1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

ercan saatci boşandı

Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

ercan saatçi boşandı ercan saatçi gulumsun ozkok gülümsün özkök gülümsün

Sanatçı Ercan Saatçi ile Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök'ün kızı Gülümsün Özkök Saatçi'nin evliliği sona erdi. Mahkeme, çocukların velayetini anneye verdi.
    Şiddetli geçimsizlik ve evlilik birliğinin temelden sarsılması nedeniyle Beykoz Aile Mahkemesi'ne Gülümsün Özkök Saatçi'nın açtığı boşanma davası sonuçlandı. Sabah 08:30'da adliyeye gelerek Saatçi çifti, tek celsede boşandı.

Mahkemenin, çiftin iki çocuğunun velayetini anneye verdiği öğrenildi. Yine mahkeme, çocuklar için aylık bin 700 TL .​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Ekim 2009
  2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
ercan saatci boşandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Ercan

Ali Ercan

ali ercan kadınlar muhabbeti ali ercan adanaya bir kız geçti gördünmü adanaya bir kız geçti gördünmü ercandan türküler Karakaş Gözlerin Elmas Bu Güzellik Sen De Kalmaz Pişman Olun Kimseler Almaz Annene Bak Gör Halini Ercan Söyler Hakiki Sözü Geçti Bahar Getirdik Yazı Bir Gün Ölür O Zalimin Kızı Annene Bak Gör Halini...
  2. Ercan Saatçi - Sayenizde

Ercan Saatçi - Sayenizde

Ne seveni ne de gideni Hepsinden vaz geçtim Aşklarım dillere düştü sayenizde E buymuş aşk bestesi dedikleri Ne dünyayı yıkarım Ne de kırarım kadehleri Sevgiye inanmaz oldum sayenizde Tükenmiş delikanlı aşk dedikleri Ne gülerim ne de kızarım Ne de arkasından ağlarım Yüreğim aşklara küstü sayenizde E bıktım artık fahişe gönüllerden Ne okyanuslar kadar derin Ne de gökyüzü kadar...
  3. Sarıgül boşandı

Sarıgül boşandı

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile eşi Aylin Kotil Sarıgül boşandı. Mustafa Sarıgül'ün avukatı Muhittin Alioğlu ile Aylin Kotil Sarıgül'ün avukatı Nail Keçeli tarafından yapılan yazılı açıklamada, Sarıgül çiftinin, müştereken aldıkları kararla, anlaşarak, ayrılma talebiyle Tuzla Aile Mahkemesine müracaat ettikleri belirtildi. Açıklamada, Tuzla Aile Mahkemesinin, talebi uygun bularak,...
  4. Ercan Demirel-Durma Git

Ercan Demirel-Durma Git

ercan demirel durma git akor durma git akor ercan demirel Istemem basina birseyler gelsin Melekler alsin seni kanatlari altina Dilegim Allahimdan mutsuz olmayasin Yuzun hep gulsun hersey gonlunce olsun Gulum sana ben dayanamam 2x Durma git hic bakma gozyaslarima Aglayarak atlatirim ben bu yukumu Mutlu ol mesut ol pisman olma sakin Allahim korusun seninle dualarim Hayatim herseyim ne olur...
  5. madonna boşandı

madonna boşandı

Pop yıldızı Madonna ve yönetmen Guy Ritchie boşandı. Madonna (50) ve Ritchie'nin (40) evliliklerine son verdiği, Londra mahkemesi tarafından bu sabah açıklandı. Çocukların ya da servetin paylaşımı konusunda bilgi verilmedi. İngiliz yönetmen ve Madonna 22 Aralık 2000'de İskoçya'da bir şatoda evlenmişti. Londra'da yaşayan çiftin evliliğinde ciddi sorunlar olduğu söylentileri son aylarda...

Sayfayı Paylaş