1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Engin Altan Hayranlarından Özge'ye İnciler...

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  engin altan düzyatan, özge özpirinççi, hayranları, ilişkileri, beraberlikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

  < Konu Resmi..>


  Sevgili melekler,
  İnsan ünlü olmaya görsün,bir de genç ,yakışıklı veya güzelseniz, yandınız.Sokağa bile çıkamaz, iki adım atamazsınız.Zaten ünlülerin derdi de bu değil midir?

  Sokakya rahat rahat yürüyemez, istedikleri yere özgürce gidemezler.Peşlerinde ya medya ordusu,ya hayranları.Bir de buna fanatik hayranlar eklenince pek çok insanın hedefi haline gelirsiniz.Tıpkı Özge Özpirinççi gibi..

  Oyunculuk yaparak edindiği hayran sayısı 'Canlı Para' yarışmasıyla birlikte katlanarak artan Engin Altan Düzyatan, InStyle dergisinin 'InStyle Men' eki için oyuncu arkadaşı Ekin Türkmen'in sorularını yanıtladı. Ünlü oyuncu, hayatı, projeleri, kız arkadaşı Özge Özpirinçci ile ilgili bilinmeyenleri bu söyleşide anlattı.

  Çocukluğuna dair konuşarak söyleşiye başlayalım mı?
  İzmirli'yim, orta halli bir ailenin çocuğuyum. Toprakla iç içe büyüdüm. Hafta sonlarını anneannemin çiftliğinde geçiriyorduk. Aklınıza gelebilecek tüm ağaç çeşitlerinin olduğu, hangi ağaç meyve verdiyse onun tepesinde olduğumuz zamanlardı.

  HAYALİM OSCAR ALMAKTI
  Hayallerinin birçoğunu gerçekleştirdiğini biliyorum... Neler kaldı?
  Klasik bir araba, çocukluk hayalimdi. "68 model Mustang istiyorum" derdim hep ve oldu. Bir de Oscar almak istiyordum, hatta ödül törenindeki konuşmamı bile hazırlamıştım. Ne diyecektim biliyor musun: "Biliyordum, teşekkür ederim."
  Seni çok centilmen buluyorum; hani o arabanın kapısını açan, kadının sigarasını yakan, çok nadir rastladığımız centilmenler gibisin...

  Babamdan öğrendim ve bir türlü üzerimden atamam, atmamak da hoşuma gidiyor. Bir kadına bu şekilde davranıyor olmak beni mutlu ediyor.

  Sevdiğin ve sevmediğin karakter özelliklerin neler?
  Dışarıdan fazla mesafeli görünmeme rağmen daha sıcak, daha yakın bir adamımdır. Sevmediğim özelliğim ise çabuk sinirlenmem ve bunu kontrol edememem.

  Özel hayatından bahsedelim...

  Hayatımı yaşıyorum ve yaşarken de yanımda kız arkadaşım var. Kafam rahat, o yüzden başka şeylere kafa yorabilecek vaktim var. Özge'yle (Özpirinçci) uyumu yakalamış olmak rahat kılıyor beni.
  İlişkimden dolayı benim de muzdarip olduğum bir konu var; kadın hayranlar... Özge, bununla nasıl başa çıkıyor?
  Onu biraz Özge çekiyor açıkçası... Twitter'dan Özge'ye "Çok çirkinsin" falan yazılıyor. "İşinde çok beğeniyoruz seni, şöyle şahanesin, böyle iyisin ama kız arkadaşın hiç yakışmıyor" diyorlar bana da... Nedense herkes, yanımda bir kadın değil de 1.90 boyunda manken, bir obje görmek istiyorlar. Ben Özge'yi çok beğeniyorum halbuki.

  AŞIRI DEKOLTE UCUZ GÖRÜNÜYOR
  Sade bir tişört bile sende özel duruyor. Bunun sırrı var mı?
  Giyinmekten zevk alıyorum, belki de sırrı budur. Mesela 60'lı, 70'li yıllarda insanların takım elbise, gömlek giyip dışarı çıkmalarını çok takdir ederim. Gün içinde takım elbise giyemesem de, kendi stilimde özel bir şeyler yakalamayı seviyorum.

