1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Ender Saraç Nafaka Kararına İtiraz Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ender saraç, ender saraç haberleri, ender saraç boşanma

Sevgili melekler, 2004 yılından beri boşanma davası süren Dr.Ender Saraç, mahkemenin hükmettiği nafaka kararına itiraz etti. Boşanma sonuçlanıncaya kadar 5.000 TL nafkaa ödeyen Saraç, boşanma kararıyla birlikte 7.500 TL nafaka ödeyecekti. Saraç'ın avukatı, Saraç'ın borç batağında bulunduğunu ifade ederek bu karara reddetti. İşte detaylar...

< Konu Resmi..>

Ender Saraç Nafaka Kararına İtiraz Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dr,ender saractan güzellik sirlari

Dr,ender saractan güzellik sirlari

pirinç suyunun cilde faydaları yumurta akının cilde faydaları gül suyunun yüze gülsuyunun gül Dr Ender Saraç'tan Güzellik Reçeteleri Cilt karaciğerin aynasıdır:Güzellik önce içten gelir. Ancak ruh güzelliği ile birleşince yüz gerçekten ışıldar. Ayurveda'ya göre cilt, karaciğerin aynasıdır. Sindirim sistemi ve karaciğeri sağlıklı çalışmayan bir kişinin güzel bir cilde ve güzelliğe sahip olması...
  2. Listelere itiraz yarın karara bağlanacak

Listelere itiraz yarın karara bağlanacak

Geçici olarak ilan edilen aday listelerine karşı yapılan itirazlar, yarın akşama kadar karara bağlanacak. Bu arada seçmenler, YSK’nın internet sitesinden oy verecekleri yer ile sandık ve sıra numaralarını öğrenebilirler. YSK’nın, 29 Mart 2009’da yapılacak mahalli idareler seçimlerine ilişkin belirlediği seçim takvimi işliyor. Muhtarlıklar, seçmen bilgi kağıtlarının dağıtımına başladı....
  3. Ender Saraç Karın yağlarını eritmek için

Ender Saraç Karın yağlarını eritmek için

bel yağlarını eritmek için bel yağlarını eritmek eritme beldeki yağları vücut için zayıflama çayı ender sarac Karın bölgesindeki yağlar eritilmesi en zor yağlardandır bu nedenle öncelikle bu bölgedeki yağları eritmek için mutlaka her gün düzenli olarak spor yapın, Bunun için bir spor hocasından yardım da alabilirsiz. Böyle bir şansınız yoksa doğru hareketleri öğrenip belli bir periyotta...
  4. Ender Saraç Yaban Mersini Faydaları

Ender Saraç Yaban Mersini Faydaları

Ender Saraç yaban mersini faydaları Yaban mersininin yararları Sevgili melekler, bu yazımızda Ender Saraç'tan yaban mersininin faydaları konusunda bilgiler alıyoruz.. :) Yaban mersini, kansere karşı vücudu koruyan enzimleri aktif hale getirdiği, kan şekerini düşürüp bağırsak metabolizmasını düzenlediği, kalp krizi riski ile HIV virüsünün tekrarlanmasını azalttığı, göz yorgunluğunu...
  5. iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

geçen yıl eski eşimden boşandım ve halen temyizde olan bi dava bu şimdi eski eşim ve avukatı geçmiş ödenmemiş nafaka borçları için baskı yapıyor ve ben dükkanımı iflas edip devrettim şu an işsizim nafaka ödeyecek durumum yok ne yapabilirim?

Sayfayı Paylaş