en komik itiraflar 2

zelihaseyma

Üye
Üye
en komik itiraflar 2
komik itiraflar en komik itiraflar itiraf
isim-nick: = muadıp, şehir: = kütahya, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 21
Anısı: = Yıllardan bu seneydi arkadaşlarla eskişehirde yol kafeye gitmiştik. Burda canlı müzik dinliyorduk. Biz de bir parça isteyecektik ama bahşiş vermek gerekiyor mu diye teretdütte kaldık. En sonunda vermeye karar verdik. Bizim arkadaş mendilin içinde 500 binlira uzattı. Mendili alan adam parayı görünce şaşırdı tabi, adam demez mi buda ne?Herkes bize baktı ve güldü .. Baya rezil olmuştuk

isim-nick: = 047, şehir: = ankara, Cinsiyet = Bay
Anısı: = Bir gün servisle okula gidiyorduk.Bizim servisin önünde bi kamyonet vardı ve arkasında aynen şu yazı "Hatalıysam lütfen aramızda kalsın"

isim-nick: = bosver, şehir: = istanbul, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 40
Anısı: = Birgün bankadayım. Halinden pek bankalara alışık olmayan bir adam geldi. Kredi kartı ile ilgili bir sorunu olduğunu müşteri temsilcisine söyledi. Müşteri temsilcisi de kredi kartları servisini aramasını söyledi. Bankanın içinde bulunan direkt hattı kullanmasını belirtti. Adam telefonun yanına geldi. Telefonu kaldırdı ve bir süre sonra adını, soyadın vs. vs. söyledi ve birden bağırmaya başaladı : "Ne diyorsun sen ya. Sus be kadın.Yeter artık. Hep sen mi konuşacaksın. Sussana be. Başlarım şimdi sana" dedi ve kapattı. Tabi bankada herkes şaşkın şaşkın adama bakıyor. Adam yanında duran bir gence rica etti. Telefondaki kadının kendisini dinlemediğini onunla konuşmasını ve kendisini dinlemesini söylemesini istedi ve telefonu kaldırdı ve birden gence "Bak çıktı işte.Yine konuşuyor.Beni dinlemiyor" dedi. Genç telefonu aldı ve birden gülmeye başladı. Adam şaşırdı."Ne diyor" dedi.Gencin gözlerinden yaşlar geliyor bu arada ve adam dedi ki " Amca bu santral. Konuşan kadın telesekreter.Seni duyamaz" dedi.

isim-nick: = dodehimini, şehir: = eskişehir, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 19
Anısı: = Olay geçen yıl lise son sınıfta oldu.Yine her zamanki gibi sabah uykumu aldıktan sonra okula gitmiştim.Tabi dogal olarak geç kalmıstım. O gun sınavım oldugunu biliyordum ama sınavı ögleden sonra olacak diye pek kendimi kasmamıstım. Zaten akşamdan kopyaları zulalamıstım. Sınıfın kapısına geldiğimde kapı deliğinden baktım ve ne göreyim millet sınava başlamış. Ben de hemen mudur yardımcısına gidip gunluk fırçamı yedikten sonra geç kagıdını almayı başarmıstım. Hemen acele ile sınıfa attım kendimi. Sınavın bitmesine yanlıs hatırlamıyorsan bir onbes dakika falan kalmıştı. İçeri girdim ve hocaya cebimdeki geç kagıdı sandıgım kagıdı uzattım. Ama hoca demez mi bu sana lazım olur sen bunu geri al diye. Arkamı dondum herkes pispis guluyordu. Meger yanlışlıkla hocama geç kagıdını degil akşamdan hazırladıgım kopya kagıdını vermişim. Tabi alay konusu oldum.O gunden sonra adımız kerize çıktı.

