1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Eritem nedir?

  Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  eritem nedir eritem ne demek palmar palmar eritem nedir, ne demek, nasıl geçer, hastalığı, tedavisi,  Bir deri hastalığı olan eritem hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere. Evet Melek'ler, eritem nedir nasıl geçer; buyrun öğrenelim.


  < Konu Resmi..>


  Palmar eritem küçük parmak ve başparmak tabanındaki özellikle etrafında palmiye bir kızarıklık vardır. tıbbi bir dizi, ve bazı insanlar da bu tür kızarıklık onlar normal sağlık bulunmaktadır deneyim bu klinik belirti neden olabilir. Zaman palmar eritem bir hastada, doktor hasta hiçbir avuç içlerinde kızarıklık neden olabilecek tıbbi durumun bilinen varsa bazı testler nedenini belirlemek için takip önerebilir tanımlanır.
  Yüksek tansiyon palmar eritem için ortak bir nedenidir. Ayrıca karaciğer hastalığı olan, karaciğer kanseri, siroz ve hepatit dahil ilişkilidir. Hamile kadınlar da bu klinik belirti yaşamaya bilinmektedir olmak var. Bazı çalışmalar yüksek östrojen düzeyleri de yol açabilir düşündürmektedir avuç kızardı. Ancak önemli olan eldeki doğal renk varyasyonları hatırlamaktır ortak insanlarda ve avuç içi ki kızarıklık aittir hastalık ya da endişe kaynağı bir işareti değildir.

  bir inflamatuar başka vücutta neden olabilir ancak kızarmış deri aslında, iltihaplı değildir. Cilt hissetmemeniz gerekir ihale veya sıcak ve dokundu ayıbını olabilir. kızarmış bölgelere Bu durumda, başvuru basınç kırmızı renk ortaya çıkar, bir süre önce ise onları açmak için neden olacaktır.

  palmar eritem belirlenmesi karmaşık olabilir. Birçok kişi bazı kızarıklık ve o olsun renk değişikliği normal veya anormal olduğunu belirlemek zorlaştırır ellerinde beneklenme. kırmızı renk aynı zamanda, bir canlı pembe arasındadır daha kırmızı ve hafif kızarıklık alanlarda başparmak taban ve küçük parmak ötesinde oluşabilir. düzenli bir birinci basamak sağlık kuruluşu olan bir hasta için doktor normal hasta görünen ellerin devresel kızarması aşina ve böylece palmar eritem ve gayet normal bir avuç arasında ayrım yapmak mümkün olabilir. Hastalar ve düzenli tıbbi sağlayıcıları eksikliği elinde renk değişiklikleri hakkında kızarıklık yeni vurgulamak isteyebilirsiniz ilgilenen ve daha önce deneyimli olmamıştır.

  koşullar palmar eritem ile ilişkili olan hastalarda, avuç içinde kızarıklık görünümünü endişe kaynağı olmayabilir. Doktor hastanın sorunları veya değişiklikler yaşıyor olmadığını doğrulamak için testler takip önerebilir. palmar eritem bir hastada yüksek tansiyon, test ve muayene gibi problem öyküsü ile oluşursa ne kırmızılık neden olduğunu keşfetmek için kullanılabilir. bir neden tespit edilirse, bir tedavi planı ve geliştirilebilir durumu kontrol altına olarak kızarıklık çözülmesi gerekir. bir neden bulunabilir Eğer hasta sadece doğal kırmızı elleri olabilir.


   
Eritem nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Toksik Eritem

  Toksik Eritem

  Normal zamanında doğmuş bebeklerin takriben yüzde 50 si (prematüre bebeklerde daha az) doğumdan 1 ila 3 gün sonra toksik eritem geliştirirler. Genellikle yüzde, karın bölgesinde ve kol ve bacaklarda meydana gelir ve pire ısırığını andırır. Nedeni bilinmemektedir. Döküntüleri zararsızdır ve hiçbir tedavi gerektirmez; genellikle birkaç gün içinde geçer. Belirtiler: Kırmızı bir yüzey üzerinde...
 2. neden?

  neden?

  bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
 3. Neden...!

  Neden...!

  Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
 4. Neyse...

  Neyse...

  Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...
 5. ne

  ne

  burçak tarlasının gerçek adı nedir

Sayfayı Paylaş