1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

erkek%kadın

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Erkekler avlanmayı buldu,silahı keşfetti
    Kadın avcılığı buLdu kürkü keşfetti

Erkek renkleri buLdu,boyamayı buLdu

Kadın boyamayı buLdu,makyajı keşfetti

ErkekLer konuşmayı buLdu,sohbeti keşfetti

KadınLar sohbeti buldu deikoduyu keşfetti
    Erkekler tarımı buLdu yemeği keşfetti

KadınLar yemeği buLdu,diyeti keşfeti

Erkek dostLuğu buLdu,aşkı keşfetti

Kadın aşkı buLdu,evliliği keşfetti

Erkek ticareti buLdu,parayı keşfetti

Kadın parayı buLdu alışwerişi keşfeti

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar doğru valla:)

erkek%kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın % erkek

kadın % erkek

KADIN & ERKEK K: Saatlerce öpüssem bile sıkılmıyorum. Aramizda kuvvetli bir elektrik var E: Ulan saatlerdir öpüsüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedim. K: Yaninmda kendini iyi hissediyor olmali. Benimle uyumak istiyor. E: Nerden geldim buraya yahu. Öylece yatiyoruz. Eve gidip zibarsam. K: Onu iki dakika görmek bile bana mutluluk veriyor. E: Simdi iki dakika için disari çik, giyin....
  2. Kadın=erkek

Kadın=erkek

KADIN=ERKEK Biz KADINLARI hiç sevmedik!... Saçlarını sevdik hele birde sarışınsa daha çok sevdik... Ağızlarını sevdik hele birde şehvetli ve dolgun ise daha çok sevdik... Göğüslerini sevdik... Bacaklarını sevdik hele birde sütun gibiyse bayıldık... Kalçalarını sevdik... Gerçekten güzel vücutlu ve "çıtırsa" daha çok sevdik... Yolda,arabada,televizyonda,internette onlara hep...
  3. Erkeğin namusu kadınınki kadardır!‏

Erkeğin namusu kadınınki kadardır!‏

sevgili meleklerim..bu kadın erkek ayrımı varya öldürüyo beni resmen ya.Bazen eşime "buraya gideyim diyorum" hayır çekiyo çok sıkılıyorum arkadaşlarımla görüşmeme izin vermiyo..Sen görüşüyosun ama dediğimde ben erkeğim diyo.bazen kavga ediyoruz. sen beni aldatırsan bende seni aldatırım (tabi şakasına asla böyle bişe olamaz)oda diyo ben aldatırım ben erkeğim.bana bişey olmaz ama sen...
  4. Kadının Fendi Erkekleri Yendi..

Kadının Fendi Erkekleri Yendi..

kadın, haberleri, hakkında, bayan, kadın ve erkek hakkında herşey burada hanımlar Ben bu yıldızlardan bu sözleri duydum ya :D:D Çok güzel ya .. bakın bakın meleklerim okuyun :) Taş fırın erkeği’ Tamer Karadağlı, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin ‘Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya, ‘Ezel’ dizisinin ‘Kerpeten Ali’si Barış Falay, yakında ekrana gelecek olan ‘Karakol’ dizisinin ‘Komiser Reşat’ı Ertan...
  5. Kadın Erkek İlişkileri...

Kadın Erkek İlişkileri...

Çok iyi başlayan aşklar var, sevdalar var. Ama kısa bir süre sonra bu ilişkilerin pek çoğunun hayal kırıklığı ile sonlandığını görüyorsunuz. Neden? Aşkın “imkansız” olduğunu hepimiz bir şekilde öğreniyoruz. Ya şarkılardan ya şiirlerden veya yaşayarak. Eğer annenizle veya anne yedeğinizle ilk bağlanmanızda bir sorun varsa, aşık olduğunuzda bu sorunla mutlaka yüzleşeceksiniz....

Sayfayı Paylaş