En sık kullandığınız aksesuar hangisi?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
En sık kullandığınız aksesuar hangisi?
güzel bir kıyafetide tamamlayan tabiki aksesuarıdır..zenginleştirir,güzelleştirir ve zevkinizi ortaya koyar..e tabi bu sizin elinizde.
hanımlar en çok kullandığınız aksesuar hangisi?

Başka bir üye mesajı alıntısıdır. (edit BilgeGökçen)

Son düzenleme:
Ce: En sık kullandığınız aksesuar hangisi?

Ellerine sağlık canım, güzel bir konu olmuş.

Ben gözlük, saat ve küpe dedim. gerçekten de bu üçü tam benim aksesuarlarım, kaç tane küpem var bilemiyorum, çok severim küpeleri. Güneş gözlüğümü yanımdan hiç ayırmam. Bilezik, künye, bileklik pek takmayı sevmiyorum ama saat hastalığım var. Tissot diyorum başka birşey demiyorum :) Kolumdan hiç çıkarmam saatlerimi.

Gözlük, küpe, yüzük ve tabiki çantasız olmaz :becky:

valla banada herkez çok süslüsün diyor.aslında bakımlıyım benim sık kullandığım aksesuarlar kolye yüzük küpe künye tokalar ooooo bir sandık tokam var her kıyafetime uygun takarım.eline sağlık canım zevkli bir konuydu

güneşli havalarda güneş gözlüğümü takmadan çıkmam abi..kolyedende geçemem kıyafetimi tamamlayan bir unsurdur eee çantayıda eklemek lazım tabiki

Gözlügümü yanimda tutmaya mecburum, cunkü onsuz birsey göremiyorum :) ama cantam benim herseyim, evde bile hep yanimda :) hic yanimdan ayirmam herseyim onun icindedir zaten :)

Ben YÜZÜK,KOLYE,BİLEZİK dedim zaten gümüş
redglitterangel0ga.gif

hastasıyım ve en vazgeçilmezlerim

Valla benim icin en basta saatlerim gelir,her renk saatim vardir pembeyse kiyafetim pembe siyahsa siyah deri saat gibi v.s:) cok sIk ve guzel saate dayanamam acikcasi,sonrasinda yuzuk gelir ama öyle her parmagini yuzukle dolduranlarada inceden inceye gicik olurum:p öyle kaba saba yuzukleride sevmem zarif olmali (tek tas takmaya bayilirim :p) sonra sira cantaya geliyo tabikide cantamda zevkime göre sIk ve zarif olmali öyle cok abartili seyleri sevmem ama uyumlu sIk ve guzel giyinmeye özellikle dikkat ederim, :D

Geri