isim-nick: = aysun, şehir: = antalya, Cinsiyet = Bayan, Yaş: = 31
Anısı: = Ogün antalyadan istanbula geziye gidiyorduk. Isıklar kapandığında otobüste en çabuk uyuyan bendim. Sabah olduğunda herkes bana bakıp gülüyordu. Hatta biri de "koskoca kadın ayıp ayıp" diyordu. Yanımdaki kadına sorduğumda aklım basıma geldi. Uyurken "bekle beni beckhamım geliyorum" diye bağıra bağıra sayıklamışım.....))))

isim-nick: = darkfire, şehir: = İzmir, Cinsiyet = Bayan , Yaş: = 24
Anısı: = Annemle Şirinyer Sevgi yolunda geziyoruz. TAbiki yol kalabalık falan önümüzde bir grup var ve birinin üzerinde eminemin tişörtü annem bunu gördü ve bana dönerek;-Bak çocuk sevgilisinin ismini tişörtüne yazdırmış dedi....))

isim-nick: = elif, şehir: = kocaeli, Cinsiyet = Bayan , Yaş: = 14
Anısı: = Bunu bir komşumuz anlattı.Kadın, o gün yumurta alacakmış*yolda giderken de unutmamak için hep tekrarlıyormuş otobüse binmiş ve içinden yumurtayı tekrarlıyor .Bakmış mahallesine gelmiş inecek var diyeceğine telaşla kalkarak YUMURTA diye bağırmış.herkes gülünce kadın tabi çok utanmış olayı otobüstekilere anlatmış özür dileyerek arabadan inmiş.

isim-nick: = Evil_Devil, şehir: = İstanbul, Cinsiyet = Bay
Anısı: = Benim kuzenim Master yapmak için Amerika'ya gitmişti orada para kazanmak için bir Türk konsolosun torununa bakıyordu biz bir gün Amerika'yı aradık annem kuzenimle konuşurken babam baktığı çocuğun ismini sordu bende şaka olsun diye Nuri dedim babamda demez mi Nuri'nin ingilizcesi ne ?

isim-nick: = mine, şehir: = ist , Cinsiyet = Bay, Yaş: = 23
Anısı: = lisedeyken tenefüste arkadaşlarla muzurlul yapıyorduk bir sıraya beş kız oturmaya çalışıyoruz sıranın başından itmeye başlıyorlar sondaki yere yapışıyordu sonrada düşen başa geçip sıranın sonundakini hep birlikte iterek yere düşürmeye çalışıyorlardı sıra bana geldi.o sıradada yanımdan sınıf arkadaşım hüseyin geçiyordu...kızlar beni beni itince düşmemek için tutnacak bir yer ararken bir baktım elim çocuğun takımlarında...nerdyse koparacaktım..çok utandım..rezil oldum..benimle okul sonuna kadar dalga geçmeleriydi..olayın daha kötü yanıda herkesin bunu görmüş olmasıydı.ıyyyyyyyyy

isim-nick: = dsee, şehir: = ist, Yaş: =
Anısı: = biz dersanaden eve dönüyoduk ben akbili bastım arkamda bi yaşı kadın vardı kadın önce biletini attı ve cok normal sekilde baş parmağını akpil kutusuna bastı yerine oturdu tabi ew gidene kadar bütün otabus kadına güldü : ))) ve hala gülüyorum

isim-nick: = hollowman, şehir: = istanbul, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 20
Anısı: = Yeni çıkan belediye otobüslerine arkadaşımla birlikte bindik. (mercedes otomatik) Otobüsde cep telefonlarının kapatılması için cama 'rahatınız için cep telefonunuzu kapatınız'yazısı asılmış. Biz bu yazıyı okuyunca telefonları kapattık. Ama bir adam bağıra bağıra konuşuyor.Yaşlı bir hanım teyze de adamın omuzuna dokunarak camdaki yazıyı okuttu. Adam yazıyı okuduktan sonra hiç istifini bozmadan hanım teyzeye dönerek ''valla benim rahatım çok yerinde sizinkini bilemem'' dedi ve konuşmaya devam etti.Tabi biz dağıldık.

