Erkeğiniz küfür edince?

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Erkeğiniz küfür edince?
Bu aralar bu konuyu çok merak eder oldum.Sizce erkekler sinirlendiklerin de küfür etmeleri kabul edilir birşey mi. yani eşiniz veya sevgiliniz sinirlenip size küfür ediyor.Alttanmı alırsınız yoksa saygılı olmasınımı istersiniz. Ve küfür etmesi sizce kötü bir durummu? Aşkta saygı önemlimi? hep beraber anket yaparak bu konuyu konuşalım diye düşünüyorum

kesinlikle bana küfür etmesini kabullenmem kıyametler kopar...kızıp bana salak demesine bile kızarım yani...tv izlerken filan ya da maç izlerken küfür eder bazen o zaman da kızarım o yüzden dikkat eder..sonuçta asker arkadaşı değiliz dimi...

hımm bence etmemelii küfürün yada dayagın bahanesi olmamalı ama erkekler küfür ederler şahşen sevgilim de arada küfür ediyor ama tabii kii bana deill etse ona durmasını söyelrim ve çok inzilirdim herhalde bilmiyorum ama aşkta ilişki de sevgi kadar saygı da cokk önemliii...

yorumlarınız icin tesekkurler baska düsüncesi ve kendisinden örnek varacak melek yokmu?
simdiki erkekleri ağzı hic bos durmuyor her 2 kelime arasında bir küfür illa var.
aralarında böyle konusanlar eslerine veya sevgililerine böyle konusuyorlarmı merak ediyorum?

Selamlar,

Aslında Türk Erkeğinin doğasında var küfür, etmeyenine rastlamadım desem doğrudur. Ha benimki eder mi ediyor. Sevmesemde ediyor yapacak bişey yok :)

eşim bana küfür etmez ama bi maç oldumu tamam tutama onu valla bi başladımı susmaz bende nefret ederim küfürden erkeği bırak kadınlar bile küfür ediyor yaa hele onu hiç anlayamıyorum çok ayıp bişey kadına yakışmıyor.

Geri