs.

Dahası makinenin doğrudan denetim için de 8-inç'lik kocaman bir renkli LCD ekranı bulunuyor üzerinde.profilo-189.jpg

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri kalabalık, büyük aileler için yepyeni bir ürün sunuyor; Yeni CM 1200 DTR otomatik çamaşır makinesi, çamaşırı çok veya kalabalık ailelere sahip ev hanımlarının hayatını kolaylaştırıyor. A sınıfından % 24 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan 9 kg kapasiteli yeni çamaşır makinesi, geniş kapasitesi ile çamaşırlarınızı tek seferde mükemmel temizliyor, çamaşırların hassas ve en etkin şekilde yıkanmasını sağlıyor. Profilo'nın yeni CM 1200 DTR çamaşır makinesi MultiPlus serisine dahil olduğu için kullanıcılara hız ve ekonomi arasında seçim şansı tanıyor. Kullanıcıların seçimi ne olursa olsun her zaman en iyi yıkama performansını garanti ediyor. Hızlı seçim JetPlus %65'e varan zaman tasarrufu sağlarken, ekonomik seçim EkoPlus ile enerjiden %50 oranında daha fazla tasarruf sağlıyor
 
Üst