isim-nick: = kutlu no fe@r, şehir: = eskişehir, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 16
Anısı: = Birgün anneanemle babam günü gecen fatura yüzünden kapanan ev telefonumuzu actırmaya gittiler. Döndüklerinde babam "şu telefona bak açılmış mı" diye sordu. Ben de ahizeyi kaldırdım dinlemeye koyuldum."telefonunuz borcunuz yüzünden kapanmıştır" diye bir teyp kaydı sesi geldi. Babama" hayır açılmamış hala borcunuz nedeniyle kapalıdır diyo"dedim. Beni duyan anneannem "kim söyledi bakıyım onu"dedi. Ben de telefondaki ses dedim. Daha sonra elimden ahizeyi kaptığı gibi "bana bak sen o daha deminki parayı yatırdığımız kokona karısın de mi, yatırdık ya parayı ğğğğğğ tohumu açsana telefonumuzu" diye avaz avaz bağırıyodu. Biz bu arada babamla kırılıyoduk. Ama allah var hat 2 dakika içinde açılmıştı

isim-nick: = onur, şehir: = tekirdag, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 17
Anısı: = Bir gün internet cafede elektrıkler kesıldı jeneratorü calıstıracaktık. Orada calısan cocuk kardesıne mutfaktan tornavıdayı getırmesını soyledı. Yanında bı arkadasıyla gıttı mutfak karanlıktı ondan sonra arkadasına seslenıp ısıgı yaksana tornavıdayı bulamıyorum dedı...?

isim-Nick:Vampirella
anısı = özel bir iş yerinde yönetici konumunda çalışıyorum. çok yoğun ve stresli olduğum bir günde yanıma çekle ilgili birşey sormaya gelen bir memur arkadaşa daha üst düzeyden müdürümüzün arkamda olduğunu görmeden ' götür kardeşim şunun ben çekde çükte anlamam' demiştim. Ofis koptu valla.

isim-nick: = MUÇO, şehir: = İZMİR, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 22
Anısı: = Bir üç arkadaş trenle izmirden aydına gitmek için yola çıktık. Torbalıya vardığımızda tren görevlisi: Torbalıda inecekler; diye anons etmeye başladı. Bu sırada arkadaşımızın biri uyumaktaydı. Birden kalktı ve " hadi çiğdem alalım" dedi. Çok şaşırdım çünkü trenlerde çiğdem satılmaz. Neçiğde mi? nerden bulacaksın şimdi çiğde mi? diye sorduğumda aldığım cevap şuydu: adam Torbalı Yiyecekler diye bağrıyo ya!!!!!!!!!

JACKAL'ınkine benzer bir anı da biz yaşadık. Ama biraz daha farklı bir versiyonu... Erkek arkadaşımla birlikte bir arkadaşımıza gitmek üzere Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçiyorken (Boğaziçi Köprüsü'nü geçer geçmez)erkek arkadaşımın telefonu çaldı ve karşıdaki kişi dayısı... Nerede olduğumuzu sordu.Erkek arkadaşım da aynen şu cümleyi kurdu 'Köprüyü geçtik dayı'... O sırada ben bir kahkaha patlattım. 'E peki şimdi dayın dayı olmuyor mu yani?', dedim. Dayısı da tatlı mı tatlı bir adamdır. Bu espriyi aile arasında çok uzun süre yaptık.

isim-nick: = fd..., şehir: = afyon, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 28
Anısı: = Bir gün arkadaşlarla pikniğe giitik. Top oynuyoruz derken sebebini anlamadığ bir şekilde kavga çıktı. bağıranlar çağıranlar derken karşımda yarma gibi bi herif üzerime geliyo ben buna bir yumruk tekme tokat girdik birbirimize bu arada garip bir şekilde bi bayan sesi geliyor ağlamaklı ve kulaklarım sağır edecek gibi bir uayndım rüyamda hanımı dövüyorum ağız burun kan revan içinde az daha dul kalıyordum.

