1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Ergenekon'un şifreleri burada saklı

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  Ergenekon'daki bazı ilişkileri, iddianameye de giren fotoğraf kareleri ortaya koyuyor. Fotoğraflar, kimin kiminle ilişkili olduğunu kare kare çözüyor. İddianameye de giren Ergenekon fotoğrafları her şeyi gözler önüne serdi. Sanıkların değişik tarih ve mekanlarda yaptıkları toplantılar fotoğraflarla tek tek belgelendi. Bazı isimlerin her yerde olduğu görüldü.

  BÜYÜK çoğunluğu tutuklu bulunan Ergenekon sanıklarının değişik tarih ve mekanlarda yaptıkları toplantıların belgesi fotoğraflar oldu. Farklı meslek grubupları ve hayatlardan olmalarına rağmen zanlıların, kimi zaman bir ormanlık alandaki kampta, kimi zaman bir otel lobisinde bir araya geldikleri görülüyor. Ormanlık alanda daha önce soruşturma konusu olan Vatansever Güç Birliği Haraketi ile Kuvayi Milliye Hareketi arasındaki birliği sağlama toplantısının görüntüleri de dikkat çekti. Emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin ile Kuvayi Milliye Derneği Başkanı emekli Kurmay Albay Fikri Karadağ hemen hemen her karede yer alırken, geçtiğimiz günlerde tahliye edildikten sonra hayatını kaybeden Kuddusi Okkır’ın da değişik yerlerdeki toplantılarda hazır bulunduğu görülüyor.

  BiRLiK ZiRVESi

  Emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin ile Kuvayi Milliye Derneği Başkanı emekli Kurmay Albay Fikri Karadağ’ın da katıldığı ormanlık bir alanda yapılan toplantıda, Kuvayi Milliye Derneği ile Vatansever Kuvvetler Derneği’nin birleşmesi masaya yatırılmış.

  Okkır her yerde

  Vatansever Kuvvetler Güçbirliği Hareketi Derneği Başkanı Taner Ünal ile Kuddusi Okkır bir arada...

  Muzaffer Tekin, Kuvayi Milliye Teşkilat Başkanı Hüseyin Görüm ve Kuddusi Okkır’ın görüldüğü fotoğrafın Ergenekon toplantısını gösterdiği öğrenildi.

  Dost sohbeti

  Türk Ortodoks Patrikhanesi Sözcüsü Sevgi Erenerol, Muzaffer Tekin ve avukat Kemal Kerinçsiz neşeli bir sohbet anında görülüyor.

  Yılın Kuvvacıları

  24 Aralık 2006... Hilton Oteli... Yılın Kuvvacısı ödülünü alanlar arasında Veli Küçük, Turhan Çömez, Kemal Kerinçsiz, Vedat Yenerer gibi Ergenekon tutukluları ile CHP Milletvekili Nur Serter de var.

  2006 Yılın Kuvvacısı ödül töreni. Yer Hilton Oteli. Veli Küçük, Emin Gürses, Kemal Kerinçsiz ve Turhan Çömez aynı karede.

  Tuncay Güney, Celal Talabani ile. Arkalarında da Özal ile Talabani’nin birlikte resmi var.

  Soruşturma yeni değil üç yıldır devam ediyor

  ERGENEKON soruşturması kapsamında Genelkurmay Askeri Başsavcılığı’nda muvazzaf subayların da dosyalarının olduğu iddiasına Akşam Gazetesi yeni bir boyut getirdi. Gazete dün manşetten verdiği haberinde aralarında 6 kurmay Albay’ın da bulunduğu 20 subayın Ergenekon Terör Örgütü ile ilişkili soruşturulduğunu yazdı. İddiaya göre MİT’in 3 yıl önceki raporunda dile getirdiği Hava Kuvvetleri içindeki illegal örgütlenmenin açığa çıkarılması için Genelkurmay dosyayı Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na gönderdi. Askeri Savcılık ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı arasında belge ve bilgi alış verişi gerçekleşti ve muvazzaf subaylarla Ergenekon bağlantısı araştırılıyor.

  Genelkurmay Başkanlığı ise uzun süredir devam eden soruşturmanın yeni gibi yansıtıldığını, Ergenekon’la ilgisinin bulunmadığını açıkladı. Bu tür yayınlarda ‘’kasıt aramamanın mümkün olmadığı’’ belirtilen açıklamada, bu tür haberlerle Türk Silahlı Kuvvetlerine hukuk dışı saldırılara yöneltildiği ifade edildi ve halkın yasal ve demokratik tepki göstermesinin doğal bir beklenti olduğu vurgulandı.

  Ergenekon okyanus ise kum tanesi bile değilim

  ERGENEKON kapsamında tutuklanan ve 1997-99 arası Kocaeli’nde 15. Kolordu Komutanı olarak görev yapan emekli Orgeneral Hurşit Tolon’u ziyaret eden Kocaeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tanzer Ünal ‘Morali çok iyi’ dedi. Tolon’u ‘eski bir dost, arkadaş’’ olarak ziyaret ettiğini belirten Ünal, Tolon’un hakkındaki tüm iddiaları reddettiğini söyledi. ‘Ergenekon bir okyanus ise ben bu okyanusta bir damla, bir kum tanesi bile değilim’ dediğini aktardı. Tolon’un sorguda (madem emeklisin başkaları gibi niye balık tutup, resim yapmıyorsun?) diye sorduklarını anlattığını ifade eden Ünal, ‘Ergenekon’a baş arıyorlardı, bizi buraya monte ettiler’’ dediğini anlattı.

