1. asi deniz

  asi deniz Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  33
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0

  erkek neden aldatır

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında asi deniz tarafından paylaşıldı.

  Eskiden bir nedeni olurdu ya da öyle sanılırdı. Ama artık erkeklerin kadınları aldatmak için çok önemli bir nedene ihtiyacı yok. Maksat skor olsun!
  Prestij için

  Erkekler çok sayıda kadınla ilişkiye girmeyi, arkadaş çevresi içinde bir statü göstergesi olarak görüyor. Eşini atlatıp başka bir kadınla bir gece geçiren erkek, arkadaşlarından alkış toplarken; sadakati tercih edenler alay konusu oluyor: Bu nedenle erkekler sırf, sırf arkadaşlarından artı puan toplamak uğruna, partnerlerini aldatmasalar bile başka kadınlara ilgi duyduklarını ima ediyor ya da kaçamak program yaptıklarına dair hikayeler uyduruyor.
  < Konu Resmi..>

  Aşk kapıyı çalınca

  Bu durum pek sık rastlanan bir durum olmasa da erkekler; başka bir kadına aşık olup partnerlerini aldatabiliyor. Bu durum erkek farkına varmadan gelişiyor. Genellikle birlikte çalıştıkları, uyumlu ve başarılı kadınlara aşık oluyorlar. Onu kaybetme korkusu erkeği paniğe sürüklüyor, bu nedenle de pek çok taviz veriyor. Kadının, bu tavizlerden hoşlanıp daha sıcak davranmasıyla birlikte erkek, partnerini unutup yeni bir aşka yelken açıyor.

  Kahramanlık

  Erkeklerin en ilginç aldatma nedenlerinden biri de kahramanlık sevdası. Yakın çevreledinde korunmaya muhtaç, tehlikede bir kadın varsa erkekler hemen koruyucu kanatlarını geriyor. Bu hamilik hissi, zamanla o kadınla birlikte olma isteğine dönüşüyor.

  Çaresiz bir kadınla birlikte olmak , ona sevgi vermek de erkeklerin kendilerini adeta bir kahraman gibi hissetmelerine neden oluyor.

  Heyecan

  Erkekler hayatlarındaki kadına delice aşık olsalar da, çoğu zaman önlerine çıkan fırsatları değerlendirmeden edemiyorlar. Özellikle uzun yıllar aynı kadınla birlikte olan erkekler yeni heyecanlar yaşama fırsatlarını asla kaçırmıyorlar. Başka bir kadına kur yapmak ve flört etmek onları eski yıllara götürüp kendilerini erkek hissetmelerini sağlıyor.

  40 yaş bunalımı

  Bu durum 40 yaş üstü erkekler için geçerli. Genellikle evli ve çocuklu olan bu erkekler kendilerinden yaşça küçük genç kadınlarla birlikte olarak hala güçlü bir erkek olduklarını çevrelerine kanıtlamaya çalışıyorlar.


   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Aralık 2016
erkek neden aldatır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. erkekler neden aldatır

  erkekler neden aldatır

  Erman Toroğlu, geçtiğimiz günlerde ünlü birinin karısını aldatması ile ilgili olarak şu özlü sözleri etmiş: “Bir erkek aldatmıyorsa, ya beceriksizdir, yada parası yoktur.” Bu vecize, erkekler arasında çok sık kullanılan bir şablon olmalı. Bundan yaklaşık on yıl kadar önceydi. O zaman ki sevgilimde bana “Bir erkek aldatmıyorsa, ya parası yoktur, ya beceriksizdir yada kaybedecek çok şeyi...
 2. Erkekler Neden Aldatır?İşte Cevabı...

  Erkekler Neden Aldatır?İşte Cevabı...

  Konuya geçmeden önce şunu belirtmeliyim ki hiçbir kadın daha da doğrusu hiç kimse aldatılmayı hak etmiyordur.Fakat toplum olarak erkeklerin kadınları aldatma olayı daha masum bir gözle görülmektedir hatta erkek adam aldatır diye bir düşünce bile vardır. Peki erkekler neden aldatır? Bununla ilgili eminim ki türlü türlü cevaplarınız olabilir şu şu yüzden diye ama şimdi sizlere vereceğim cevap...
 3. Erkekler neden aldatır ???

  Erkekler neden aldatır ???

  Bu konuyu açma sebebim arkadaşımın aldatılma olayı çok üzücü ve kız artık tamamen bitmiş bi şekilde ve ilişkisini bitirdi ve bu duruma düştüğü için çok canı yanıyor 4 sene boyunca aldatmamış 1 ay içinde ne olduysa ne değiştiyse erkek aldatıyor neden bu erkekler kadınların sevgisine laik olmuyor kadınlar kalbiyle erkeklere kendini adarken erkekler neden kalplerini herkese açıyor anlamıyorum ve...
 4. Ihanet erkek kadını neden aldatır

  Ihanet erkek kadını neden aldatır

  Melekler sizce erkekler neden aldatır
 5. Erkekler ne ister erkekler neden aldatır ?

  Erkekler ne ister erkekler neden aldatır ?

  Aldatma konusu hakkın da bir çok yazı okudum ,fakat daha hiç bir şahsın neden aldattığına dair bir sonuca varamadım. İnsan neden aldatır , yada aldatmanın nedeni varmıdır ? Bana göre insan nedenli veya nedensiz aldatabiliyor.. En çok aldatılan kadınlar genelde fazla üstünlük sağlayan özelliklere sahip olanlar. Erkeklerin aldatma nedenleri genelde ,cinsel tatminsizlik yada duygusal açlıktan...

Sayfayı Paylaş