isim-nick: = papaz, şehir: = manisa, Cinsiyet = Bay, Yaş= 23
Anısı: Askerlik anımı anlatmak istiyorum... Bi gün tüm askeriyeyle beraber 23 nisan senliklerine gittik. Tabi orada esas durustayız. Dikkatimi ceken bisey oldu; yaslı bi kadın karsıma gecmis bana uzun uzun bakıyor. Daha sonra yanıma geldi "hayırdır teyze" dedim "neye bakıyorsun" O bana ne dese iyi "oglum" dedi "silah mı uzun sen mi uzunsun onu ölcmek icin bakıyorum" ......Ha bu arada benim boy 1.55

İsim:Mudy
Bir gün matematik dersindeyiz. Arkadaşın cep telofonu çalmaz mı. Herkes duydu, hoca da tabii. Daha sonra hoca yanımıza geldi ve '' hiç davranma benimkidir '' dedi. Gülmekten felç olcaktık.

isim-nick: =, şehir: =, Yaş: =
Anısı: Ben ufakken kardeşimle evin çatısında uçurtma uçuruyorduk. Kardeşim uçurtmanın ipini açarken geri geri giderek açıyor. Tabi bu böyle devam ederken kendini aşağıda buluyor. Ben de annem bana kızar diye kardeşimin arkasından atlıyorum. Hep beraber hastaneye kaldırılıyoruz...

İsim-Nick:Rogze
İstanbul fatihte arkadaşımda kalmıştım. sabah uyuyordum ki tuhaf bir sesle uyandım. ses camiden geliyordu. ve imam yeni uyanmış olacak ki ses denemesi yapıyordu.. _eşhedü... deneme deneme...eşhedü... tabi ben koptum ve bir daha uyku tutmadı

İsim-Nick:Anubis
Bir arkadaş ile Ankara'da bir kurumun misafirhanesine servis aracı ile gidiyoruz. Servis aracı eski bir otobüs. Ağzına kadar da dolu. Misafirhaneye yaklaştık, o esnada bir eski bir toros tam yolun ortasına durdu. Şöförü servis şöförü ile bir 10-15 saniye bakıştı. Servis şöförü dayanamadı ve patladı: 'Ulan taşşak kadar arabayla durmuş yolun ortasına, gozümün içine bakıyo' Şöförün arkasında bir sürü kadın var. Biz dayanamadık bastık kahkahayı. İnerken Abi kopardın bizi o muhabbetle dedik. Adam hiç farkında değildi.

İsim-Nick: Paşa
Bi keresinde sabahın köründe minibüse bindim Kozyatağına gidiyorum. Kadın son durağa yaklaşmışken Atatürk Caddesinde inecektim ben dedi, bilmiyo triplerinde. Şoför de neden söylemediniz dedi. O cadde geride kaldı karşıya geçin yürüyün dedi. Kadın da adama şöyle dedi: şimdi ben oraya yürüyerek mi gidecem. Arkadan bi tip de istyersen ben bırakayım dedi bütün minibüs yarıldı tabi))))

isim-nick: = theoz, şehir: = eskişehir, Cinsiyet = Bayan, Yaş: = 18
Anısı: = O zamanlar ilkokul 4.sınıfa gidiyodum. Okuldan çıktım ve eve gitmek için minibüse bindim. Yol ölee uzun ki bitmek bilmiyo ve sonunda benim durağa gelince şoför " alanönünde incek var mı?" diye sorunca bende alışkanlık olmuş heralde birden parmak kaldırdım. Bi de en önde oturuyorum. Arkadaki yolcuların gülmekten bi tarafları yırtılcaktı. Sinir oldum ve de utandım tabi. Bi daha da minibüse uzun süre binmedim zaten.

isim-nick: = suat, şehir: = sivas, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 23,
Anısı: = Bir gün otostopla şehir dışındaki okulumuzdan şehre dönmek için iki arkadaş bir arabaya bindik. Adam acemice kullanıyordu arabayı. Bi ara içinde bulunduğumuz araba sol şeritten giderken sağımızdan bir araba bizi geçerken bizim şöför:'nere gidiyon lan pe...nk' dedi geçen arabaya. O sırada bizim arkadaş da 'şehir merkezine gidiyoz abi" dedi ve ben gülme krizi geçirdim.

