1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler buldu Kadınlar ne yaptı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Biz bu kadınlardan ne istiyorlar bilmiyorum ki bu erkekler yokmu mu erkekler bakın şimdide ne diyolar bize
    1_Erkek,silahlari buldu,avlanmayi icat etti.

2_Kadin,avciligi buldu,kürkü icat etti!

3_Erkek,renkleri buldu,boyamayi icat etti..

4_Kadin,boyamayi buldu,makyaji icat etti!

5_Erkek,konusmayi buldu,sohbeti icat etti..

6_Kadin,sohbeti buldu,dedikoduyu icat etti!

7_Erkek,tarimi buldu yemegi icat etti..

8_Kadin,yemegi buldu,diyeti icat etti!

9_Erkek,dostlugu buldu,aski icat etti..

10_Kadin,aski buldu,evliligi icat etti!

11_Erkek,kadini buldu,seksi icat etti..

12_Kadin seksi buldu,bas agrisini icat etti!

13_Erkek,ticareti buldu,parayi icat etti..

14_Kadin,parayi buldu ve bundan sonrasi tam bir felaket!

Türkiye battı

Erkekler buldu Kadınlar ne yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar ne ister, erkekler ne arar

Kadınlar ne ister, erkekler ne arar

İŞTE ARAŞTIRMA SONUÇLARI KADIN-ERKEK İLİŞKİSİ BİR ALIŞVERİŞ OLARAK DÜŞÜNÜLÜRSE 'AŞK' SÖZCÜĞÜNÜ NASIL TANIMLAYACAĞIZ? Kalbinizin anahtarını kime vereceğiniz, psikoloji bilimini yakından ilgilendiriyor Amerikan üniversitelerindeki psikoloji profesörleri, modern toplumda kadın ve erkeklerin eş seçerken izlediği süreçleri 25 yılı aşkın bir süredir inceliyor. Modern toplumda kadın-erkek...
  2. Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

İlişkilerde çoğu zamanlar iletişimde kopukluklar yaşanır.Anlamak ve anlatmakta gittikçe zorlaşır,bu yüzden istenmeyen sebebler ortaya çıkar.Öncelikle karşı tarafı anlamaya çalışmak gerekir.Doğru adımlar atılarak ihtiyacınız olan sevgiyi kazanabilirsiniz. Erkeğiniz sizi neden sevmeli ve neden bağlanmalı? Sevgisini göstermiyorsa şüpheler oluşur. Bir çok kişiye sorulsa “beni sevse anlardım”...
  3. Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Çenesi hiç kapanmayan biz kadınlar ne de çok sır saklarmışız şaştım da kaldım vallahi :)) Bayanların bazı alışkanlıkları o derece muamma ki bazen kendilerine bile bunu niçin yaptıklarını açıklayamıyorlar. Erkeklerin Bayanların anlamamalarına şaşmamalı, evet bazen erkek cinsi de inanılmaz derece düz düşünebiliyor, ama problem konusu da bu kadar çetrefilli olunca gerçekten hallerine biraz...
  4. Türk erkeği kadınını neden dövüyor ?

Türk erkeği kadınını neden dövüyor ?

Hangi erkeğe sorarsanız sorun hepsi aile içi şiddete karşı olduğunu eşine el kaldırmağını söyler...Ama yapılan araştırmalar bunun tam tersi yönünde... 9 bin kadına soruldu. İşte kadınlardan ilginç yanıtlar. Şefkat-Der Kadın Hayata Tutunma Evleri''ne 1995 yılından bugüne kadar sığınan 9 bin kadın ve genç kızın maruz kaldığı şiddet olayları araştırılarak, bir rapor haline getirildi....
  5. Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlar ;)

Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlar ;)

Selam kıslar daha önce erkekler ne söyler kadınlar ne anlar konusu paylaşılmış ama şimdi gelin birde bakalım kadınların ne söyleyipte erkeklerin ne anladıklarını..=):haha: Buluşalım mı? Erkek ne anlıyor: Sevişelim mi? Kız aslında ne diyor: Dışarı çıkalım, sinemaya gidelim, alışveriş filan yapalım belki yemek de yeriz? Nereye gidiyorsun? Erkek ne anlıyor: Hiçbir yere gidemezsin, dizimin...

Sayfayı Paylaş