Erkeğin kadına alabileceği hediyeler

M

Misafir

Forum Okuru
Erkeğin kadına alabileceği hediyeler
kadının erkeğe alabileceği hediyeler hamile bayana hediye hamile kadına hediye bayanlara hamileye
Erkeğin Kadına Alabileceği Hediyeler:

Bazen ilişkinizi anlamlandıracak, gününüzü renklendirecek değişik bazı şeyler yapmak gerekecek. Birbirinizi daha yakından hissedip, anlayabileceğiniz uygun, güzel bir ortam yaratmak veya yaratılan bu uygun ortamda onu sevindirecek bir hediye sunmak. Evlilik. com böyle bir ortamı ve sunulabilecek hediyeleri sizin için düşündü.


Daha önceden onun süpriz çekilmiş bir fotoğrafını büyütüp ona sunarsanız çok duygulanacaktır. Özellikle bu fotoğraf anı çok özel bir günde çekilmişse8230;

En sevdiği çiçeklerden oluşmuş bir demet8230;

O özel anı unutturmayacak bir parfüm8230;

Belki de sevdiği renklerden oluşmuş en sevdiği kıyafetine uygun bir fular8230;

Onun zevkine uygun bir takı8230;

Değerli bir saç tokası8230;

Kırmızı, kadife kaplı, kalp şeklinde, bir kutuda çikolata; hiçbir bayanın hayır diyemeyeceği bir hediye8230;

Onun günlük hayatta ihtiyaç duyabileceği şeyleri almak da hiç fena fikir değil. Mesela saat, cep telefonu, giysi, kemer vs.

Eğer sanat eserlerine ilgi duyuyorsa bir tablo, heykel onu sevindirecektir.

Onun hobilerine yönelik ihtiyaç duyabileceği malzemeler. Çünkü kişi uğraşmayı sevdiği hobileri seçer. Ve özellikle ihtiyaç duyacağı şeyler onu mutlu etmeye yeter.

Şık bir restaurantta akşam yemeği ona güzel bir süpriz olur. Ve o akşam bütün günün stresinden birlikte kurtulmak, o akşamı ve birbirinizi hissetmeniz verilebilecek en güzel hediye olur.

Bir haftasonunuzu ona ayırmak. Ve güzel bir piknik planlamak8230;
Belki günübirlik bir gezi planı; görmeyi, gezmeyi çok istediği bir mekan onu çok sevindirecektir8230;

Bir tatile çıkmak düşüncesindeyseniz, bu düşünceye onu da ortak edip birlikte bir tatil planı yapmak, tüm senenin yorgunluğunu üzerinizden atmak için en güzel fırsat olur.

Ama herşeyden önemlisi eğer hayatınızın kadını olmasına artık karar verdiyseniz, ona verebileceğiniz en güzel hediye taşlı bir yüzük ve onun için olabilecek en güzel teklif.
 
Geri
Üst