Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

EpiDerm Lazer Epilasyon

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

epiderm şikayet epiderm yorum lazer şikayet lazer yorum var EpiDerm Lazer Epilasyon
    Epiderm uzman doktorlar tarafından kurulan, 1993'den beri tıbbın çeşitli alanlarında hizmet veren, köklü bir sağlık kuruluşu olan Kadıoğlu Sağlık Hizmetlerinin bünyesindedir. Epiderm Lazer Epilasyon kuruluşundan itibaren sadece ve sadece lazer epilasyon uygulanan, tüm ekibin ve sistemin tek bir konuya ( epilasyon ) odaklandığı ve uzmanlaştığı kuruluştur.

Epiderm son teknoloji Amerikan FDA onaylı CYNOSURE Apogee 5500 Elite Lazer Epilasyon sistemi kullanmaktadır; insan sağlığına zararı olmayan güvenilir ve etkili lazer epilasyon sistemi (Alexandrite laser) olduğu FDA tarafından bilimsel olarak belgelenmiştir.

Dijital spektrofotometre nedir ve ne işe yarar:
    Yeni geliştirilen dijital spektrofotometre cihazları ile rakamsal ölçüm yapılabilmekte; göz ile saptanamayan faktörler hesaplanarak epilasyon için uygulanacak doz belirlenmektedir. Bu sayede cildin zaman içinde hızla değişen yapısına uygun dozlar kullanılarak lazer epilasyonun her seansında maksimum etki ve minimum risk ile epilasyon uygulaması yapılabilmektedir. Lazer epilasyonda cihaz markası önemlidir; fakat daha da önemli olan uygulanan protokoller, yaklaşım, tecrübe ve niyettir.

2. aslı göfteci

aslı göfteci Forum Okuru

Ben epiderm' e gittim. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim ve çok memnun kaldım. Gerek yaklaşımları, gerek deneyim, gerek hijyen açısından olsun benden tam not aldı. Doktor kontrolünde epilasyon yapmayan merkezlerden uzak durun derim. Burada doktor kontrolünde , hastane ortamında epilasyon yaptırdım. Hiç sorun yaşamadım

3. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    fiyatları nasıl pekiii

EpiDerm Lazer Epilasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

lazer diode lazer epilasyon yaptıranlar diode lazer epilasyon, cihazları, nedir, yaptıranlar, hakkında bilgi ve dahası burada arkadaşlar. Lazer epilasyon teknikleri arasında, en çok tercih edilen diode lazer epilasyon, farklı cihazı sayesinde, vücudunuzda istediğiniz bölgede etkili oluyor. Diode lazer epilasyon yaptıranların olumlu sonuçlar alması, günüzümde bu diode lazer epilasyonu en...
  2. lazer epilasyon hakkında

lazer epilasyon hakkında

lazer epilasyon hakkında bilgi verir misiniz? bende lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ama tereddütlerim var.
  3. İndirimli Lazer Epilasyon

İndirimli Lazer Epilasyon

Merhaba arkadaşlar, yeni öğrendiğim bir bilgiyi paylaşıcam sizlerle. Medifema Hastanesinde lazer epilasyonda indirim varmış. 1750 TL yerine 1250 TL. Yaza girdiğimiz şu günlerde kaçırılmamalı diye düşünüyorum. Ayrıntılı bilgi almak için http://www.medifema.com.tr adresine tıklayınız
  4. lazer epilasyon yaptıranlar

lazer epilasyon yaptıranlar

selam melekler aranızda lazer epilasyon yaptıran varsa hangi lazer yöntemini ve aletini tercih etti. bende lazere başlamaya karar verdim yaptıranlara soruyorum nasıl memnunmusunuz kaç seansta bitiyor paketmi yoksa seansmı daha iyi oluyor
  5. Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Buz lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarındaki son teknolojidir. Lazer epilasyon, ütüleme epilasyon ile acısız hale gelmişti. Bu ütüleme epilasyon teknolojisinin üreticisi Alma Lasers en son teknoloji olarak buz lazer teknololojisini üretti. Peki nedir bu buz lazer teknolojisi? Buz lazer teknolojisi, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız olanı, en hızlısıdır ve en...

Sayfayı Paylaş