En Son Kime Ne Hediye Aldınız?/ Size Ne Hediye Edildi?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
En Son Kime Ne Hediye Aldınız?/ Size Ne Hediye Edildi?
En son kime ne hediye aldınız melekler?

Ve size ne hediye edildi en son?

Ce: En Son Kime Ne Hediye Aldınız?/ Size Ne Hediye Edildi?

Ben en son kizarkadasima bir hediye aldim yani güzel bir taki setiydi:) ve aldigim en son hediyede arkadasimdan bir kolyeydi...

Öğretmenler gününde bir sürü hediye geldi, hem eşimden hem de öğrencilerimden. Çok sevindirdiler beni...

Ben en son doğumgününde eşime doğduğu tarihin gazete sayfasını hediye ettim :) Çok hoş oldu. 70'li yılların nostaljisi gibi...

ben en son ablamın doğum gününde ona bir çanta aldım:becky:
ve en son aldığım ve hayatımda ki daha doğrusu bir kadının en çok istediği bir hediye aldım sevgililer gününde yeşil altın tek taş yüzük aldım aşkısımdan :love:ama sevgililer gününden sonra doğum günümdü almadı kalas aşkım hala alacak sanırsam bu gidişle 80'ci doğum günümde alır :rant:ama olsun o her kadının sevdiğinden almak için hayal kurduğu yüzüğü aldıya bana bu bana yıllarca yeter:becky:eek:da öyle diyor zatin :D:D

Bana en son dün kardeşim diye sevdiiğim canım kardeşim esram, evlilik yıldönümüme diye bana t-shirt almış.. Çok teşekkür ederim beni düüşündüğün için meleğim.. Canım şuan 14yaşında inşallah herzaman o güzel yüzü güler....

Geri