  Kadınlarda neye dikkat edersin?
  Aşırı dekolte beni rahatsız eder, bu her dekolte için geçerli bir düşüncedir benim için. Bu bana ucuz görünüyor. Topuklu ayakkabı ise vazgeçilmezimdir.

  Erkeklerin topuklu sevmesini hiç sevmiyorum...
  Kadın çok kısa boylu değilse babet de severim... Kadınlar, dizin hemen altında etek, tatlı bir topuklu ayakkabıyla çok etkileyici oluyor bence...

  'CANLI PARA' DEVAM EDECEK
  'Canlı Para'yı sunmak senin için nasıl bir deneyim?
  'Canlı Para' benim için çok öğretici bir iş haline geldi artık. Türkiye'nin profilini görme deneyiminden bahsediyorum. Bu program sayesinde Türkiye'nin farklı sosyo-ekonomik konumlarından gelen insanlarla vakit geçiriyorum.
  Yeni proje var mı?
  Önümüzdeki sezon da 'Canlı Para' yarışmasını sunmaya devam edeceğim. TV dizisi yapmayacağım. Ama tiyatro yapmayı düşünüyorum.
   
Engin Altan Hayranlarından Özge'ye İnciler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Engin Altan Düzyatan Resimleri

  Engin Altan Düzyatan Resimleri

  engin altan düzyatan resimleri engin altan düzyatan fotoları Ünlü sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah Alkoçlar ile evli olan Engin Altan Düzyatan, bu evlilikten Emir Aras adında bir evlada sahip olarak mutlu bir evlilik sürdürüyor. Kendisini TRT 1 kanalın da Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu olarak izliyor ve oldukça beğeniyoruz. Hayranları için Engin Altan Düzyatan...
 2. Engin Altan Düzyatan

  Engin Altan Düzyatan

  Son zamanlarda dizilerde ve oynadığı sinema filmlerinde adından bolca söz ettiren genç ve yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan resimlerini ve bilgilerini sizlerle paylaşıyorum Doğum tarihi [EnGiN aLtaN DüzyaTaN] 26/07/1979 - İzmir Eğitimi Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oynadığı filmler ve TV dizileri * Cesaretin Var Mı Aşka 2008 - Tamer * Affedilmeyen 2007 - Orhan * Sevgili Dünürüm 2007...
 3. Engin Altan Düzyatan'ın Dövmesi

  Engin Altan Düzyatan'ın Dövmesi

  engin altan düzyatanın dövmesi engin altan düzyatan dövmesi düzyatan dövme onurum hayatımdır latince onurum hayatımdır Göbeğinde bir dövme olduğu haberleri bir kaç yerde çıkmıştı. O habere geçmeden önce Engin Altan Düzyatan'nın kişiliğini, duruşunu, ve beyefendiliğini sevdiğimi söylemek isterim. Bir kaç sene önce piyasada ismi cismi bile olmayan bir kişi bir yarışma proğramı ile bizlerin...
 4. Engin Altan Düzyatan Kimdir?

  Engin Altan Düzyatan Kimdir?

  engin altan düzyatan, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Başarılı oyuncu ve Canlı Para yarışmasının sunucusu Engin Altan Düzyatan'ın hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle melekler; 26 Temmuz 1979 tarihinde, İzmir’de dünyaya geldi. Lisede okuduğu yıllarda tiyatro ile tanışan Engin Altan Düzyatan, bu tarihten sonra tiyatro ile olan bağını koparmadı...
 5. Engin Altan Göz Hapsinde!

  Engin Altan Göz Hapsinde!

  engin altan düzyatan, tatilde, çeşmede, göz hapsinde, kızların ilgisi, ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların beğenilen oyuncu-sunucusu Engin Altan Düzyatan yorgunluk atmak için Çeşme'ye gitmiş melekler.Yanında da sevgilisi Özge Özpirinççi yokmuş! Eee,kızlar durur mu,bakışlarıyla göz hapsine almışlar başarılı oyuncuyu! Sırf bu bakışlardan kurtulup Özge'nin diline düşmemek için...

Sayfayı Paylaş