erkekler kadınların ne dedigini asla anlamazz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadin dedigin böyle olur iste

kadin dedigin böyle olur iste

Erkek:Bana isminizi bağışlar mısınız? Kadın: Neden? Sizin yok mu? *** Erkek: Size bir içki ısmarlayabilir miyim? Kadın: Aslında içkinin parasını direkt alsam daha iyi olur. *** Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. *** Erkek: Sanırım sizinle daha önce bir kez çıkmıştık ya da iki...
  2. kadın dedigin..

kadın dedigin..

can yücel kadın dediğin şiiri can yücel kadın dediğin hamileler şiiri sözleri sözleri Kadının hası yumuşak başlı olmaz, ama ağırbaşlı ve sıcak olur. Ağırbaşlılıktan kastım, sıkıcılık değil elbet. Şımarıklığın da hakkını verir. Ağırbaşlı tebessümleri olur bir de. Kadın yüzü dediğin mahkeme duvarına benzemeyecek. Bu tebessümler sevgidir. Yumuşacık bir sevgi olur kadın yüreğinde.... Kim olursa...
  3. erkek dedigin ....

erkek dedigin ....

eni Elinin Tersiyle değil Avucunun İçiyle Kavrayacak. Bileceksin Ki Emin Ellerdeyim, Başkası Tutamaz Elimi Böyle. Rahat Olacaksın Yanında, Çok Konuşmayacak, Beynini Didiklemeyecek. ...İnce Olacak; Seni Senin Kadar Düşünecek. Erkek Dediğin, Sen Onu Merak Ettiğinde Kendisine Hesap Soruluyor Havalarına Girmeyecek. Senin İnceliğine Karşı Umursamaz Sözler Sarf Etmeyecek. Erkek Dediğin, Kadının...
  4. Erkek dedigin...

Erkek dedigin...

Kadınca bir konu daha. Kadınların erkeklerde aradıkları ve buldukları…Kadınlar erkeklerde ne arar, neye aşık olur ve neden erkekler olmadan mutlu olamayız? Bizi erkeklere çeken şey ne? Neden her erkek çekici değildir, ya da neden biz nazı erkeklerden hoşlanırken bazı erkeklerden nefret ederiz? Bir erkeğe aşık olmamız için ne lazım? Yolumuza para dökmesi, güllerle kapımıza gelmesi,...

Sayfayı Paylaş