erkekler kadınları çözmüşler mişşşşş

melegim

Yeni Üye
Üye
erkekler kadınları çözmüşler mişşşşş
Öperseniz beyefendi DEĞİLSİNİZDİR,Öpmezseniz adam DEĞİLSİNİZ.

İltifat edersiniz "YALAN" der,

Etmezseniz bırakır GİDER.

Her isteğine evet derseniz KARAKTERSİZ olursunuz,

Karşı çıkarsanız ANLAYIŞSIZ.

Çok yanına giderseniz "SIKILDIM" der,


Az giderseniz küser.


İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der,


Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.


Kıskanırsınız "HUYUN KÖTÜ" der,

Kıskanmazsınız "SEVMİYORSUN" der.


Siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar,


Kendisi bir saat gecikirse "BUNDA NE VAR???".

Arkadaşınızla buluşursunuz adı ihmal olur,


O buluşur "BİZİM KIZLAR" olur.

Siz başka kadına bakacak olsanız gözleriniz oyulur,

Başka bir adam ona baktığında adı "HAYRANLIK" olur.

Konuştuğunuz anda dinlemenizi ister,

Dinlediğiniz anda "NEDEN KONUŞMUYORSUN?" der.

Kısacası...

Sade ama çok karışık.

Zayıf gibi ama çok güçlü.

Akıl karıştıran ama hayranlık uyandıran

İnsanı çıldırtan ama mükemmel !


BAYAN TİPLERİ

Bayan "Harbi Kız"

Şunları Söyler : "Ahh boks maçına bilet mi aldın! Harikasın beee!!!"Halk Dilinde İsimleri : Delikanlı Kız, Bacı.


Avantajları : Kafa dengi, eğlenceli.Dezavantajları : Bu tipler genellikle erkek gibi yapılı güçlü kuvvetli olurlar. Kafasını bozarsanız, hakkınızda pek hayırlı olmaz...Bayan "Cıyak Cıyak"Şunları Söyler : "Seni serseeeeeeem!!!! Gel burayaaa!!! Çabuk söyle bu saate kadar nerdeydiiiiiinnnnnnnn?"Halk Dilinde İsimleri : Cadaloz, Baş belası.Avantajları : Kendince size ilgi gösteriyor işte daha ne...Dezavantajları : Sürekli kafanıza bişeyler fırlatır, uçan tekme savurur...Bayan "Mızmız"
Şunları Söyler : "Aaah başım.. ayağım.. ayyy mideme ağrı saplandı."Halk Dilinde İsimleri : Mıymıntı, Uyuntu, Karın ağrısı.Avantajları : Sayesinde anatomi ve tıp bilginiz gelişir.Dezavantajları : Bulaşıcıdır!

Bayan 'Patron'Şunları Söyler : "Çabuk kalk!! O kravat olmamış çıkar başka bir tane tak!! Saçlarını biraz kestir!! Git para kazan!"Halk Dilinde İsimleri : Çokbilmiş, Müdire Hanım, Diktatör, Terminatör!Avantajları : Çoğunlukla doğruları söyler.Dezavantajları : Yahu doğruları söylese ne oluuuuur, söylemese ne oluuur...Bayan "Kararsız"
Şunları Söyler : "Ay ben ne yapsam.. İşten ayrılsam mı.. Evi değiştirsem.. Saç rengimi değiştirsem.. Yoksa böyle iyi mi.. Ayyy ya daha kötü olursa..."Halk Dilinde İsimleri : Bayan Panik, Bayan Kriz.Avantajları : Kolay ikna edilir, kolay sakinleştirilir.Dezavantajları: 2 dakika sonra her şey yeniden başlar.


Bayan "Vahşi"


Şunları Söyler : Valla bu türün pek bilinen kalıplaşmış sözü yok, yani ne yapacakları hiç belli olmaz.Halk Dilinde İsimleri : Çılgın.Avantajları : Her an her şeye hazırdır.Dezavantajları : Güvenilmezdir...Bayan "Donuk"
Şunları Söyler : "Ne anlıyorsun bu çizgi filmlerden, bu abuk fıkralardan, karikatürlerden? Ne çocukça şeyler bunlar.."Halk Dilinde İsimleri : Ruhsuz, Soğuk, Buz Kalıbı.Avantajları : Hayatınızda olduğu sürece, arkadaşlarınızın sizin için endişelenmesini sağlar.Dezavantajları : ...tabii "arkadaş" diye bişeyiniz kalmışsaBayan "Rüya Kız"Şunları Söyler : "Seni her şeyinle çok seviyorum benim yakışıklı, akıllı, tatlı sevgilim!"Halk Dilinde İsimleri : Kanatsız MelekAvantajları : Eğlenceli, akıllı ve eşsiz...Dezavantajları : Ya hiç karşınıza çıkmaz ya da karşınıza çıktığında çok geçtir...BAYAN ZEKASI

Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı ?


Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti: Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!"Pppppfffffuuuuuffffff....
Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi.Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi. Ancak bunun için 2 saat boyunca dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez boğulma tehlikesi geçirdi. Ama, başarmıştı !
Bunu gören ikinci adam da Tanrıya dua etti: "Tanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve gerekli aracı ver!"
Pppppfffffuuuufffff.....


Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi başardı, ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle karşılaştı...


Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya yalvardı: "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı ver!"Ppppppfffffuuuuffff.....
Tanrı adamı bir kadına dönüştürdü... Kadın haritaya baktı....
Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü ve köprüden karşıya geçti....Alıntıdır.
 
Üst