Entur Termal Devremülk Evleri & Otel & Apart Otel

Entur Termal Devremülk Evleri & Otel & Apart Otel
entur termal devremülk evleri entur termal otel otel edremit edremit
Edremit Balıkesir e 80 km İzmire 200 km.Bostancı Köyü Mevkii Edremit Balıkesir.
Güzellik Salonu , Sauna , Türk Hamamı , Termal 2 Suit, 4 sigarasız oda ve 36 normal oda ile toplam 80 yatak.400 Kişilik restoran.
Suit oda salonunda tv, klima, oturma grubu,kalorifer ve mini bar mevcuttur.Standart odalarda tv, klima, kalorifer ve mini bar mevcuttur.Banyoların hepsinde jakuzi ve kaplıca suyu mevcuttur.Apart Dairelerde, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinası, kalorifer, klima, lüx yatak ve gardırobu ile 4 kişinin rahat kalabileceği şekilde düzenlenmiştir. Banyolarda Jakuzi ile Kaplıca suyu mevcuttur. Mutfak tam donanımlıdır.Sigara içilmeyen odalar da tv, klima, kalorifer ve mini bar mevcuttur. Merkezi Klima
Kaplıca sularımızın Tedavi Alternatifleri; * İçme Suyu olarak ; beslenmeye bağlı fluor noksanlığı, diş çürükleri, adelsan, (çağ gebelik ve yetişkinlerde) * Sulfat içeriği; Üst batın oraganlarının fonksiyonel rahatsızlıkları, organik olmayan bağırsak motilite bozuklukları, safra pankreas sekresyonu düzenlenmesi safra yollarının şikayetleri * Banyo kürü olarak ; Hareket sistemi hastalıkları, dejenerif, romatizmal hastalıkları, inflamavar romatizmal hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, Kardio-vasküler sistem hastalıkları, yaşlılık yani gençleştirici kürler, cilt hastalıkları, eklem ağrıları hastalıklarında, böbreklerde kür ve taş dökülmesinde, sayamayacağımız kadar faydası bulunmaktadır.
 
Üst