isim-nick: dumurr,
Anısı:= Bilgisayarcıya bilgisayarımı upgrade etmesi için götürmüştük. Biz bilgisayarcıdaykene de alektrikler kesildi. o karanlık ortamda, orda çalışan abiye -yeni windows da kurucaktınız dedim. Adam suratıma garip garip baktı. Neden snra anladım ki, karşımda iki saat dert anlattığım adam bilgisayar teknisyeni değil, tüpü değiştirmeye gelen tüpçüymüş. Yerin dibine geçmiştim.

İsim-nick: amerikalı
Anisı = Bundan yillar once izmirin bornova semtinde ust gecitin orada minubus bekliyorduk ben ve arkadasim.yanimizdada bir polis memuru duruyor.ust geciti kullanmayip alttan karsidan karsiya gecmeye calisanlara yeni cikan uygulama sebebi ile 20 bil lira ceza yaziyor.tabii polis bizim yanimizda bu uygulamayi yapiyor ve karsidan bizim tarafa gecmek isteyenler polisi goremiyorlar.biz birde baktik bir amce alttan geciti kullanmadan gecmeye calisiyor.yanimdaki arkadasa dedim yazik amca ceza vermesin isaret ette gelmesin dedim.benim arkadas elini kaldirdi git anlaminda amcada ona selam verildigini sanip oda selam verdi.arkadasim yine ya dayi git diye elini kaldirdi ama amca iyice hem yoldan geciyor hemde basini onune egip selam veriyordu.ne yaptiysak olmadi.amca karsiya geldi ve cezayi verdi.

isim-nick: = mmm, Yaş: = 21
Anısı: = Ortaokuldayız(sene 1994).iş-teknik dersinden sınav vardı.soruları yan sınıftan aldık ezberliyoruz.ilk soru ''elektrik nedir?'' arkadaşım geldi bana sordu, benimde esprili kişiliğim üzerimde yaa başladım ''elle tutulmayan gözle görülmeyen dokunulduğu zaman cin gibi çarpan şeye elektrik denir''gitti bu sonra.
Sınava girdik sonuçlar açıklandı herkes 100 almış bu 90 almış.Yana yakıla geldi biz işin aslı nedir diye düşünürken anladık tabi elektriği söylediğim gibi yazmış.
Aramızda geçen konuşma:
-nee öylemi yazdın?
-eveeet
-nasıl yani ''cin gibi'' de yazdın mı?
-niye yazim saf mıyım ben.

isim-nick: = mcllip, şehir: = eskişehir, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 27
Anısı: = bir akşam kardeşim beim yatagıma yatmış uyandırmak istemedigim için ben onun yatagına yattım.neyse bir süre sonra kalk yerine yat dediler,dalgın bir şekilde yataga uzandım,nekadar zaman geçti bilmiyorum bir ara kulagıma levent yüksel\'in GEL YATAGIMA GEL nakaratı gelmeye başladı herhalde komşu arabanın radyosunu açık unuttu diye dışarı baktım ama degil tekrar yattım aynı ses. yakınımızda restoran var bu saatte açık olmaması lazım polise haber vereyimde ilgilensinler dite aklımdan geçiriyorum ama dikkat ediyorum dışarı çıkınca ses kesiliyor yatınca başlıyor GELL YATAGIMA GEEELLL{NEDENSE HEP AYNI YERDE DENK GELİYOR}nedense sonradan yastıgın altına bakmak geliy6or aklıma birde ne göreyim kardeşim radyoyu yastıgın altında unutmuş .zaten o saatten sonra uyku tutmadı ama gülmekten hem ben hemde ailem neredeyse altımıza yapacaktık o günden sonra her gün yastıgı kontrol ediyorum

Geri