Erkek Saç Modelleri

suskun_gız

Yeni Üye
Üye
Erkek Saç Modelleri
Erkekler için 2016 yılı saç kesim modelleri ve trendleri

Kimisi erkekler için kesilecek saç modellerinde uzunu sever iken kimisi kısa kesimli erkek saç modellerini seviyor. Ben sizlere buradan vereceğim araştırmada erkeklerin kullandığı saçlar için Avrupayı takip edeyim diye düşündüm ve Google görseller üzerinden arama yaparak değişik ve ilginç çizimli saçlara ulaştım. Örneğin şu aşağıda görünen model en başta aramalarda çıkan bir modeldi arkadaşlarım.

Üst tarafları uzun bırakılırken kulak üstü bölümü sıfırlanarak bir üst bölümü 2-3 numara gibi tıraşlanmış ve kaşın hemen üstünden bir çizgi çizilmiş nasıl hoş değil mi kızlar ?

Çizilmi Erkek saç kesimi.jpg

Bu modelin yanı sıra erkekler artık aşağıdaki gibi yine çizimli yarım ay şeklinde kulakların üstü sıfırlanan ( kaşa doğru sıfırlama ) modelleri tercih ediyorlar. Onunda görselini aşağıdan bulabilirsiniz.

Çizimli ve şekilli değişik erkek saçı.jpg

Herkes kendini iyi histtetiği güzel modeller kullanıyorlar. Uzun olmayan erkek saçı modellerinde şimdilerde kirli sakalın da moda olduğu düşünüldüğünde, sakal boyları ile saç kenarı uzunlukları birbiri ile aynı ölçüde olan modeller de var. Ben daha fazla lafı uzatmadan 2016 erkek saç kesimleri ile ilgili olan görselleri eklemek istiyorum.

Bunlarda yeni 2016 yılı kesimine örnekler.jpg
En iyi saç kesim modelleri erkeklere özel.jpg
Erkek Saç Kesim Stilleri.jpg
Modern erkek saç kesimleri.jpg
Uzun erkek saç kesimi örneği.jpg

Ayrıca Kadınlarımız için de oluşyturduğumuz harika kahkül kesimleri ve değişik saç örneklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Konularımızdan faydalanın :)

[album=large]66[/album]
[album=large]52[/album]
[album=large]50[/album]
[album=large]47[/album]

Moderatör tarafında düzenlendi:
2016 yılına özel olarak eklediğimiz yeni erkek saç kesimlerine ait görseller konumuza eklenmiştir.

Geri