Erkek çocuk ev işi yapsın

mislinay

Yeni Üye
Üye
Erkek çocuk ev işi yapsın
Çocukluk ve gençlik dönemlerinde ev işi yapmayan erkekler evlilik hayatlarında çatışma yaşayarak mutsuz oluyorlar. Bu bilimsel saptama Danışman Psikolog Leyla Navaro’nun… Navaro, kızlardan beklenen ev işi ve hizmet sorumluluklarının erkek çocuklardan beklenmemesinin büyük bir hata olduğunu söylüyor.
Ayırım yapmayın
Anneleri, kız-erkek ayrımı yapmadan çocuklarına sofra toplama, oda temizleme gibi ev işi yaptırtmaları konusunda uyaran Navaro, “Erkek çocuklar annelerinden hizmet görerek şımartılıyor. Evlendiklerinde ise aynı hizmeti bulamayan erkekler eşleriyle çatışma yaşayarak evliliklerine zarar veriyorlar” diyor.

Ce: Erkek çocuk ev işi yapsın

çok mutlu oldum..oğlum ben ev işi yaparken anne bende yapacam diye peşimde geziyordu.bende eline bez felan veriyorum tvnin tozunu aldırıyorum yada viledayı istiyor bende veriyorum..hımm iyi birşey yapıyormuşum:Dsaol canım bilgin için..

yap yap karısına yardıcıda olur yakışıklım emeğine sağlık mislim

evet ya erkeğin yardım edeni makbuldür biz çekirdekten yetiştirelim ki ileride öyle olsunlar eline sağlık canım.

valla bncede yapsinlar benm oglum olsa yaptiririm,benm görümcemin oglu var her isi nerdeyse o yapar ,,,:) emegine saglik canim,sevgiler

Geri