en son ne zaman ağladınız

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
en son ne zaman ağladınız
evet melekler en son ne zaman ağladınız. paylaşalım. ağlamak kimleri rahatlatır, kimleri dahada sinirlendirir. nasıl ağlamayı tercih edersiniz? şindi ağlamak üzere olanlarda yazabilir, ağlamayı dileyenlerde. ağlamış olanlarda. her türlü yazın yani. paylaşımlarınızı bekliyorum aradaşalar .şimdiden teşekkürler. :cry::yo:

Ce: en son ne zaman ağladınız

ben hastalığımdan dplayı 15 gündür ağlıyorum ağlamak beni rahatlatır içimi boşatırım eşimin kucağına kafamı koyup ağlamayı tercih ederim

paylaşımın için teşekkür edrim canım. bende yanlız ağlamayı tercih edeerim. hönküre hönküre ağlarım.

Ben sabahtan beri ağlıyorum ailemi memlekete yolladım kim bilebilir ki bir daha görebilcekmiyim kısmet.ben ağladığım zaman rahatlarım çok sık ağlamam ama ağladım mı tam ağlarım canım
12.jpg

canım allah kavuştursun. zor oluyo özellikle aile ayrılıkları. allah uxzun ömürler versinde hep bi arada olun canım. önemli olan gönüllerin bir olması.

evet canım banada oluyo evde tıkılı kaldığım zaman. asabi oluyom ben ağlamıyom genelde eşime sarıyom kavga çıkıyo kavgadan sonra bayağı rahatlıyom. canım eşim yazık bişi demiyo :zuha:

ağlamak güzel aslında bide düşünüyom ya ağlayamasaydım daha kötü olurdum diye

doğru diyosun esenam. bende dün ağladım hemde çok çünkü eşimle çok kötü tartıştık. ve sinirimi ondan alamadım oturup kıçkıra hıçkıra ağladım. sonunda özür diledi ama kırılan çoktaaaaan kırıldı...

Geri