  Okkır’ın ölümünü iki müfettiş soruşturuyor

  ADALET Bakanı Mehmet Ali Şahin, ‘Ergenekon’’da tutuklandıktan sonra sağlık nedeniyle tahliyesinin ardından hayatını kaybeden Kuddusi Okkır’ın ölümü ile ilgili 2 müfettiş görevlendirdiğini açıkladı. Şahin Okkır’ın eşinin ‘devletten özür beklemesi’ne ilişkin şöyle konuştu: Bakanlık olarak, personelinin, hastanelerin veya hekimlerimizin merhum Okkır’ın ölümü konusunda kusuru, savsaklama var mı. Raporu görelim sonra değerlendirme yaparız. ANKARA

  Ayşe Özdemir çıkınca herkesi bombaladı

  ERGENEKON tutuklusu Ayşe A. Özdemir siroz nedeniyle tahliye edildi. ‘Koğuşta sabaha kadar ağladım’ diyen Özdemir ‘Çevremdeki onlarca kalabalıktan kimse yoktu. Ben Asuman ablalarıydım. Dava arkadaşlarım ADD’ciler bile beni aramadı’ dedi. Bu arada geçen nisanda tutuklanan İşçi Partisi Genel Sekreteri avukat Nusret Senem ve oğlu Yakup Senem’in iş yeri dün bir kez daha arandı.

  441 klasör Ağır Ceza’ya getirildi

  ERGENEKON terör ögrütü soruşturmasıyla ilgili iddianameyi hazırlayan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz’ün çalıştığı Levent’teki İstanbul Adliyesi ek binasında bulunan ve iddianameye ilişkin 441 klasörden oluşan dosyalar, Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’ne getirildi. Davaya bakacak olan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin bulunduğu koridorda ve mahkeme heyeti başkanının odasının yanında, dosyaların konulması için özel bir bölüm oluşturuldu.

  Küçük bir oda şeklinde olan ve içinde raflar yer alan bu bölümün tamamlanmasının ardından, sivil plakalı bir otomobile konulan 441 klasör polislerce Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’ne getirildi. Klasörler daha sonra görevlilerce adliyenin hakim ve savcıların kullandığı arka kapısından binaya alındı. Klasörlerin taşınması sırasında adliyenin arka kapısının karşısında yer alan caddeden görüntü almak isteyen gazeteciler polislerce engellenmek istendi.


  haber7.com
   
Ergenekon'un şifreleri burada saklı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Şifre

  Şifre

  İyi haber, müjde ve aynı zamanda kişinin işine çok yarayacak bilgidir.Rüyada sifreli bir kagit çözmege çalistiginizi veya sifreli bir çanta veya çekmeceyi açmaya çalistiginizi veya sifreli bir kilitle ugrastiginizi görmek, bazi islerinizi yapabilmek için bir formül aradiginiza, eger sifreyi çözüp açarsaniz o formülün basarili olup islerinizin yoluna girecegine, çözmediginiz takdirde bu rüyanin...
 2. Msne şifre değiştirme şifremi kaybettim değiştireceğim diyenler buraya

  Msne şifre değiştirme şifremi kaybettim değiştireceğim diyenler buraya

  2011 msn şifre değiştirmek şifresi değiştirmek nasıl değişir gibi sorularınızın cevaplarını bu konumuzda bulabileceksiniz. Diyelim ki msn şifresini değiştirmek istiyorsunuz ve şifreniz başkasının ellerinde yada daha değişik bir durum var. O zaman konumuzu takip edin ki nasıl değiştirilir öğrenin :D:D Hotmail, Msn ve Windowslive Uzantılı MSN Şifresini Değiştirme? * MSN şifrenizi değiştirmek...
 3. İnternetin Şifresini Değiştirme hakkında merak edilenler burada

  İnternetin Şifresini Değiştirme hakkında merak edilenler burada

  İnternetin Şifresini Değiştir İnternetin Şifresini Değiştirme TTNet k Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce sizlere internet hız testi hakkında merak edilen bilgileri ver bağlantı linklerini aktarmıştık. Şimdi ise internet şifresi nasıl değişir diyen arkadaşlarımız için, bu yazımızda internet şifresi değiştirmek için ilgili tüm bilgi ve bağlantıları...
 4. Skype'de Şifre Değiştirme nasıl oluyor diyenler buraya

  Skype'de Şifre Değiştirme nasıl oluyor diyenler buraya

  Skype'de Şifre Değiştirme Nasıl Olur Skype'de Şifre Nasıl Değiştirilir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/227315-skypeda-hesap-acmakicin-yapilmasi-gerekenler.html hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi de Skype'de şifre nadıl değiştirilir diyen arkadaşlarımız için, Skype'de şifre değiştirme...
 5. Rar Dosyasından Şifreyi Nasıl Kaldıracağım Diyenler Buraya !

  Rar Dosyasından Şifreyi Nasıl Kaldıracağım Diyenler Buraya !

  Rar Dosyasından Şifre Kaldırma Yöntemleri Nelerdir Rar Dosyasından Şifresi Kırma Kaldırma Yöntemleri Rar dosyasının nasıl açılacağı konusunda sizlere daha önce ayrıntılı bilgiler vermiştik melekler :) Bu sayfamızda ise Rar Dosyasından Şifresi Kırma Kaldırma Yöntemleri bu sayfamızdan hep birlikte öğreneceğiz... Dictionary Attack Daha önceden tahmin yoluyla...

Sayfayı Paylaş